GİST 2018, PlayStore Fiyatları, Güncelleme Bilgisi Hakkında.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

GİST 2018, PlayStore Fiyatları, Güncelleme Bilgisi Hakkında.

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Merhabalar, bildiğiniz üzere biz oyuncular baskı yaparken hep Sobee çalışanlarına yaptık fakat asıl baskı yapmamız gerekenleri unuttuk: Türk Telekom yetkileri. Twitter üzerinde yazılan bütün şikâyetlere Paul Doany cevap vermeye çalışıyor. Birisinin sorununa yardım ederken “ internet dışında bir sorun var onla da ilgilenme şansınız var mı?” dediğimde “DM’den mesaj attım” demişti. Orada İKV hakkında olan olayları anlattım o da ilgili ekiple görüşüp bilgi verilmesini sağlayacağım” demişti.

Yazdığım yazı:
Göster
Öncelikle iyi akşamlar. Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sobee Studios’un geliştirmiş olduğu İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyunun oyuncusuyum. Oyunumuzun e-pinlerini satıcısı olan Türk Telekom’a ait olan PlayStore’da e-pin alırken bir sürü sorun yaşıyoruz. Ürünler bazen kaldırılıyor, e-pin kodları geç geliyor, sorun çıkıp müşteri hizmetlerini arayınca “burası Google PlayStore değil” diye cevaplıyor, yurtdışından alınamıyor ve fiyatlar olduğundan pahalı. Yıllarca oyun hakkında bilgi verilmiyor, sürekli oyunda teknik sorunlar olup oyuncular mağdur oluyor. Oyuncuların aşırı baskısından dolayı geçen hafta bir tane video yayınladılar bilgi vereceğiz dediler ama bilgi vermediler. Devlet sırrı gibi korunuyor nedense. Biz artık oyunumuz hakkında bizlere düzgünce ve düzenli bir şekilde bilgi verilmesini, e-pinleri başka yerlerden ve kutulu bir şekilde satılmasını istiyor, e-pin fiyatlarının kalıcı olarak ucuzlamasını istiyoruz.

Şimdiyse örgütlenerek, topluca mesaj yazma vaktidir! Bu yazdığıma ek olarak da GİST 2018’e katılmalarında da ısrar etsek bir şeyler olabilir. Bunun için aşağıdaki yazı gibi bir yazı yazılabilir:
Göster
Merhabalar, bizler Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sobee Studios’un geliştirdiği İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyunun oyuncularız. Yıllardır güncelleme gelmeyen oyunumuza gelecek güncelleme hakkında bilgi sahibi olmak istiyoruz. Bu bizim hakkımız, devlet sırrı gibi saklamayınız. PlayStore’da yaşanan sorunlardan da bıkmış durumdayız. Çoğu zaman ürünler stoklarda bulunmuyor, satın alırken sorunlar çıkıyor, ürünler elimize geç ulaşıyor ve fiyatları da pahalı. Artık tek distribütör PlayStore olmasın, fiyatlarda kalıcı indirime gidilsin bizler de mağdur olmayalım. Yıllardır fuarlara katılmayan oyunumuzu artık fuarlarda da görmek istiyoruz. Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan GİST 2018 fuarı var, oraya katılırsak bir çok oyuncu gelecek, gerçekten fuarları ve buluşmaları özledik. Oyunumuzun forum sitesine bakarsanız her gün isyan çıktığını da görürsünüz. Biz artık bizimle ilgilenen bir Türk Telekom görmek istiyoruz!

Bu yazdığım yazı gibi yazılar yazıp Türk Telekom Destek(@TTDestek) ve Paul Doany(@PaulDoany)’yi etiketleyip mesaj atarsak olumlu bir sonuç alacağımıza inanıyorum.
berj
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: GİST 2018, PlayStore Fiyatları, Güncelleme Bilgisi Hakkında.

Mesaj gönderen berj »

eline sağlık
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Guzel
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
berj
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen berj »

eline saglık dm yoluyla yazdım bende
herkes yazarsa sayı artarsa sonuc alırız belki
5 yıl neden boyle geçti ogreniriz belki neymiş kara bulutlar
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

CHAPPIE yazdı: 14 Oca 2018 13:46 Merhabalar, bildiğiniz üzere biz oyuncular baskı yaparken hep Sobee çalışanlarına yaptık fakat asıl baskı yapmamız gerekenleri unuttuk: Türk Telekom yetkileri. Twitter üzerinde yazılan bütün şikâyetlere Paul Doany cevap vermeye çalışıyor. Birisinin sorununa yardım ederken “ internet dışında bir sorun var onla da ilgilenme şansınız var mı?” dediğimde “DM’den mesaj attım” demişti. Orada İKV hakkında olan olayları anlattım o da ilgili ekiple görüşüp bilgi verilmesini sağlayacağım” demişti.

Yazdığım yazı:
Göster
Öncelikle iyi akşamlar. Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sobee Studios’un geliştirmiş olduğu İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyunun oyuncusuyum. Oyunumuzun e-pinlerini satıcısı olan Türk Telekom’a ait olan PlayStore’da e-pin alırken bir sürü sorun yaşıyoruz. Ürünler bazen kaldırılıyor, e-pin kodları geç geliyor, sorun çıkıp müşteri hizmetlerini arayınca “burası Google PlayStore değil” diye cevaplıyor, yurtdışından alınamıyor ve fiyatlar olduğundan pahalı. Yıllarca oyun hakkında bilgi verilmiyor, sürekli oyunda teknik sorunlar olup oyuncular mağdur oluyor. Oyuncuların aşırı baskısından dolayı geçen hafta bir tane video yayınladılar bilgi vereceğiz dediler ama bilgi vermediler. Devlet sırrı gibi korunuyor nedense. Biz artık oyunumuz hakkında bizlere düzgünce ve düzenli bir şekilde bilgi verilmesini, e-pinleri başka yerlerden ve kutulu bir şekilde satılmasını istiyor, e-pin fiyatlarının kalıcı olarak ucuzlamasını istiyoruz.

Şimdiyse örgütlenerek, topluca mesaj yazma vaktidir! Bu yazdığıma ek olarak da GİST 2018’e katılmalarında da ısrar etsek bir şeyler olabilir. Bunun için aşağıdaki yazı gibi bir yazı yazılabilir:
Göster
Merhabalar, bizler Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sobee Studios’un geliştirdiği İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyunun oyuncularız. Yıllardır güncelleme gelmeyen oyunumuza gelecek güncelleme hakkında bilgi sahibi olmak istiyoruz. Bu bizim hakkımız, devlet sırrı gibi saklamayınız. PlayStore’da yaşanan sorunlardan da bıkmış durumdayız. Çoğu zaman ürünler stoklarda bulunmuyor, satın alırken sorunlar çıkıyor, ürünler elimize geç ulaşıyor ve fiyatları da pahalı. Artık tek distribütör PlayStore olmasın, fiyatlarda kalıcı indirime gidilsin bizler de mağdur olmayalım. Yıllardır fuarlara katılmayan oyunumuzu artık fuarlarda da görmek istiyoruz. Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan GİST 2018 fuarı var, oraya katılırsak bir çok oyuncu gelecek, gerçekten fuarları ve buluşmaları özledik. Oyunumuzun forum sitesine bakarsanız her gün isyan çıktığını da görürsünüz. Biz artık bizimle ilgilenen bir Türk Telekom görmek istiyoruz!

Bu yazdığım yazı gibi yazılar yazıp Türk Telekom Destek(@TTDestek) ve Paul Doany(@PaulDoany)’yi etiketleyip mesaj atarsak olumlu bir sonuç alacağımıza inanıyorum.
SENİ TEBRİK EDERİM DOSTUM.HEMEN BEN DE MESAJ ATIYORUM.BU YAPMIŞ OLDUĞUN İŞ BİZİM LEHİMİZE BİR İŞTİR.BİR NEVİ DİLEKÇE GİBİ BİR ŞEY :grin: BİRAZ DA YÖNETİCİLERİN BURNU SÜRTÜLSÜN.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

[Mail adresi içeren resim kaldırıldı]

Dağılabilirsiniz :')
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Ostankino yazdı: 14 Oca 2018 15:19
Çok kısa süren bir baskı oldu :/ .
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Ostankino yazdı: 14 Oca 2018 15:19 [Mail adresi içeren resim kaldırıldı]

Dağılabilirsiniz :')
AYNISINI BANA DA ATTI :grin: KOPYALA YAPIŞTIR YAPMIŞ :grin: :grin: :grin: :grin:

ALLAH'TAN YAKINDA DEMEDİ :grin: :grin:
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Şöyle park edeyim.

Belliydi :') :') :') :')
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

hepiniz aynı yazıyı mı attınız : D?

Aynı kişi bana mesaj atmış diye düşünebilir
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.