Oyunu Bırakıyorum Teşekkürler İKV DESTEK EKİBİ!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
destinybond
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyunu Bırakıyorum Teşekkürler İKV DESTEK EKİBİ!

Mesaj gönderen destinybond »

Bu oyunu 10 yıldır aralıklarla oynarım. 1 sene oynayıp 2 sene ara verdiğim çok olmuştur. Yıllar sonra İKV oyunu w10'u kaldırmaya başlayınca bir kaç haftalığına oyuna döndüm, sadece oyuna yeni başlayanlara rehberlik etmek için. Eminönü sunucusunda her gün onlarca işlenmiş gümüş dağıttım, azul kestim, kuklacı kestim, labirent görevlerini bitirttirdim insanların. Gelsin çıksın biri eminönü sunucusundan eminönünde takılan desin ki hayır kardeşim sen bölgeden millete işlenmiş gümüş dağıtmadın, yardıma ihtiyacı olan var mı diye her gün kafamızın etini yemedin vsvs. Tabi biliyorsunuz oynadığımız oyun bir barış oyunu değil savaş oyunu olduğu için yeri geldi lodoslarla da savaştık. Hiç kimseye en ufak bir hakaret etmememe rağmen çarım 5 gün yasaklama almış. Yıllardır oyuna girmeyen adamın kaç sene önceki cezası katlanmış da 5 gün yasaklama almış arkadaş?
Mailimde son ikvdestek mesajı 2016'nın ekiminde gelmiş görünüyor.
1.5 sene önceki cezalara bakarak ceza katlamak da neyin nesi? Oyunun can çekiştiğini görüp, oyuna yeni başlayanları oyuna ısıtmak, oyunu sevdirmek için her gün bir kaç saatini harcamış birini küstürmek sizin sadece ne kadar beceriksiz olduğunuzu gösterir. Zaten birazcık becerikli olabilseydiniz, oyun, topluluk, Mevlüt Bey bıraktıktan sonra bu hale gelmezdi.
Size tek tavsiyem, saçma ceza sisteminizde 1.5 sene önceki cezaları göz önüne almaya devam edin. Edin ki hepiniz azalarak bitin.
Delpize
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Oyunu Bırakıyorum Teşekkürler İKV DESTEK EKİBİ!

Mesaj gönderen Delpize »

Merhaba,

Bu tarz sebeplerden dolayı oyunu bırakmanız gerçekten üzücü olurdu. Halbuki, aldığınız cezanın sebebini öğrenebilir, haklıysanız da cezanızın kalkmasını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. İletişim/Destek Formu > Ceza İtiraz birimine gerekli bilgiler ve açıklama ile başvurmanız gerekmektedir. Hepsi bu.

Umarım siz haklısınızdır.

İyi günler dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kilitli