Oyuna Geri Dönme Kararı(!)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NaSaReDDiT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Oyuna Geri Dönme Kararı(!)

Mesaj gönderen NaSaReDDiT »

Dilhun yazdı: 15 Oca 2018 14:02 Selam arkadaşlar öncellikle oyuna geri dönme kararı aldım. Bunun için çt kutu yükleyip 0'dan başlamayı uygun gördüm.Eski sunucum kuklacıda başladığım süreçte acaba beni ne gibi zorluklar bekliyor ? Hala ejder asa saçmalığı devam ediyor mu? Lonca lisansı çıktı kutudan acaba bana ve benim gibi sevdiği oyuna sırt çeviremeyecek birine yardım edebilecek arkadaşlar hala oyunda varlığını sürdürüyor mu ? Piyasa Durumu nedir? Seviye kasmak benim için sorun değil kolay yoldan 49 olmak zaten istemiyorum.Amacım görev yaparak maden çekere yardım alarak bir yerlere gelebilmek yani ortaya emek koyabilmek. Neyse çok zatmayayım Kuklacıda Lodos klanından Xhantos yardım çağrısı görürseniz o benimdir. İyi Oyunlar İyi Forumlar. Sağlıcakla Kalın..
Nickinizi özelime atarmısınız yardımcı olacağım.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!

https://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ejder yok ama Kuklacı'da lodos da yok. Ben bu durumdan çok rahatsızım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ERSEN »

AgahEfendi yazdı: 15 Oca 2018 19:03 Arkadaşlar zaten başlıktaki (!) işareti aslında söylenen şeyin tam tersini ifade ediyor.
Ama başlığa göre değil içeriğe göre cevap veriyoruz kardeşim. Zaten başlıktaki ünlem baya bir anlamsız olmuş.
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AyYildizli »

Şahsen ben sıfırdan başlamam açıkçası. Şu oyunda çevren veya tanıdıkların yoksa çok bir yere gelemiyorsun maalesef. Kısa bir süre sonra bir noktada takılırsın. Görev yapmak istiyorum demişsin ama belli bir süreden sonra görevleri gerçekleştirmek için maalesef başka insanlara muhtaç olacaksın kardeşim. Uçuk ve :hankey: gibi bir piyasa var oyunda. Her şey ateş pahası ve sıfır para ile başlamak kabus gibi bir şey sanırım. Üzerine adam akıllı bir şeyler dizmen çok zor olacaktır ve çok fazla vakit ayırman lazım. Başlarsan da umarım pişman olmaz, zoru başarırsın. Şimdiden başarılar diliyorum.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

Hydrocodone yazdı: 15 Oca 2018 17:03
Dilhun yazdı: 15 Oca 2018 14:02 Selam arkadaşlar öncellikle oyuna geri dönme kararı aldım. Bunun için çt kutu yükleyip 0'dan başlamayı uygun gördüm.Eski sunucum kuklacıda başladığım süreçte acaba beni ne gibi zorluklar bekliyor ? Hala ejder asa saçmalığı devam ediyor mu? Lonca lisansı çıktı kutudan acaba bana ve benim gibi sevdiği oyuna sırt çeviremeyecek birine yardım edebilecek arkadaşlar hala oyunda varlığını sürdürüyor mu ? Piyasa Durumu nedir? Seviye kasmak benim için sorun değil kolay yoldan 49 olmak zaten istemiyorum.Amacım görev yaparak maden çekere yardım alarak bir yerlere gelebilmek yani ortaya emek koyabilmek. Neyse çok zatmayayım Kuklacıda Lodos klanından Xhantos yardım çağrısı görürseniz o benimdir. İyi Oyunlar İyi Forumlar. Sağlıcakla Kalın..
Aramiza tekrar hosgeldin bende teskilat sunucusundayim fakat kendime daha iyi bir sunucu arayisindayim kuklacida bir sure beraber seviye kasabiliriz bende sunucuyu tanimis olurum hem.Belki ileride tum carlarimi oraya alirim
Kardeşim bende çok sevinirim birlikte bir şeyler başarmayı o yüzden eğer başlayacaksan kuklacıya bana ulaş
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

SPIEGLEIN yazdı: 15 Oca 2018 18:01 Öncelikle tekrardan dönüş yapmanıza sevindim diyebilirim.

