Pazar Sistemi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
alpozk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Pazar Sistemi

Mesaj gönderen alpozk »

Merhaba arkadaşlar, oyunumuza yeni gelen eklenti paketiyle birlikte pazar sistemininde gelmesini kesinlikle destekliyorum.
Bi pazar mapi açılabilir tüm oyuncuların ticaret yaptığı bi yer veya eminönünde belirli bi yer belirlenip orada oyuncular ticaret yapabilir. Bence artık gelmesi gereken bir sistem. MMORPG oyunlarının vazgeçilmez sistemi...
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Pazar Sistemi

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bilmem kaçıncı konu.
kedi
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Mısır çarşısında dükkan kiralayalım. Aylık veya yıllık belli bir akçe tutarında. Yönetimi de düşünüyorum, daha ne olsun. :grinning:
En son SalurBeyi tarafından 18 Oca 2018 13:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
alpozk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen alpozk »

BayTerapi yazdı: 18 Oca 2018 13:28 Bilmem kaçıncı konu.
Biliyorum daha öncede açıldı fakat kesinlikle gelmeli diye düşünüyorum, oyunun kalitesini arttırcaktır.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bence de iyi olurdu.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: İSTİLA

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

alpozk yazdı: 18 Oca 2018 13:26 Merhaba arkadaşlar, oyunumuza yeni gelen eklenti paketiyle birlikte pazar sistemininde gelmesini kesinlikle destekliyorum.
Bi pazar mapi açılabilir tüm oyuncuların ticaret yaptığı bi yer veya eminönünde belirli bi yer belirlenip orada oyuncular ticaret yapabilir. Bence artık gelmesi gereken bir sistem. MMORPG oyunlarının vazgeçilmez sistemi...

Torunumun torununu görmek gibi birşey oldu reis 😂
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
Kullanıcı avatarı
alpozk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen alpozk »

Bence imkansız ve yapılmıcak birşey değil talep fazla olursa eklemek zorunda kalacaktırlar.
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Kader mühürleri oyunu için geliştirilmiş oldukları pazar sistemini bu oyuna da ekleyebilirler.Mısır çarşısında eklenen bu açık pazar sayesinde oyuncular eşya/materyalleri doğrudan veya açık arttırma ile satabilir.Satılan eşyanın parasını pazara gittiğimizde alabiliriz.

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

berkan587 yazdı: 18 Oca 2018 15:17 Kader mühürleri oyunu için geliştirilmiş oldukları pazar sistemini bu oyuna da ekleyebilirler.Mısır çarşısında eklenen bu açık pazar sayesinde oyuncular eşya/materyalleri doğrudan veya açık arttırma ile satabilir.Satılan eşyanın parasını pazara gittiğimizde alabiliriz.

Resim
Yesil muhuru 5 k dan pazara katan arkadas gibilerindende kacinilmayacagi bu tabloda gozukuyor.Bilmeyenler icin klorotoksini 500 bin ken 5 m fiyatina koymak gibi.
Resim
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Pazar kurulması ticaret ile kazanılan para oranını bir nevi düşürür.Sonuçta satacağınız bir şeyin daha ucuzunu bulup alabilecekler ve beklediğiniz karı yapamayacaksınız.Kusura bakmayın ama kimse burada gelip niye kazıklıyorsun milleti duyarı yapmasın.Her MMORPG oyununda olduğu gibi burada da ticaret yapmak doğal bir şey.Herhangi bir illegal yola da başvurmadan temiz şekilde para kasılabiliyor.Kendi şahsımca şuan ki ticaret sisteminin devam etmesi.Lakin konu sahibinin de fikirlerine saygı duyuyorum.