sunucularin dengelenmesi için

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Re: sunucularin dengelenmesi için

Mesaj gönderen SERDARBEY »

IIASiLKANII yazdı: 16 Oca 2018 22:29
asgsdga yazdı: 16 Oca 2018 03:06 niye mümkün değil arkadaşlar, sobee ile oturup gelir-gider hesapları mı yaptınız? bütçeniz mi tutmadı nedir yani? sanal ortam bu, adamlar isterlerse bal gibi olur, ha zorlanırlarsa indirimle 10liraya falan düşürülür ama bi şekilde yapılır. çok da güzel olur birsürü insan sunucusuna geri döner.
şu forumda bi linç ekibi var ne zaman mantıklı bişeyler yazılsa girip adamı susturuyor ama merak etmeyin güncelleme haberi geldikçe forumdaki ve oyundaki aklı başında insan sayısı artıyor. zamanla buralar da düzelir.
son olarak da şunu söyliyim; siz oyuncusunuz yav, niye olmaz diyorsunuz, oyuncu dediğin yüzsüz olur, herşeyi ister, yönetim yapar veya yapmaz ama oyuncular sürekli kendini düşünür. siz oturmuş 5 yıldır hazır para yiyen oyunda bedava bişey istendi mi oyun zarar eder diyosunuz, 40 yılın başı oyunculara bi kıyak geçilsin diyen adamı gömüyorsunuz. yazıktır.

Güzel yazmışsınız,destekliyorum.Bu durum birazda konuya ilk tepkilere bakarak,düşünce yapısını anlık değiştiren zihniyetten gelmekte.Yorum yapıcak olan kişi,böyle bir durumu(Ücretsiz Karakter Transfer Hakkı) istese bile;ilk yapılan yorumlardan itibaren 'mizah şov' olarak tabir ettiğimiz yorum silsilesine kendilerini kaptırıyorlar.

SERDARBEY'in önerisi gayet mâkul bir teklif.Yönetim sürekli bir güzellik yapmakta,başka birşey istemeye yüzümüz kalmadıda,bizim mi haberimiz yok?Bu tarz istekler,oyuncu kitlesinin en doğal hakkı.Ha tabi,işin olabilme ihtimalinin artması için,öneride biraz seçici olmakta faydalı.1 kez ücretsiz hakkın verilmesinden ziyade,%30-40 gibi indirim gelebilir ki bu sayede hem oyuncuların hemde yönetimin memnun kalacağını düşünmekteyim.
yorumun için teşekkür ederim dostum.
bu konu hakkında yönetimden aldığım cevap '' BİZ TAŞ MI YİYECEĞİZ ? '' .. şaşırdım şahsen
:(
Kullanıcı avatarı
Orhanbuluttt
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ailem

Re: sunucularin dengelenmesi için

Mesaj gönderen Orhanbuluttt »

yun1010 yazdı: 16 Oca 2018 08:09 Böyle bişey olursa, tüm loncayı eminönüne çekeceğim.
Millet e.oden kacmak icin cabaliyor sen
Diyorsun tum loncayi e.o ye cekicem :grinning: :grinning: