SUNUCULAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: SUNUCULAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!!!

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

bu sunucuların hiçbirinde lag yoktu zaten uydurmayın, aksine kaymak gibi buralar, tepki süresini gördükçe keyfim yerine geliyor. ama sık sık yaşanan çökme sorunuyla ilgileniyorlar anlaşılan. inşallah slot hızlarını da düzeltirler de doğru düzgün yaratık kesebiliriz, sığınak-migrat-çt-hol hiçbir bölgede yaratıklardan kaçılmıyor.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

asgsdga yazdı: 20 Oca 2018 16:24 bu sunucuların hiçbirinde lag yoktu zaten uydurmayın, aksine kaymak gibi buralar, tepki süresini gördükçe keyfim yerine geliyor. ama sık sık yaşanan çökme sorunuyla ilgileniyorlar anlaşılan. inşallah slot hızlarını da düzeltirler de doğru düzgün yaratık kesebiliriz, sığınak-migrat-çt-hol hiçbir bölgede yaratıklardan kaçılmıyor.
slotlar hızlı ve her 1 saatte düşüyorum tılsımda oynuyorum
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

1. Semiha kendine geç can basıyor ve bundan faydalanılabiliyor.

2. Semihanın canı stusuzda bazen 425 bine kadar düşmekte bu bana göre bir hata normal canı 700 bin olup gruptaki kutu alımına ve kasa erişimine göre can düşer veya yükselir 999 bin canda semiha gördüm bu hafta içinde.

3. Kalfa ve çıraklar önceden 50 canda kaos yaratıyordu. Şimdi savaşçı tankla sadece m1 olarak girsek dahi 30 canda kaos yapıyor ve büyük bir gecikme mevcut.

4. Biz yürürken slota vuruyoruz ve slot olduğu yerde kalıyor bize değmeden rahat kesim yapabiliyoruz.

5. Taaruz dirençli bir büyücüye 14 bin 15 bin gibi bir hasar atarak artık tek yiyebiliyoruz. Bunu son zamanlarda çok sık yaşamaktayım.

6. Büyücülerin kritik vurma şans oranı son zamanlarda gözle görülür bir düşüş var neredeyse makinalara hiç kritik atamıyoruz yeri geldiğinde konsa kalktığımızda kritik atamadığımızı biliyorum.

Aklıma gelirse daha yazarım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim