Bb2 bilgi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Byoflu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Re: Bb2 bilgi

Mesaj gönderen Byoflu61 »

ERSEN yazdı: 14 Oca 2018 01:29
muhammetali395 yazdı: 14 Oca 2018 00:58 Benim tılsımlarda mı sorun var tılsımların geneli mi sorunlu bilmiyorum da ,
bb3 arada bozmuyor
y2 sürekli sekiyor
durdurma 1 3 hiç zihin tutmuyor
ofans 3 ıska atıp duruyor
durum bundan ibaret .
Bizim oyunda çeşitli mistik güçler var ve onlar bizi yönetiyor bence. Örneğin bazen karakter kritik atmaya başlıyor ve 10 kez üst üste kritik atıyor. Şaşırıyorsun. Bazen de bb 15 yapıyorsun bb2 takıyorsun 10 kez bb atıyorsun hiç bozmuyor.

Oyunda bazen ard arda sıralı şekilde devam eden mistik bir şeyler var.
yalnız efsane demişsin.dediğin şeyleri bende hissediyorum :D
Interface - javaSCRIPT - CSHARP
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Öncelikle holü kafandan bir çıkar ,çünkü hol piyasası şu an inanılmaz derecede düşük max 2m , kondritte var tabi ama onu saymıyorum yılda 1 kez attığı için günlük max kasabileceğin para 15 m holde. Büyü bozma tılsımı da alma,klanda sürekli çevir o tılsımları bazen sat maden al sat tılsım al gibi gibi ben sadece büyü bozma 3 tılsmından 200 m kar ettiğimi biliyorum kim ne derse desin en güzel para ticarettedir. Kimi zaman zararda ediceksin piyasayı öğrenene kadar ama piyasayı yalayıp yuttuğun zaman sunucunda kalabalık bir sunucu ise holde ayda kastığını emin ol belki de 1 hafta kasıcaksın sermayen arttıkça da gelirin de artıcak bu yazdığımı dikkate al derim.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Tolgacan108 yazdı: 15 Oca 2018 04:33 Öncelikle holü kafandan bir çıkar ,çünkü hol piyasası şu an inanılmaz derecede düşük max 2m , kondritte var tabi ama onu saymıyorum yılda 1 kez attığı için günlük max kasabileceğin para 15 m holde. Büyü bozma tılsımı da alma,klanda sürekli çevir o tılsımları bazen sat maden al sat tılsım al gibi gibi ben sadece büyü bozma 3 tılsmından 200 m kar ettiğimi biliyorum kim ne derse desin en güzel para ticarettedir. Kimi zaman zararda ediceksin piyasayı öğrenene kadar ama piyasayı yalayıp yuttuğun zaman sunucunda kalabalık bir sunucu ise holde ayda kastığını emin ol belki de 1 hafta kasıcaksın sermayen arttıkça da gelirin de artıcak bu yazdığımı dikkate al derim.
Bak arkadaş çok güzel demiş.

Hele ki şu günlerde 5 t kadar nakit paran olsun 10 15 gün içinde bu parayı 7 t ye kadar çıkartırsın.

Piyasa haddinden fazla düşmüş durumda.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

ERSEN yazdı: 14 Oca 2018 11:37
SPIEGLEIN yazdı: 14 Oca 2018 10:30
muhammetali395 yazdı: 14 Oca 2018 00:58 Benim tılsımlarda mı sorun var tılsımların geneli mi sorunlu bilmiyorum da ,
bb3 arada bozmuyor
y2 sürekli sekiyor
durum bundan ibaret .
Bizim oyunda çeşitli mistik güçler var ve onlar bizi yönetiyor bence. Örneğin bazen karakter kritik atmaya başlıyor ve 10 kez üst üste kritik atıyor. Şaşırıyorsun. Bazen de bb 15 yapıyorsun bb2 takıyorsun 10 kez bb atıyorsun hiç bozmuyor.

Bunların isimleri nelerdir 😂😂😁😁
Haha cinci hoca misali 😄
Cidden böyle ilginçlikler oluyor bende de sürekli kritik atıyor çar , gaffara falan gitsem bu şansla diyorum çara bir haller oluyor semiha içeri girmiyor vs. vs. işte
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

yunus19077 yazdı: 13 Oca 2018 22:57 Merhaba arkadaşlar
Irkta tek kasilmak istiyorum y2 mevcut buyu bozma 3 tilsimi pahali oldugu icin alamiyorum.
Bb2 alsam isimi görür mu
Yahut tank ile zihin toplama.tilsimi olmasımi gerek saate gitmem icin yardimxi olursanız sevinirim
Saklı oda mu güvenli oda mı ne vardı oraya git y2 bb2 al kasarsın iki tarafında ama oraya bir şifacı koymayı unutma kaldırmalık yoksa boş 49 şifa kasıp koy ben öyle yapıyordum
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Oca 2018 10:30
bb3 arada bozmuyor
y2 sürekli sekiyor
durum bundan ibaret .

Bunların isimleri nelerdir 😂😂😁😁
Resim

Tarikata hoşgeldiniz uzun zamandir bu sirri cozmenizi bekliyorduk.
Resim