59 seviye ve eşyalar hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

59 seviye ve eşyalar hakkında

Mesaj gönderen KraToSs »

arkadaşlar seviye artışında malumunuz 59 seviyede şaheser eşya hasarları düşüyor en nihayetinde.
Benim sorum ise yeni bölgede şahesersiz bir oyuncu (bu fevzi setli biride olabilir, yücelen bir savaşçı da olabilir) level kasabilir mi? Hayır kasamaz ise çemberlitaş girmesi seviye artışı geldikten sonra zorunlu mu olacak? Fikirlerinizi bekliyorum bu arada Nihat bey grup bölgeleri seviye artışı ile kolaylaşacak demiş.

Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: 59 seviye ve eşyalar hakkında

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Savaşçı ve büyücülerde sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Savaşçıların ağır ve sert vuruşları Of 23 ile iyi bir şekilde vuruyor.Ek olarak tılsımız da Yücelen olması sorun yaratmaz.Çok kullandım çünkü.
Büyücülerde de aynı şekilde tılsım faktörü çok fazla.Fevzi , Bilge itemler ile idare edeceklerdir bu geçiş dönemini.Ama şifacılar için şaheser efsunlar mutlak gerekli olacaktır.Çünkü şaheser harici şifacı itemi(hasar + kritik / büyü hasar + büyü kritik ) toplamak zor.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Hydrocodone »

KraToSs yazdı: 14 Oca 2018 16:35 arkadaşlar seviye artışında malumunuz 59 seviyede şaheser eşya hasarları düşüyor en nihayetinde.
Benim sorum ise yeni bölgede şahesersiz bir oyuncu (bu fevzi setli biride olabilir, yücelen bir savaşçı da olabilir) level kasabilir mi? Hayır kasamaz ise çemberlitaş girmesi seviye artışı geldikten sonra zorunlu mu olacak? Fikirlerinizi bekliyorum bu arada Nihat bey grup bölgeleri seviye artışı ile kolaylaşacak demiş.

Tilsimlarla gecis donemini atlatabilirsin lakin karakoy e girisi icin zaten ct gorevleri hol gorevleri yapilmis olmali galiba ki bunlari yaparken 3 5 parca da birsey dizebilirsin guncellemeye kadar.
Lakin benim de soyle kendi bi dusuncem var benim buyucum var ama gunes asali bekletiiyorum tilsim ayarlayip goturmeyi dusjnmuyorum biryerlere karakoyde savascima ve sifacima dusen receteler arasindan falan buyucume uretim yapmayi dusunuyorum buyucuyle gidip ct de item dizmeyi dusunmuyorum
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Hydrocodone yazdı: 14 Oca 2018 16:46
KraToSs yazdı: 14 Oca 2018 16:35 arkadaşlar seviye artışında malumunuz 59 seviyede şaheser eşya hasarları düşüyor en nihayetinde.

Tilsimlarla gecis donemini atlatabilirsin lakin karakoy e girisi icin zaten ct gorevleri hol gorevleri yapilmis olmali galiba ki bunlari yaparken 3 5 parca da birsey dizebilirsin guncellemeye kadar.
Lakin benim de soyle kendi bi dusuncem var benim buyucum var ama gunes asali bekletiiyorum tilsim ayarlayip goturmeyi dusjnmuyorum biryerlere karakoyde savascima ve sifacima dusen receteler arasindan falan buyucume uretim yapmayi dusunuyorum buyucuyle gidip ct de item dizmeyi dusunmuyorum
Bende buna benzer bir şey düşünmüyor değilim. Yalnız karaköye girmek için çemberlitaş görevleri yapılması şart ise yandık o zaman :)
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
xxJUN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Zuğauça
İletişim:

Mesaj gönderen xxJUN »

Söylediğiniz şey oyunun mantığına ters. Karaköy söylendiği kadarıyla GB değil. Buraya görevle girmek meteora görevle girmekten farksız. :unamused:
AyakLıHasTane
IMECAZMİRAI
xJUN
xJUNII
xJUNIII
TAKA
Myicefreezeyou

Devler gibi eserler bırakmak için, Karıncalar gibi çalışmak lazım.
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

xxJUN yazdı: 14 Oca 2018 17:30 Söylediğiniz şey oyunun mantığına ters. Karaköy söylendiği kadarıyla GB değil. Buraya görevle girmek meteora görevle girmekten farksız. :unamused:
Olay görevle bölgeye girmek değil bölgedeki görevleri yapmak. Bildiğin gibi oyundaki en büyük Exp kaynağı görevler.

Kratos'un sorusuna gelince, ben yaratıkları kesmenin kolay olacağını sanmıyorum. Yani üzeri sağlam olanlar için somut bir kolaylık olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Çt görevlerini mecburen yapmış olacak karaköye gitmek için.
Resim
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kubi07 »

Parlementxx yazdı: 14 Oca 2018 17:37

Çt görevlerini mecburen yapmış olacak karaköye gitmek için.
Umarım öyle birşey olmaz.
Olursa sadece şifacımla girebilirim karaköye..
ve böyle birşey olursa yeni bölgeye giremeyecek olan bir sürü oyuncu olur.İkv yi daha da bitirir.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

X : Yeni gelicek genisleme paketinde peki eski görevleri yapmaya dayali yeni bir görev olucakmidir acaba ? Ufak bir bilgi verirseniz bizi sevindirmis olursunuz

Nerull : Hikayenin ilerlemesi için yeni görevler olacak. Bunun için son görevlerin bitirilmiş olması gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Yine sıradan bir konu kolay yoldan bir şeyler yapma derdinde gibi hissediyorum...

Yok alt görev yok şöyle,böyle.....
Resim