Herşey sıfırdan başlarsa?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Re: Herşey sıfırdan başlarsa?

Mesaj gönderen dreamtr »

Lahza yazdı: 20 Oca 2018 11:26
dreamtr yazdı: 20 Oca 2018 06:58
Lahza yazdı: 19 Oca 2018 19:59
captiosus yazdı: 19 Oca 2018 14:10
Lahza yazdı: 19 Oca 2018 11:39 Maalesef ki yılların emeğini verdiğimiz karakterlerimizi bırakıp gidip sıfırdan başlamak bana da uzak geliyor.

Ne yılların emeğinden bahsediyorsun? Reel para basıp yazın dizmişsin karakterlerini yıl diyorsun..
Bak kendi agzınla söylüyorsun 3 ay da reel paranla adamın 10 yıl ki emegine ulaşmışsın :D AMA o oyuncunun aldıgı zevki hic almamışsın bu da sana o elindeki ya da cebindeki paranın veremedigi bir zevk :D Ya da yukardaki oyuncu ballandıra ballandıra o eskileri anlatırken sen avel avel dinliyorsundur ne anlatıyor acaba diye :D Senin zamanında kalkan acılınca gruba hic kalkan gelmedi di mi nasıl bir duygu oldunu bilmiyorsun mesela :D

Yukardaki yorumunu gorunceye kadar düşüncem senin gibi güzel olurdu da idi ama senin gibi 3 aylık bir oyuncuyla 10 senelik oyuncuyu aynı kefeye koyamam ne kadar zamandır oynarsan oyna bu yorumun sildi goturdu bastaki yazdıklarını...
Hadi rast gele
Arkadaşım olayı bir türlü anlayamadınız 10 yılda benim dizdiğim karakterin haddi hesabı yok, defalarca başladım bıraktım, ben bu oyuna mynet reklamıyla başladım, çoğunun görmediği her şeyi gördüm merak etme, araya okul girdi vs girdi bırakmak zorunda kaldık, en son bu yaz başladık, girdi mi kafana? Açık betasını da gördüm, 39 u da 49 u da, sen portakalda vitaminken biz e.ö de kurt adam keserek item düşürüyorduk anlatabildim mi? Yok gruba kalkan açın herkese geldiğini görmemişim, bir sen gördün oyundaki eski olan herşeyi başka kimse görmedi, kafan almıyor mu ben eski bir oyuncu olmasam 3 ayda nasıl karakter fulleyebilirim, sırf yorum atayımda muhalif olayım diye yorum atmayın şu konulara, bir şey mi zannediyorsunuz kendinizi.
Dogrudur Lahza efendi farklı sunuculardanız zaten o konuda rahat ol ya da gel Tılsıma iki gırgır ederiz senin eskiliginle :D Demek sen betayı da gördün e.ö de kurt adamları da gördün demek gruba kalkan yani sakınma actın zamanında :D İyi de Lahza efendi adama sormazlar mı : Lahza efendi Kayıt tarihin 01.08.2017 saat:19:20 :D Onun için sen bizim yorumları boş ver :D
En son AhiEvran tarafından 20 Oca 2018 11:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Argo içerikli alıntı silinmiştir.
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Aha en sevdiğim yorumlar.

1.Ben betada oynadım.(Herkes betacı maşallah , sanki betada oynayana üstün oyuncu madalyası vermişler.Bıktık la sizin betanızdan.Bir dünya oyun beta yapıyor bu oyunda olduğu kadar betada oynamayı marifet sanan kimse yok.)

2.Foruma kayıt tarihine veya yorum sayısına göre yargılamalar. (Hem komik hem dramatik)

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

AgahEfendi yazdı: 20 Oca 2018 11:57 Aha en sevdiğim yorumlar.

1.Ben betada oynadım.(Herkes betacı maşallah , sanki betada oynayana üstün oyuncu madalyası vermişler.Bıktık la sizin betanızdan.Bir dünya oyun beta yapıyor bu oyunda olduğu kadar betada oynamayı marifet sanan kimse yok.)

2.Foruma kayıt tarihine veya yorum sayısına göre yargılamalar. (Hem komik hem dramatik)

İyi forumlar.
2. de beni yermişsin cvb hakkı dogdu bana :D Sen beni geçersin foruma mesajlarda sorun etme kendine :D Ben orada sadece arkadasın betadan beri oynamıs oldugu vurgusunu göstermek için yapmıstım o yorumu da anlayana :D Ama birinciye görüşüne katılırım o şekilde yalan söyleyen çok ama oynayana da saygı göstermek icab eder onu da sen hoş gör...
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU