59'a yükselince

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: 59'a yükselince

Mesaj gönderen Lahza »

Ne sığınak migrat eşyaları nede çemberlitaş eşyaları çöp olmaz arkadaşlar atın fava bekleyin demiştin dersiniz..
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Ben maraton ayakkabı ve mor gözlüklerin falan durumu ne olacak onu merak ediyorum, sanırım 59 olunca onlar önemini yitirecek ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Rasenganm yazdı: 19 Oca 2018 16:18 Ben maraton ayakkabı ve mor gözlüklerin falan durumu ne olacak onu merak ediyorum, sanırım 59 olunca onlar önemini yitirecek ?
49 ilk ciktigindada 4 5 ay gozluksuzdu herkes sonradan gozlukler geldi.
Resim
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Lahza yazdı: 19 Oca 2018 11:43 Ne sığınak migrat eşyaları nede çemberlitaş eşyaları çöp olmaz arkadaşlar atın fava bekleyin demiştin dersiniz..
Bu doğru mu
Kullanıcı avatarı
emrecelik54
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: ÜLKÜ OCAKLARI
İletişim:

Mesaj gönderen emrecelik54 »

resp0nse yazdı: 18 Oca 2018 22:25 10 seviye olayına takılacaklardır.
Bu nedenle 50 seviyeden itibaren 40 seviye malzemelerde efsun özelliklerinde düşmeler yaşanacak olup
49 seviye Eşya ve Asaların 59 seviyeye kadar iş göreceği ön görülmektedir.
Ben efsunların seviye 40 ve 45 diye biliyorum. Yani yücelen ekolü 55lvlden sonra etkisini kaybeder, urban da 50lvlden sonra kaybeder. Önemli olan eşyaların giyilme seviyesi değil efsunların seviyesidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
emrecelik54
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: ÜLKÜ OCAKLARI
İletişim:

Mesaj gönderen emrecelik54 »

Lahza yazdı: 19 Oca 2018 11:43 Ne sığınak migrat eşyaları nede çemberlitaş eşyaları çöp olmaz arkadaşlar atın fava bekleyin demiştin dersiniz..
Islık Çalan etkisini nasıl kaybettiyse 55. seviyeden sonra şuanki şaheserlerin de işe yarayacağını sanmıyorum özellikle migrat ve sığınaktakilerin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hasanefekarakus
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: T N T

Mesaj gönderen Hasanefekarakus »

Napabiliriz ki yani her zamanki gibi çarı dizcez yeni itemleri düşüreceğiz bundan başka yapabileceğimiz birşey bulunmuyor :grinning: :grin: İYİ TATİLLE.... İYİ OYUNLAR ...
Meteor Lordu
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

AnaToLia yazdı: 19 Oca 2018 09:36 Benim yeni güncellemede tek isteğim var umarım herkeste aynı item olmaz çemberlitaş gibi :relaxed: Reçete ile üretim yaptığımız veya item düşürmeye çalıştığımız günler geri gelir umarım... Yücelen Halit set için ne paralar harcamıştım kolye yüzügün her tekine 55m verdiğimi bilirim...Yönetim sagolsun sıgınakta migratta verdi :) Eskiden 10/20/30m çok büyük bir paradı şimdi hiçbir değeri kalmamış yazacak çok şey varda işte..
Bu yorumun aynısının altına imza atalım eskiler birbirini daha iyi anlar Tesla Dış Şehir Sete dünyaları harcamıstık fakat 49 lw gelince bizim tela dış şehir takılar oldu bir çöp :D Neyse dedik Üstümüzü dizdik Uban phili ile Urban Phili Sete de 50-60 M para harcadık item tamam da Kolye yüzük seti bu herkesde olmaz saolsun yönetim Sıgınaktan herkese kolye yüzük verince bizim urban phili gitti yine çöpe :D

Neyse konu hakkında yeni oyunculara bir iki kelam edelim:59. seviyenin gelmesi demek bir akdasımız bahsetmiş 50 ve de 55 lw yüzük kolye gelcek demektir 45 lw lik saheser kolyeniz ve de yüzügünüz ile 55 lw e kadar idare edersiniz sonrasında her lw alınısınızda efsunu gittikçe yok olur Diger itemlerinizi 59 lw e kadar kullanabileceginizi düşünüyorum (ÇT itemlerinizi) çünkü bütün şaheserler 49 lw onun için onlarda fazla bir efsun kaybı yaşamazsınız ama yeni gelecek olan itemler ne şekilde olur nasıl olur bilemem kaldı ki yeni asalar silahlar gelecek ee para lazım adamlara :D onları da parlatacagımıza gore büyük ihtimalle Kıyamet asanız çöp olacaktır...

Diger konuda arkadaş gibi düşünüyorum eski düzen recete ile uretebilen efsunlar olursa herkeste aynı itemler olmaz ha bunun tabiki de zararları olur mesela recete bendeyse sadece tanıdıklara uretirim :D eskiden böyleydi :D bu eşkilde de bir öz eleştiri yaparsak hak yerini bulur :D Ama bir şekil de ürettirirsiniz tanıdıgın tanıdıgı ile falan ama kolye yüzük olayı inanın sacmalıktan baska bir sey degildi bu lafımı siz yeniler anlayamazsınız belki onun için lafım eski oyunculara onlar anlayacaktır...
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

dreamtr yazdı: 20 Oca 2018 07:20

aynen öyle dalton dış yapmıştım :D çöp oldu alman ok ucu yapmıştım onuda çöp ettiler O:-)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Zor ama bekleyelim bakalım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: