Herşey sıfırdan başlarsa?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
captiosus
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Herşey sıfırdan başlarsa?

Mesaj gönderen captiosus »

Lahza yazdı: 19 Oca 2018 11:39 Maalesef ki yılların emeğini verdiğimiz karakterlerimizi bırakıp gidip sıfırdan başlamak bana da uzak geliyor.

Ne yılların emeğinden bahsediyorsun? Reel para basıp yazın dizmişsin karakterlerini yıl diyorsun..
ExqosA
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

Ya sizlerin başlamasına gerek yok. Dizili char ve tılsimlarm var ama ben de başlamak isteyenlerdenim 0 dan.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

ben de isterim senaryoyu tamamen unutup herşeye baştan başlamayı, sevdiğim dizileri hafızamdan silip tekrar izlemeyi, okula 0 dan başlayıp ortalama kasmayı ama arkadaşın da dediği gibi sadece teoride iyi olacak birşey, giden gitti malesef eski günler geri gelmeyecek :(
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

O kadar para yatırıp, o kadar maden çektik 10 yıl sonra birisi gelsin sil baştan varmı öyle dünya. 😀
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Öneri güzel duruyor fakat olay bahsettiğin gibi olmaz. Bir kere artık karakter kasmak ek dükkan ürünleri ve plus paket ile 2 3 günlük iş. Kimsenin 25 26 lvlde phili görevini yapacağını sanmıyorum. Önce herkes karakterini 49 yapıp sonra görevleri yapacaktır. Onun dışında piyasa ve üst dizme olayları güzel olurdu. İlk tılsımi üreten, ilk asa düşüren gibi rekabet ortamı olurdu.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

captiosus yazdı: 19 Oca 2018 14:10
Lahza yazdı: 19 Oca 2018 11:39 Maalesef ki yılların emeğini verdiğimiz karakterlerimizi bırakıp gidip sıfırdan başlamak bana da uzak geliyor.

Ne yılların emeğinden bahsediyorsun? Reel para basıp yazın dizmişsin karakterlerini yıl diyorsun..
Fark eder mi senin 10 yılda yaptığını 3 ayda yapmışımdır, sıfırdan karakter açtım fulledim rütbe yaptım er meydanında, üzerine de 160m lp kastım, ayrıca karakteri yeni dizmiş olmam yıllardır oynamadığım anlamına gelmiyor, lütfen insani edep sınırlarında terbiyenizi bozmadan yorum atın.
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

turkoxHAMSTER yazdı: 19 Oca 2018 19:47 Öneri güzel duruyor fakat olay bahsettiğin gibi olmaz. Bir kere artık karakter kasmak ek dükkan ürünleri ve plus paket ile 2 3 günlük iş. Kimsenin 25 26 lvlde phili görevini yapacağını sanmıyorum. Önce herkes karakterini 49 yapıp sonra görevleri yapacaktır. Onun dışında piyasa ve üst dizme olayları güzel olurdu. İlk tılsımi üreten, ilk asa düşüren gibi rekabet ortamı olurdu.
Evet o benimde aklıma geldi ama itemsiz 49'a kadar kasmak baya zor olur.
En azından görev itemlerini almak lazım.
Düşünsene 60 tungsten görevi bile çok önemli bir hale gelir.Bütün savaşçılar tungsten madenlerinin peşinde koşar valla :grin:

Konuya yazılan yorumlar için herkese teşekkür ediyorum.
Bunu öneri diye düşünmeyin ,aklıma geldi sadece.Şahsen ben böyle bir server olsa oynamak isterdim ama çok boş zaman lazım.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

Tolgacan108 yazdı: 19 Oca 2018 19:38 O kadar para yatırıp, o kadar maden çektik 10 yıl sonra birisi gelsin sil baştan varmı öyle dünya. 😀
Hiç birşeyin gittiği yok dostum çarların duracak istersen oynarsın istemezsen oynamazsın. :relaxed:
inquisitor yazdı: 19 Oca 2018 18:28 Ya sizlerin başlamasına gerek yok. Dizili char ve tılsimlarm var ama ben de başlamak isteyenlerdenim 0 dan.
Hocam bende o ortamı tekrar yaşamak isterdim doğrusu.Çok farklı bir ortam olurdu.

Diğer arkadaşlar üşenmiş tekrar kasmaya ama eminim böyle birşey olsa ilk çar açanlar onlar olur ':)
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

kubi07 yazdı: 19 Oca 2018 21:30
Tolgacan108 yazdı: 19 Oca 2018 19:38 O kadar para yatırıp, o kadar maden çektik 10 yıl sonra birisi gelsin sil baştan varmı öyle dünya. 😀
Hiç birşeyin gittiği yok dostum çarların duracak istersen oynarsın istemezsen oynamazsın. :relaxed:
inquisitor yazdı: 19 Oca 2018 18:28 Ya sizlerin başlamasına gerek yok. Dizili char ve tılsimlarm var ama ben de başlamak isteyenlerdenim 0 dan.
Hocam bende o ortamı tekrar yaşamak isterdim doğrusu.Çok farklı bir ortam olurdu.

Diğer arkadaşlar üşenmiş tekrar kasmaya ama eminim böyle birşey olsa ilk çar açanlar onlar olur ':)
Prim olur dostum onlara da. Valla şunu diyim 1 2 youtuber da ikna edilse bi bakmışın yuzlerce insan oyuna başlamış. Artık oyunların popülaritesini arttıranlar belli başlı youtuberlar. İstense yapılacak çok iş var da yapacak yaptıracak adam yok ikv yöneticilerinden.
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Lahza yazdı: 19 Oca 2018 19:59
captiosus yazdı: 19 Oca 2018 14:10

Fark eder mi senin 10 yılda yaptığını 3 ayda yapmışımdır, sıfırdan karakter açtım fulledim rütbe yaptım er meydanında, üzerine de 160m lp kastım, ayrıca karakteri yeni dizmiş olmam yıllardır oynamadığım anlamına gelmiyor, lütfen insani edep sınırlarında terbiyenizi bozmadan yorum atın.
Bak kendi agzınla söylüyorsun 3 ay da reel paranla adamın 10 yıl ki emegine ulaşmışsın :D AMA o oyuncunun aldıgı zevki hic almamışsın bu da sana o elindeki ya da cebindeki paranın veremedigi bir zevk :D Ya da yukardaki oyuncu ballandıra ballandıra o eskileri anlatırken sen avel avel dinliyorsundur ne anlatıyor acaba diye :D Senin zamanında kalkan acılınca gruba hic kalkan gelmedi di mi nasıl bir duygu oldunu bilmiyorsun mesela :D

Yukardaki yorumunu gorunceye kadar düşüncem senin gibi güzel olurdu da idi ama senin gibi 3 aylık bir oyuncuyla 10 senelik oyuncuyu aynı kefeye koyamam ne kadar zamandır oynarsan oyna bu yorumun sildi goturdu bastaki yazdıklarını...
Hadi rast gele
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU