Akçe çekmek için

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
bareis
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Akçe çekmek için

Mesaj gönderen bareis »

Playstore de illaki wirecard'ımızın olması veya türk telekom müşterisi mi olmamız gerekiyor?
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Akçe çekmek için

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

bareis yazdı: 17 Oca 2018 17:17 Playstore de illaki wirecard'ımızın olması veya türk telekom müşterisi mi olmamız gerekiyor?

Hayır
bareis
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen bareis »

Peki nasıl çekebilirim hattım türkcell
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

bareis yazdı: 17 Oca 2018 18:48 Peki nasıl çekebilirim hattım türkcell
Wirecard için söylemiştim ben. Herhangi bir kredi kartı veya ön ödemeli kart ile alışveriş yapabilirsin. Mobil ödeme konusunu da bilmiyorum yoktu sanırsam öyle bir seçenek.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Mobil ödeme kısa süreliğine kapatıldı.
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Var ama mobil ödemede en komisyon alıyor bir de
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Kredi kartıyla denediğimde işlem başarısız diyor, banka kartıylada aynı şekil. Son çare telefondan çekiyorum bende anlamadım bi bu meselleri. Banka ve kredi kartımla diğer sitelerden online alışveriş yapabiliyorum ama playstorede olmuyor. 5500 çekmeye kalksam inanılmaz para ekleniyor üstüne nasıl çözücem ne yapıp alıcam anlayamadım
Resim
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Rasenganm yazdı: 18 Oca 2018 01:37 Kredi kartıyla denediğimde işlem başarısız diyor, banka kartıylada aynı şekil. Son çare telefondan çekiyorum bende anlamadım bi bu meselleri. Banka ve kredi kartımla diğer sitelerden online alışveriş yapabiliyorum ama playstorede olmuyor. 5500 çekmeye kalksam inanılmaz para ekleniyor üstüne nasıl çözücem ne yapıp alıcam anlayamadım
Yakın zamanda kredi kartından ya da banka kartından alışveriş yaptınız mı başka bir sitede? 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe kapatıldı. Bankayı arayarak açtırabiliyorsunuz. Bununla ilgili bir sorun olabilir. Playstore kendi içerisinde güvenlik yönünden bir tür engellerle de getiriyor olabilir. Misal kardeşimin banka kartıyla üst üste başarısız alışveriş yapınca kartı bloke etti ve aylar geçmesine rağmen kara listede kaldı kart. Bunun dışında ardı ardına akçe çekersen de sorun çıkartabiliyordu. Bir keresinde 2 defa akçe çekti arka arkaya ve saatte mi, günde mi ne şu kadar akçe çekme işlemi yapabilirsiniz dedi ve alışveriş yapamadım bir süre. Bunun gibi sorunlar olabilir. Hatanın kaynağını bulmaya çalışmanızı öneririm.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

NaudiR yazdı: 18 Oca 2018 04:03
Rasenganm yazdı: 18 Oca 2018 01:37 Kredi kartıyla denediğimde işlem başarısız diyor, banka kartıylada aynı şekil. Son çare telefondan çekiyorum bende anlamadım bi bu meselleri. Banka ve kredi kartımla diğer sitelerden online alışveriş yapabiliyorum ama playstorede olmuyor. 5500 çekmeye kalksam inanılmaz para ekleniyor üstüne nasıl çözücem ne yapıp alıcam anlayamadım
Yakın zamanda kredi kartından ya da banka kartından alışveriş yaptınız mı başka bir sitede? 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe kapatıldı. Bankayı arayarak açtırabiliyorsunuz. Bununla ilgili bir sorun olabilir. Playstore kendi içerisinde güvenlik yönünden bir tür engellerle de getiriyor olabilir. Misal kardeşimin banka kartıyla üst üste başarısız alışveriş yapınca kartı bloke etti ve aylar geçmesine rağmen kara listede kaldı kart. Bunun dışında ardı ardına akçe çekersen de sorun çıkartabiliyordu. Bir keresinde 2 defa akçe çekti arka arkaya ve saatte mi, günde mi ne şu kadar akçe çekme işlemi yapabilirsiniz dedi ve alışveriş yapamadım bir süre. Bunun gibi sorunlar olabilir. Hatanın kaynağını bulmaya çalışmanızı öneririm.
Ocakta yapmadım dediğin gibiyse bi araştırayım denerim tekrar ama şöyle birşey var zaten 1 senedir çekemiyorum ben bu kartlarla, yani öncesinde de çekilmiyordu. Başka online sitelerden alışveirş yapıyorum fakat ikvde akçe çekemiyordum
Resim
bareis
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen bareis »

Ben akçemi çektim arkadaşlar kredi kartıyla çekilir mi bilmiyorum ama benim banka kartım ile (kredi kartı değil vadesiz hesap kyk kredisi yatıyor) çektim fakat günde en fazla 2 işlem yapabiliyorsunuz sanırım daha fazlasına izin vermedi bende.