Play Store Bozukluk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: Play Store Bozukluk

Mesaj gönderen kandemir »

söz konusu maddiyat olunca nedense anında cevap veriliyor maneviyat olunca tek kelime edilmiyor tebrikler
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Nerull yazdı: 16 Oca 2018 11:31 Arkadaşlar Merhaba,

Playstore ile sürekli iletişim halindeyiz. Bize yazdığınız şikayetlerin tamamını iletiyoruz.

Yaşadıkları teknik problem (güvenlik durumları olabilir) nedeniyle geçici bir süre için Kredi Kartı ve Mobil Ödeme seçeneği kapatılmak zorunda kalınmış. Kredi kartı seçeneği açılmış durumda, Mobil Ödeme'yi ise sadece İKV oyuncularına özel olarak açmak üzere çalıştıkları bilgisini aldık.
Demek ikvyi biliyorlarmis vay be duygulandim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Nerull yazdı: 16 Oca 2018 11:31 Arkadaşlar Merhaba,

Playstore ile sürekli iletişim halindeyiz. Bize yazdığınız şikayetlerin tamamını iletiyoruz.

Yaşadıkları teknik problem (güvenlik durumları olabilir) nedeniyle geçici bir süre için Kredi Kartı ve Mobil Ödeme seçeneği kapatılmak zorunda kalınmış. Kredi kartı seçeneği açılmış durumda, Mobil Ödeme'yi ise sadece İKV oyuncularına özel olarak açmak üzere çalıştıkları bilgisini aldık.
Geçen gün Paul Doany’e PlayStore hakkında şikâyetlerde bulunduk. Sanırım ters tepti :(.
En son CHAPPIE tarafından 16 Oca 2018 14:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

kandemir yazdı: 16 Oca 2018 13:42 söz konusu maddiyat olunca nedense anında cevap veriliyor maneviyat olunca tek kelime edilmiyor tebrikler
Aman kaldırırlar yazmayaydın, benim iletimi 2 defa kaldırdı SiberTeptim ;)
Kullanıcı avatarı
SAHveMAT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen SAHveMAT »

Şuan da günlük limit aşımı uyarısı veriyor kredi kartından ki ödeme tipi, 1000 akçe çektim ve bir daha 1000 akçe çekmek istediğimde bu uyarıyı alıyorum günde sadece bir kere mi 1000 akçe çekiliyor ?

Not: Kredi kartımın limiti var.
Resim
SEMRUK
Kullanıcı avatarı
alpozk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen alpozk »

Mobil ödeme ne zaman açılacak bilgisi olan var mı?
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Parlementxx yazdı: 16 Oca 2018 13:49 Demek ikvyi biliyorlarmis vay be duygulandim
Playstore gayet iyi biliyor. Arayıp da derdinizi anlatamadığınız taraf çağrı merkezi oluyor. Tüm gün yüzlerce kişiyle telefon, internet vb. sorunlarla ilgilenmekten kafa yanıyorsa artık :)

CHAPPIE yazdı: 16 Oca 2018 14:13 Geçen gün Paul Doany’e PlayStore hakkında şikâyetlerde bulunduk. Sanırım ters tepti :(.
İlgisi yok. Buradaki sorun genel ve İKV oyuncularına özel olarak hızlı bir çözüm yolu aranıyor.

SAHveMAT yazdı: 16 Oca 2018 15:03 Şuan da günlük limit aşımı uyarısı veriyor kredi kartından ki ödeme tipi, 1000 akçe çektim ve bir daha 1000 akçe çekmek istediğimde bu uyarıyı alıyorum günde sadece bir kere mi 1000 akçe çekiliyor ?

Playstore genelinde fraud alımları engellemek için konulan limitler E-Pin ürünleri olan İKV'yi de etkiliyor. Bu limitlerin bazılarını İKV özelinde kaldırdılar. Yakında tamamen kalkmış olacak.
alpozk yazdı: 16 Oca 2018 15:23 Mobil ödeme ne zaman açılacak bilgisi olan var mı?
Kapalı kalması durumu çok uzun sürmeyecek. Bildiğim kadarıyla öncelikli olarak İKV oyuncularına açmak için bazı özel kurallar tanımlanıyor.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Nerull yazdı: 16 Oca 2018 17:00
Parlementxx yazdı: 16 Oca 2018 13:49 Demek ikvyi biliyorlarmis vay be duygulandim
Playstore gayet iyi biliyor. Arayıp da derdinizi anlatamadığınız taraf çağrı merkezi oluyor. Tüm gün yüzlerce kişiyle telefon, internet vb. sorunlarla ilgilenmekten kafa yanıyorsa artık :)

CHAPPIE yazdı: 16 Oca 2018 14:13 Geçen gün Paul Doany’e PlayStore hakkında şikâyetlerde bulunduk. Sanırım ters tepti :(.
İlgisi yok. Buradaki sorun genel ve İKV oyuncularına özel olarak hızlı bir çözüm yolu aranıyor.

SAHveMAT yazdı: 16 Oca 2018 15:03 Şuan da günlük limit aşımı uyarısı veriyor kredi kartından ki ödeme tipi, 1000 akçe çektim ve bir daha 1000 akçe çekmek istediğimde bu uyarıyı alıyorum günde sadece bir kere mi 1000 akçe çekiliyor ?

Playstore genelinde fraud alımları engellemek için konulan limitler E-Pin ürünleri olan İKV'yi de etkiliyor. Bu limitlerin bazılarını İKV özelinde kaldırdılar. Yakında tamamen kalkmış olacak.
alpozk yazdı: 16 Oca 2018 15:23 Mobil ödeme ne zaman açılacak bilgisi olan var mı?
Kapalı kalması durumu çok uzun sürmeyecek. Bildiğim kadarıyla öncelikli olarak İKV oyuncularına açmak için bazı özel kurallar tanımlanıyor.
:heart_eyes:
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maskoff »

Nerull yazdı: 16 Oca 2018 17:00

Sayın Nerull karaköy eklenti paketi gibi paket çıkacak mı önümüzdeki günlerde playstore da akçelerde indirim uygulayacak mısınız
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Doğru şifre girmeme rağmen hatalı parola hatası veriyor.Şifre yenilemek için bağlantı gönderdiğini söyledi site lakin bağlantı falan gelmedi.Sorun farklı şekilde devam etmekte sanırım.
Umarım çözüm kısa sürede bulunur.Sıra beklemek sıkıcı olmaya başladı.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı