Sağ click’in çalışmaması.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Sağ click’in çalışmaması.

Mesaj gönderen BayTerapi »

Merhaba, bu sorunu bende sık sık yaşıyorum fps düşünce oluşan bir şey bu bilgisayarını yeniden başlatmanı öneririm bu gibi durumlarda.
kedi
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen Hars »

zehra yazdı: 18 Oca 2018 16:35 Sorun eminönü sunucusunun yoğunluğundan da kaynaklı olabilir. Yaklaşık 15 dakikadır Sancak sunucusunda deniyorum bu hatayı henüz bi sorun yaşamadım
Pek çok oyuncu lag yaşar. Hatta bazıları gecikme yüzünden defalarca oyundan düşer. Bu sorunlar genelde bilgisayarınla sunucularımız arasındaki gecikmeden kaynaklanır. Bant genişliğinin yeterli olmamaması, paket kaybı ve ağ yoğunluğu gibi bir çok nedeni vardır. Sunucularımızın kalabalık olmasından da kaynaklanabilir. Oynadığın oyundaki diğer oyuncular da lag ve ani gecikme artışları yaşıyorsa, sunucularımız kalabalıktır.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
Orhanbuluttt
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Ailem

Mesaj gönderen Orhanbuluttt »

zehra yazdı: 18 Oca 2018 15:52 Arkadaşlar merhaba;
Oyun içinde son zamanlar da çok sık yaşadığım bi sorunu sizlerin önerisine sunuyorum.
İtem değiştirirken iksir içerken maden çekerken sağ click çalışmıyor. Çalışması için karakteri bulunduğu yerden oynatmam başka yere taşımam gerekiyor. Özellikle savaş esnasında bu hata yüzünden iksir içemeyip ölüyorum yada WS atarken item değiştiremiyorum. Sizde bu sorunu yaşıyormusunuz diye öğrenmek istedim.
Evet Katılıyorum Size Gaffarda Tankken Bu Hata Yuzunden Kac Kez Öldüm :(
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

bence boşu boşuna fare ayarlarınla abuk sabuk programlarla bilmemneyle uğraşma, sorun açıkça oyunda. eskiden bende de oluyordu ve aklıma bir çözüm gelmiyor, uzun zamandır karşılaşmıyorum bu hatayla. sık kullandığın iksirleri ekranın altındaki yetenek çubuğuna koyabilirsin. bide desteğe mesaj atmak var tabi, forum yetkililerimizin bayıldığı öneri.
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

29 lv den beri var bu sıkıntı, yeni mi aklınıza geliyor? Mumkun oldugunca sol tık yap boşta kaldıkça, adapte olun bazı sıkıntılara.
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

önce çantana sol tıklayıp daha sonra içmek istediğin iksire/giymek istediğin iteme sağ tıklayabilirsin. çanta bazen pasif duruma geçebiliyor. oyundan kaynaklı sorun muhtemelen. iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

zehra yazdı: 18 Oca 2018 15:52 Arkadaşlar merhaba;
Oyun içinde son zamanlar da çok sık yaşadığım bi sorunu sizlerin önerisine sunuyorum.
İtem değiştirirken iksir içerken maden çekerken sağ click çalışmıyor. Çalışması için karakteri bulunduğu yerden oynatmam başka yere taşımam gerekiyor. Özellikle savaş esnasında bu hata yüzünden iksir içemeyip ölüyorum yada WS atarken item değiştiremiyorum. Sizde bu sorunu yaşıyormusunuz diye öğrenmek istedim.
Bahsi geçen durum, bende uzun zamandır yaşanmakta. Sorun oyundan kaynaklı. Bazen ben de karakter kasasını açarken, eşya değiştirirken veya iksir içerken aynı problemi yaşıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

aynı sorun bendede mevcut
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yıllardır olan bir şey, arkadaşın oyunu silmesine gerek yok çünkü çözülmez öyle :)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
zehra
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen zehra »

TOLGARDA yazdı: 20 Oca 2018 18:40 Yıllardır olan bir şey, arkadaşın oyunu silmesine gerek yok çünkü çözülmez öyle :)
Yıllardır oyunu oynuyorum bu sorunla ilk defa karşılaştım daha önce böyle bi problem yaşamıyordum ben oyun içinde.
SıRDoLu