Tılsım Bugu hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Tılsım Bugu hk.

Mesaj gönderen Bubyo »

Tılsım bugu kaldırıldığında üst üste olan tılsımlar çantada başka yere konmuştu ya hani. Peki çanta dolu ise o tılsımlar ne oldu?
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Tılsım Bugu hk.

Mesaj gönderen mizan »

Ben tılsım bugu düzeltildikten uzun süre sonra oyuna girmiştim. Tılsımlar buglı olarak duruyodu eski yerlerinde ama alttaki ya da üstteki tılsımlar çalışmıyo, hangisi olduğunu hatırlamıyorum. 8li ateş setimi bozmuştum o sinirle.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Bubyo »

uzun süredir girmediğimiz bir karakterde mavi tılsımlarda 2 tane meditasyon tılsımı takılı olmasına rağmen konsantrasyon halindeyken yürüyebiliyoruz.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mizan »

Medilerin altında kons tılsımı var demekki tılsımları ayırırsan ortaya çıkar. Önceki mesajımda hatırlayamamıştım ama senin anlattığına göre tılsım bugdayken alttaki tılsım çalışıyo, üstteki tılsım iş yapmıyor.
En son mizan tarafından 18 Oca 2018 19:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Bubyo »

mizan yazdı: 18 Oca 2018 19:04 Medilerin altında kons tılsımı var demekki tılsımları ayırırsan ortaya çıkar.
Usta bunu anladık zaten. Mesele hala çalışıyor olması.
Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mizan »

Kons altta kaldığı için çalışıyo üstündeki medi tılsımı iş görmez.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Bubyo »

mizan yazdı: 18 Oca 2018 19:09 Kons altta kaldığı için çalışıyo üstündeki medi tılsımı iş görmez.
haa şimdi oldu. ortalığı galeyana getirecektim boş yere.
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

hata giderim sonrası mesele artık tılsımların üst üste eklenemeyeceğidir. tılsımları çıkarmadan yerlerinde tutarsan çıkana kadar hala aktif olacaklar anlamındadır. burada bir hata yok. zamanında eski ve arkadaşları hermen sermen kütük yaranı ortadan kaldırmak için görev koymaları gibi düşün. hesapları inceleyip kütük olanların kütüklerini çantalarından ve kasalarından silebilirler isteseler. ama bu adil olmaz. bu yüzden böyle bir yönteme başvurmuş olabilir geliştirici ekip. yani isteseler tılsımları da herkesin çantasından çıkarabilirler. bu çokta takılacak bir şey değil. iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mizan »

Caffeine yazdı: 18 Oca 2018 19:12 hata giderim sonrası mesele artık tılsımların üst üste eklenemeyeceğidir. tılsımları çıkarmadan yerlerinde tutarsan çıkana kadar hala aktif olacaklar anlamındadır. burada bir hata yok. zamanında eski ve arkadaşları hermen sermen kütük yaranı ortadan kaldırmak için görev koymaları gibi düşün. hesapları inceleyip kütük olanların kütüklerini çantalarından ve kasalarından silebilirler isteseler. ama bu adil olmaz. bu yüzden böyle bir yönteme başvurmuş olabilir geliştirici ekip. yani isteseler tılsımları da herkesin çantasından çıkarabilirler. bu çokta takılacak bir şey değil. iyi forumlar.
Öyle olsa kimse bozmazdı bugı. Bug bozulmadan da tılsım değiştirebiliyordu zaten seti değıştirip 8 tılsım kullanmaya devam edebilirdik. Kendimden örnek vereyim güncellemeden sonra oyuna girdim. Mavilerde kutup mavi dk ve buz13 buz31 tılsımlarım vardı. Kutup ve buz13 üstte kaldığı için çalışmıyodu altta kalan dk ve buz31 çalışıyodu. Kırmızılarda bb3 kırmızı dk üstte onlarda çalışmıyo alttaki ateş13 ateş3 aktif. Artık tılsımlar üst üste eklenemiyor demişsin güncellemeden sonra hiç denemedim ama eklensede üsttekiler iş yapmadığı için bir anlamı olmaz
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

mizan yazdı: 18 Oca 2018 19:24
Caffeine yazdı: 18 Oca 2018 19:12 hata giderim sonrası mesele artık tılsımların üst üste eklenemeyeceğidir. tılsımları çıkarmadan yerlerinde tutarsan çıkana kadar hala aktif olacaklar anlamındadır. burada bir hata yok. zamanında eski ve arkadaşları hermen sermen kütük yaranı ortadan kaldırmak için görev koymaları gibi düşün. hesapları inceleyip kütük olanların kütüklerini çantalarından ve kasalarından silebilirler isteseler. ama bu adil olmaz. bu yüzden böyle bir yönteme başvurmuş olabilir geliştirici ekip. yani isteseler tılsımları da herkesin çantasından çıkarabilirler. bu çokta takılacak bir şey değil. iyi forumlar.
Öyle olsa kimse bozmazdı bugı. Bug bozulmadan da tılsım değiştirebiliyordu zaten seti değıştirip 8 tılsım kullanmaya devam edebilirdik. Kendimden örnek vereyim güncellemeden sonra oyuna girdim. Mavilerde kutup mavi dk ve buz13 buz31 tılsımlarım vardı. Kutup ve buz13 üstte kaldığı için çalışmıyodu altta kalan dk ve buz31 çalışıyodu. Kırmızılarda bb3 kırmızı dk üstte onlarda çalışmıyo alttaki ateş13 ateş3 aktif. Artık tılsımlar üst üste eklenemiyor demişsin güncellemeden sonra hiç denemedim ama eklensede üsttekiler iş yapmadığı için bir anlamı olmaz
bende denemedim bug düzeltilince mantıken artık tılsımların üst üste konması olayının sona erdiğini düşünüyorum. kondu diyelim altta kalan tılsımların aktif, üste eklenen tılsımların ise pasif durumda kalması mantıklı olabilir. yani her bir yuvada sadece 1 adet tılsımın aktif kalabileceği sağlandıysa zaten dediğin gibi istersen x10 tılsımı üst üste koysan bile en altta kalanın aktif, diğerleri pasif durumda olur. kimsede üst üste koymaya uğraşmaz zaten böyle bir durumdan sonra.