Oyunu Geri Sarma ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Re: Oyunu Geri Sarma ?

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Dilhun yazdı: 19 Oca 2018 01:01
MeLankoLkBanyemS yazdı: 19 Oca 2018 00:59
Dilhun yazdı: 19 Oca 2018 00:55Hayır.

Bildir ki halletsinler. Halledeceklerdir emin ol.
Hızlı desteğe yazdım bakalım.
Asam gitti geri vermiyorlar esc ile nasıl çıkış yapacaksam oyundan hiç çıkmadım ki 2 saat boyunca .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Dilhun »

Natulcien yazdı: 19 Oca 2018 02:25 Esc ile çıkış olmadığında, geri sarma/oyunun geçici süreliğine sunucuların kapatılması vb. durumlarda yaşanan maden,materyal,eşya,kp,lp,şan vs. konularında "tamam geri veriyoruz" şeklinde bir şeyle hiç karşılaşmadım.Zira bu tarz kaybı yaşayan malesef ilk kişi değilsin.
Zamanı behrinde bu sebeple iflis görevini tekrar yapmak zorunda kalmıştım,bir başka karakterime de nucleus kolye için tekrardan uğraşmıştım.Benzeri şekilde belki yüzlerce kişi de tekrardan kayıpları için uğraşmıştı.
Geri dönüş olarak özetle esc çıkış yapın şeklinde yazmışlardı :)
Kaybı yaşadıktan sonraki son 7 yıldır hep Esc ile çıkış yapıyorum.Eğer oyunda uzun süreli kalacaksam, bol kp kastıysam, bir grup bölgesinden ihtiyacım olan efsunlu bir eşya düştüyse,değerli maden çektiysem; üşenmem esc çıkış yapar tekrar girerim.
Tamam ama ben o sıra oyundayım ve oynamaya devam ediyorum.Aklımdan geçmemiş sunucunun kopması.Bu bir oyun hatasıdır.Ve telafisi yapılması gerekmektedir.
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Dilhun yazdı: 19 Oca 2018 04:42
Natulcien yazdı: 19 Oca 2018 02:25 Esc ile çıkış olmadığında, geri sarma/oyunun geçici süreliğine sunucuların kapatılması vb. durumlarda yaşanan maden,materyal,eşya,kp,lp,şan vs. konularında "tamam geri veriyoruz" şeklinde bir şeyle hiç karşılaşmadım.Zira bu tarz kaybı yaşayan malesef ilk kişi değilsin.
Zamanı behrinde bu sebeple iflis görevini tekrar yapmak zorunda kalmıştım,bir başka karakterime de nucleus kolye için tekrardan uğraşmıştım.Benzeri şekilde belki yüzlerce kişi de tekrardan kayıpları için uğraşmıştı.
Geri dönüş olarak özetle esc çıkış yapın şeklinde yazmışlardı :)
Kaybı yaşadıktan sonraki son 7 yıldır hep Esc ile çıkış yapıyorum.Eğer oyunda uzun süreli kalacaksam, bol kp kastıysam, bir grup bölgesinden ihtiyacım olan efsunlu bir eşya düştüyse,değerli maden çektiysem; üşenmem esc çıkış yapar tekrar girerim.
Tamam ama ben o sıra oyundayım ve oynamaya devam ediyorum.Aklımdan geçmemiş sunucunun kopması.Bu bir oyun hatasıdır.Ve telafisi yapılması gerekmektedir.
telafisi malesef yok çok saçma olacak fakat yok.

bırakın telafiyi sunucularda sıkıntı varken yaptığınız alışveriş sonrası paranız gidiyor item durmuyor bu konuda bile destek vermiyorlar.

zor bir şey değil ama yok destek yok oynuyorsan bu diyorlar kıytırık 3-5 sunucu koymuş yada kiralamışlar nasıl olsa oynayan böylede oynuyor diyorlar umursamıyorlar.

gerçekten öylede kimse umursamıyor tepki vermiyor.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
ANGMAR
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ANGMAR »

MeLankoLkBanyemS yazdı: 19 Oca 2018 00:59
Dilhun yazdı: 19 Oca 2018 00:55Hayır.

Bildir ki halletsinler. Halledeceklerdir emin ol.
Sunucuda geri sarma olduğu zaman yapılacak bir şey olmuyor. Destek tarafından gelecek mesaj şu olacak : ''Oyunda önemli bir şey yaptıktan sonra ESC ile güvenli çıkış yap.'' Zaten önemli bir şey yapmamış konuyu açan arkadaş. Millet tılsım alışverişi cart curt yapıyor kolye yüzük item düşürüyor. Başıma geldiği için söylüyorum. Tek yol soğuk su.
Resim