Bugün bir kişi yarın iki kişi olur sonralarda bir bakmışız 100 kullanıcıya ulaşmışız.

Öncelikle ejder asa durumunu atlattık ':)

Bölgeler için Yıldırım 2 ve Met 23 durumlarını göreceksin yerine B-)

Eminönünde başlıyor olsaydınız yardım etmek isterdim sizlere :relieved:
Yardım etmeyi bu kadar seven bir millet oluşumuz çok hoşuma gidiyor :)

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

Leqendyyy yazdı: 15 Oca 2018 19:55
AgahEfendi yazdı: 15 Oca 2018 19:03 Arkadaşlar zaten başlıktaki (!) işareti aslında söylenen şeyin tam tersini ifade ediyor.
Ya bütün süprizi bozdun ya :grinning: :grinning:

Oyuna Kuklacı'da başlaman güzel olmuş.Tavsiyem bir savaşçı karakter aç, daha sonra bu karakteri dizmeye başla.İnan günde çok görüyorum görevlere yardımcı olan insanlar, buna bende dahil. Savaşçını dizerken güzel bir lonca bul, arkadaş ortamı yarat. Paranı harcama. Sonra onu halledince aç bi şifacı, devam et. Ama formülü unutma.Paranı harcama. Bu iki karakterini dizdiğin zaman eksiksiz bir şekilde, büyücü için en azından m1 i halletmiş olacaksın, emin ol. İşte kalan diğer met kılsımları senin stratejine kalıyor tamamen. Çok iyi düşün, nasıl bunlara sahip olabilirim diye. Emek olmadan yemek olmaz. Reel çok yıpratır (maddi olarak)ve zaten legal değil.Kuklacı çok samimi bir sunucu.Kasaba misali. Sunucunun bu özelliğini kullan.Hırsızlıktan uzak dur, oyunu oynatmazlar yoksa. Diyebiliceklerim bunlar, ayrıca söylediklerim nasihat değil birer naçizhane öneri. Sunucuya çok yakışacaksın. Hoşgeldin ;)
Eski hesabımda 2 adet 49 savaşçıı 1 adet 49 büyücü zaten bulunmakta hatta çok sayıda hesabım mynetten çeviremediğim için kayboldu gitti şimdi ise büyücü bi karakterle yoluma devam etmeyi planlıyorum

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

kandemir yazdı: 15 Oca 2018 20:12 tekrardan hoş geldin güzel keyifli günler dilerim şimdiden eskilere hasretiz adabı ile oturup kalkmasını bilenler çok az kaldı çünkü
95 Doğumlu biri olarak ilkokul 6. sınıfta tanıştığım ve çocukluğum tek eğlencesi oyunu lisede bırakıp, 1 yıl sonra geri bırakıp üniversite hayatında geri başlamayacak olmak heyecanlandırıyo aslında beni çünki o çocukluk zamanında 2 krip 1 apaya aldığım çarşı palalar amfikatör elmastan gelen meteor eldivenler phili görevine 4 grup gitmeler veya 39 zamanında alman ok ucu set vs element set yapmalar klan savaşlarının en güzel olduğu yıllar ben bunları istiyorum aslında tek item tipi modundan çıkmak ve herkesin farklı setlerle bişeyler yapabilme duygusunu yaşamak istiyorum. O ek Palayı aldığımda 2 gün uyuyamamıştım heyecandan tek maks hasar eşyam oydu ve az vuruyo diye 2 saat ağlamıştım. İkv benim için hep farklı bi oyun oldu hep o şekilde kalacak

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
RocKBoysS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen RocKBoysS »

Selam,
Aramıza tekrardan hoşgeldin,

İyi bir vakit geçirmen dileğimle...

İyi ForumLar...
Şehzade - Şehzadee - Gitaristanbul (BEYAZKÖŞK)

Şeehzade - Gitaristanbulblue (EMİNÖNÜ)
naqarat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen naqarat »

Bende eskilerden ama karakterimin şifresini unutmamışım eğer yardımcı olmamı istersen bana özelden mesaj at oyunda sus yedim cevap veremiyebilirm