SAÇMALIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DOĞU
İletişim:

Re: SAÇMALIK

Mesaj gönderen qarizma1313 »

MainPower yazdı: 14 Oca 2018 17:16
qarizma1313 yazdı: 14 Oca 2018 16:27 Az Ye De Plus al çok pahalı bişey değil biraz oyuna destek olmuş olursun
Ne alakası var kardeşim.Ben tek çar kullanmıyorum.Plus ihtiyacım da yok.Sırf oyuna girebilmek için para mı yükleyeceğim ?
Kendin Demişsin Plusa İhtiyacım Yok Ama Oyuna Girmek İstiyorum :D Plus Yükle O Halde :D
Bak Demekki İhtiyacın Varmış
Resim
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

Whoods yazdı: 14 Oca 2018 22:37
qarizma1313 yazdı: 14 Oca 2018 16:27 Az Ye De Plus al çok pahalı bişey değil biraz oyuna destek olmuş olursun
Önce okuduğunu anla sonra laf sokma çabasına gir bir bak bakalım ne yazmışım orada play store ile ilgili
Tercüman Getir Kendine Bi Tane Anlıyayım Seni
Resim
Kullanıcı avatarı
tprkmrtclk
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Muckthesystem

Mesaj gönderen tprkmrtclk »

Bu sorun playstore'nin kendi oyun yoğunluğundan çıkan geçici bir sorundur. Playstore'ye giriş yapıp "hesabım" sekmesinden "siparişlerim" i seçersen daha önce aldığın ürünlerini görebilirsin. O ürünlerden sana uygun olana tıkla ve satın al, 2 haftadır ben de sayfa sorunu yüzünden bu şekil de yapıyorum.
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

qarizma1313 yazdı: 15 Oca 2018 08:51
MainPower yazdı: 14 Oca 2018 17:16
Ne alakası var kardeşim.Ben tek çar kullanmıyorum.Plus ihtiyacım da yok.Sırf oyuna girebilmek için para mı yükleyeceğim ?
Kendin Demişsin Plusa İhtiyacım Yok Ama Oyuna Girmek İstiyorum :D Plus Yükle O Halde :D
Bak Demekki İhtiyacın Varmış
Okuduğunu anlıyor musun yoksa yazmak için mi yazıyorsun merak ettim doğrusu.Bu oyunu senelerdir oynamışız sonuçta.Şuana kadar girdiğimizde para ödemedik.Ki eskiden daha kalabalık olmasına rağmen böyle bir sorun yokken şuan daha az online olupta bu sorunun olması ayrı bir olay.Madem ben bu oyunu oynayabilmek için 3-4 çarıma da Plus için para ödeyeceğim emin ol böyle oyuncularını düşünmeyen oyun ekibine vereceğime gider çok daha iyilerine veririm ki bu oyunu oynamayış mazareti değil.Madem bu zamana kadar plussuz giriş yapılabildi yapılmaya devam edecek.Zaten kasıtlı olarak bir kapasite azaltılması mevcut.Kimse öyle bir şey yok ayağına yatmasın.
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

yakında düzelir merak etmeyin :DD
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

qarizma1313 yazdı: 15 Oca 2018 08:48
ASALAK yazdı: 14 Oca 2018 17:12
önce adamın yazdığını dikkatlice bir oku, playstoreden 2 aydır alışveriş yapamıyorum diyor.Önce bir kendinizi geliştersiniz.
Forum Kullanıcı Adının Hakkını Veriyorsun Böyle Devam Et :grinning: :grinning: Ben Yanlış Bişey Yazdığımı Düşünmüyorum Sen Kendi Boş Boş Yazılarına Bi Bak İstersen ASALAK
yahu biladerim neden anlamıyorsun.Uzun bir süre playstoreden alışveriş yapılamadı.Paran olsa veya olmasa bile bişi alamıyodun.Adam da yazmış 2 aydır problemden dolayı bişey alınmadığını,bu adam nasıl az yiyip te plus alsın bir şey alınmıyan yerden ?.Hala neyin ısrarındasın neyin laf sokma çabasındasın bilemiyorum.Ayrıca asalak ne onu bildiğinden şüpheliyim.
Kullanıcı avatarı
HellBlazer
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen HellBlazer »

diğer ödeme şekillerini kaldırdılar ondan beri sefalet içindeyiz ne playstore muş arkadaş
Kullanıcı avatarı
IIIxYeNiCeRixIII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIIxYeNiCeRixIII »

ASALAK yazdı: 15 Oca 2018 14:03
qarizma1313 yazdı: 15 Oca 2018 08:48
ASALAK yazdı: 14 Oca 2018 17:12
önce adamın yazdığını dikkatlice bir oku, playstoreden 2 aydır alışveriş yapamıyorum diyor.Önce bir kendinizi geliştersiniz.
Forum Kullanıcı Adının Hakkını Veriyorsun Böyle Devam Et :grinning: :grinning: Ben Yanlış Bişey Yazdığımı Düşünmüyorum Sen Kendi Boş Boş Yazılarına Bi Bak İstersen ASALAK
yahu biladerim neden anlamıyorsun.Uzun bir süre playstoreden alışveriş yapılamadı.Paran olsa veya olmasa bile bişi alamıyodun.Adam da yazmış 2 aydır problemden dolayı bişey alınmadığını,bu adam nasıl az yiyip te plus alsın bir şey alınmıyan yerden ?.Hala neyin ısrarındasın neyin laf sokma çabasındasın bilemiyorum.Ayrıca asalak ne onu bildiğinden şüpheliyim.

Bosverin arkadaşı aklınca ilgi çekmeye çalışıyor birde komik olduğunu sanarak az ye demiş :) Belki adam öğrenci para her zaman nerden versin herkesi kendi gibi sanıyor galiba :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Plus olmadan girememek oyun açıldığı günden beri olan bir kural. He saçma mı değil mi tartışılır. Ama son zamanlarda böyle bir şey geldi diye eleştirmek yanlış olur.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ikomanche
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Academy Of War
İletişim:

Mesaj gönderen ikomanche »

Ender4216 yazdı: 14 Oca 2018 17:40 Sunucuların her oyunda olduğu gibi bir kapasitesi var. Keşke daha iyi sunucular olsa da aynı anda çok daha fazla insan girebilse. Ama eldeki imkanlar, oyuncular arasında bazı ayrımları doğurabilir, normaldir. Oynamayanlarınız bilmez ama Knight Online ve Silkroad gibi bu türün en baba oyunlarında bile bu vardı. Sadece biz ilk defa İkv’de karşılaşıyoruz o kadar. Abartmaya gerek yok yani mevcut durumu.
Ayrıca bu olay oyuna ilginin arttığının da bir kanıtı olması itibariyle bence olumsuz değil güzel bir şey.
Sorun oyunun bugda kalması. Eskiden de bu uyarı alınıyordu ama o zamanlar İKV'de oyuncu bolluğu vardı. Şuanki gibi oyunda 200 kişi yoktu binlerce kişi vardı ve ona rağmen ara sıra bu yazı çıkardı. İlk defa karşılaşmıyoruz yani bu olayla.

Arkadaşın dediği olay bu kadar az kişi varken bu uyarıyı almamamız gerekir. Oyunda sunucu limiti dolduracak bir oyuncu sayısı yok.
İKV
D. 25.12.2006
Ö. 11.06.2011