Oyuna Geri Dönme Kararı(!)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Oyuna Geri Dönme Kararı(!)

Mesaj gönderen Dilhun »

Selam arkadaşlar öncellikle oyuna geri dönme kararı aldım. Bunun için çt kutu yükleyip 0'dan başlamayı uygun gördüm.Eski sunucum kuklacıda başladığım süreçte acaba beni ne gibi zorluklar bekliyor ? Hala ejder asa saçmalığı devam ediyor mu? Lonca lisansı çıktı kutudan acaba bana ve benim gibi sevdiği oyuna sırt çeviremeyecek birine yardım edebilecek arkadaşlar hala oyunda varlığını sürdürüyor mu ? Piyasa Durumu nedir? Seviye kasmak benim için sorun değil kolay yoldan 49 olmak zaten istemiyorum.Amacım görev yaparak maden çekere yardım alarak bir yerlere gelebilmek yani ortaya emek koyabilmek. Neyse çok zatmayayım Kuklacıda Lodos klanından Xhantos yardım çağrısı görürseniz o benimdir. İyi Oyunlar İyi Forumlar. Sağlıcakla Kalın..
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyuna Geri Dönme Kararı(!)

Mesaj gönderen Hydrocodone »

Dilhun yazdı: 15 Oca 2018 14:02 Selam arkadaşlar öncellikle oyuna geri dönme kararı aldım. Bunun için çt kutu yükleyip 0'dan başlamayı uygun gördüm.Eski sunucum kuklacıda başladığım süreçte acaba beni ne gibi zorluklar bekliyor ? Hala ejder asa saçmalığı devam ediyor mu? Lonca lisansı çıktı kutudan acaba bana ve benim gibi sevdiği oyuna sırt çeviremeyecek birine yardım edebilecek arkadaşlar hala oyunda varlığını sürdürüyor mu ? Piyasa Durumu nedir? Seviye kasmak benim için sorun değil kolay yoldan 49 olmak zaten istemiyorum.Amacım görev yaparak maden çekere yardım alarak bir yerlere gelebilmek yani ortaya emek koyabilmek. Neyse çok zatmayayım Kuklacıda Lodos klanından Xhantos yardım çağrısı görürseniz o benimdir. İyi Oyunlar İyi Forumlar. Sağlıcakla Kalın..
Aramiza tekrar hosgeldin bende teskilat sunucusundayim fakat kendime daha iyi bir sunucu arayisindayim kuklacida bir sure beraber seviye kasabiliriz bende sunucuyu tanimis olurum hem.Belki ileride tum carlarimi oraya alirim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Öncelikle tekrardan dönüş yapmanıza sevindim diyebilirim.

Bugün bir kişi yarın iki kişi olur sonralarda bir bakmışız 100 kullanıcıya ulaşmışız.

Öncelikle ejder asa durumunu atlattık ':)

Bölgeler için Yıldırım 2 ve Met 23 durumlarını göreceksin yerine B-)

Eminönünde başlıyor olsaydınız yardım etmek isterdim sizlere :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Ejder tek basina gereklilikti suan 10 ejder fiyati kadar para toplamak zorundasin.
Resim
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen mahmutcaan »

Keşke ejder asa saçmalığı devam etseydi diyeceksin maalesef :(
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ERSEN »

Sende isyankarlık sezilerini alıyorum. Eminim ki çok kısa bir süre sonra forumda met saçmalığı gibi başlıklar açacaksın. Oyunun şu anki sistemine sitem edeceksin. Yeni başlayanlarının işinin zor olmasından bahsedeceksin. Bunları yapma. Oyunda adaletsizlik olabilir ama sitem ederek bir yere varamayacaksın bunu bil şimdiden. O yüzden ona göre dön oyuna. Sitem edeceksen hiç dönme kardeşim.

Kararını verdiysen hoşgeldin.
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

ERSEN yazdı: 15 Oca 2018 18:43 Sende isyankarlık sezilerini alıyorum. Eminim ki çok kısa bir süre sonra forumda met saçmalığı gibi başlıklar açacaksın. Oyunun şu anki sistemine sitem edeceksin. Yeni başlayanlarının işinin zor olmasından bahsedeceksin. Bunları yapma. Oyunda adaletsizlik olabilir ama sitem ederek bir yere varamayacaksın bunu bil şimdiden. O yüzden ona göre dön oyuna. Sitem edeceksen hiç dönme kardeşim.

Kararını verdiysen hoşgeldin.
Hadiiiiiii :)
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Arkadaşlar zaten başlıktaki (!) işareti aslında söylenen şeyin tam tersini ifade ediyor.
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

AgahEfendi yazdı: 15 Oca 2018 19:03 Arkadaşlar zaten başlıktaki (!) işareti aslında söylenen şeyin tam tersini ifade ediyor.
Ya bütün süprizi bozdun ya :grinning: :grinning:

Oyuna Kuklacı'da başlaman güzel olmuş.Tavsiyem bir savaşçı karakter aç, daha sonra bu karakteri dizmeye başla.İnan günde çok görüyorum görevlere yardımcı olan insanlar, buna bende dahil. Savaşçını dizerken güzel bir lonca bul, arkadaş ortamı yarat. Paranı harcama. Sonra onu halledince aç bi şifacı, devam et. Ama formülü unutma.Paranı harcama. Bu iki karakterini dizdiğin zaman eksiksiz bir şekilde, büyücü için en azından m1 i halletmiş olacaksın, emin ol. İşte kalan diğer met kılsımları senin stratejine kalıyor tamamen. Çok iyi düşün, nasıl bunlara sahip olabilirim diye. Emek olmadan yemek olmaz. Reel çok yıpratır (maddi olarak)ve zaten legal değil.Kuklacı çok samimi bir sunucu.Kasaba misali. Sunucunun bu özelliğini kullan.Hırsızlıktan uzak dur, oyunu oynatmazlar yoksa. Diyebiliceklerim bunlar, ayrıca söylediklerim nasihat değil birer naçizhane öneri. Sunucuya çok yakışacaksın. Hoşgeldin ;)
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

tekrardan hoş geldin güzel keyifli günler dilerim şimdiden eskilere hasretiz adabı ile oturup kalkmasını bilenler çok az kaldı çünkü
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk