SAÇMALIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: SAÇMALIK

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

noctiluca yazdı: 14 Oca 2018 17:45
FiratCakiroglu yazdı: 14 Oca 2018 16:18 Önceden anlardım plussuzların oyuna girememesini çünkü dükkan yoktu.Tek gelir kaynağıydı.
Artık hayvan gibi dükkan ve her üründen bir kişi onlarca adet alıyor.Hayvan gibi gelir kaynağı var sobee'nin.
Plussuzların oyuna girememesi saçmalığı artık rafa kaldırılmalıdır.
Hayvan mi? Sobee ekibine 10 kisi desek, maasli calisiyorlar desek ve ortalama 3.500₺ aliyorlar desek bir ayda 35 bin tl gelir olmali, sanmiyorum bir ayda bu kadar gelir getirdigini ikvnin
Türk Telekom 'un sadece dükkan ürünleriyle maaş ödediğini düşünmüyorsun değil mi?
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kubi07 »

FiratCakiroglu yazdı: 14 Oca 2018 16:18 Önceden anlardım plussuzların oyuna girememesini çünkü dükkan yoktu.Tek gelir kaynağıydı.
Artık hayvan gibi dükkan ve her üründen bir kişi onlarca adet alıyor.Hayvan gibi gelir kaynağı var sobee'nin.
Hayvan mi? Sobee ekibine 10 kisi desek, maasli calisiyorlar desek ve ortalama 3.500₺ aliyorlar desek bir ayda 35 bin tl gelir olmali, sanmiyorum bir ayda bu kadar gelir getirdigini ikvnin
3500 nedir kardeş o paraya 10-15 yıllık developer çalışır mı hiç ?
Yok bide asgari ücret alsınlar.
Gelir ne kadardır bilmiyorum ama o paraya çalışmazlar.Aslında yaptıkları birşeyde yok ben olsam hiç para vermem onlara :D.
Çok fazla kazanamıyorlar olsa gerek ,birkaç kişi sobee den ayrılıp zula ya geçti.İlla ki bi nedenleri vardır bu geçmelerin.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

FiratCakiroglu yazdı: 14 Oca 2018 17:48
Türk Telekom 'un sadece dükkan ürünleriyle maaş ödediğini düşünmüyorsun değil mi?
Ben de bunu zaten sana anlatmaya calisiyorum ortada senin kastettigin gibi bir “HAYVAN GİBİ PARA” yok
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Ender4216 yazdı: 14 Oca 2018 17:40 Sunucuların her oyunda olduğu gibi bir kapasitesi var. Keşke daha iyi sunucular olsa da aynı anda çok daha fazla insan girebilse. Ama eldeki imkanlar, oyuncular arasında bazı ayrımları doğurabilir, normaldir. Oynamayanlarınız bilmez ama Knight Online ve Silkroad gibi bu türün en baba oyunlarında bile bu vardı. Sadece biz ilk defa İkv’de karşılaşıyoruz o kadar. Abartmaya gerek yok yani mevcut durumu.
Ayrıca bu olay oyuna ilginin arttığının da bir kanıtı olması itibariyle bence olumsuz değil güzel bir şey.
Sonuna kadar katılıyorum sana :+1: :+1: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

noctiluca yazdı: 14 Oca 2018 18:00
FiratCakiroglu yazdı: 14 Oca 2018 17:48
Ben de bunu zaten sana anlatmaya calisiyorum ortada senin kastettigin gibi bir “HAYVAN GİBİ PARA” yok
Daha geçen aya kadar 1Mb internet hızına 90tl veriyorduk Türk Telekom'a.Biz gibi milyonları düşünürsen sobee'ye hayvan gibi değil , hayvan üstü bir para yığılımı yapıldığı kanaatindeyim.Bu paranın kaynağı da telefonuma gelen arapça mesajlarla anlaşılıyordur.
Kısacası plussuzlar oyuna giremez zırvalığı günümüzde çok saçmadır.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

kubi07 yazdı: 14 Oca 2018 17:52 3500 nedir kardeş o paraya 10-15 yıllık developer çalışır mı hiç ?
Yok bide asgari ücret alsınlar.
Gelir ne kadardır bilmiyorum ama o paraya çalışmazlar.Aslında yaptıkları birşeyde yok ben olsam hiç para vermem onlara :D.
Çok fazla kazanamıyorlar olsa gerek ,birkaç kişi sobee den ayrılıp zula ya geçti.İlla ki bi nedenleri vardır bu geçmelerin.
Bu devirde 3500'ü öp başına koy.Sanki ne geliştiriyorlarda ne para alacaklar.Developer diyoruz ama bunca sene ne yaptılar ki ? Hiçbir getirisi olmayan Kader Mühürlerini yaptılar.Oyundan bile saymıyorum.Forumu ölü , sunucuları , sitesi kapalı.Daha yeni İKV'ye bir paket getiriyorlar.Paket gelmeden öncede akçelere zam yaptılar.Deli gibi akçe çeken , stoklayan insanlar var.Güncelleme haberinden öncede oyun yine iyi para çeviriyordu , şimdi daha çok çeviriyor.Üstelik bu oyuncular akçe çekmek için playstore diye bir illet ile uğraşıyorlar.Bunca sene bekledik umarım karşılığını alırız.
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

Mesaj gönderen Whoods »

qarizma1313 yazdı: 14 Oca 2018 16:27 Az Ye De Plus al çok pahalı bişey değil biraz oyuna destek olmuş olursun
Önce okuduğunu anla sonra laf sokma çabasına gir bir bak bakalım ne yazmışım orada play store ile ilgili
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ERSEN »

Bir arkadaş alakasız bir yorum atmış. Alakasız değil de mantıksız aslında. Herkes plus almak zorunda değil. Bu oyunu oynamak için sadece plusa ihtiyaç varsa bu oyun bir free to play değildir. Şu an oyun bir değişim sürecinden geçiyor ve bu gibi durumların olması muhtemel. Bunları alttan almak lazım, düzenleme getirilecektir. Sabretmeye devam
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

kubi07 yazdı: 14 Oca 2018 17:52 birkaç kişi sobee den ayrılıp zula ya geçti.İlla ki bi nedenleri vardır bu geçmelerin.
Siyasî nedenlerden dolayı(bknz:Gezi Parkı Direnişi) ekipten ayrılan oldu.
Kullanıcı avatarı
ANGMAR
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ANGMAR »

CHAPPIE yazdı: 14 Oca 2018 22:50
kubi07 yazdı: 14 Oca 2018 17:52 birkaç kişi sobee den ayrılıp zula ya geçti.İlla ki bi nedenleri vardır bu geçmelerin.
Siyasî nedenlerden dolayı(bknz:Gezi Parkı Direnişi) ekipten ayrılan oldu.
Sobee den Zulaya geçmediler. Sobee den ayrılıp Zulayı kurdular. Siyasi nedenle de alakası yok. Zwartan çok komik paralara çalışıyordu.
Resim