Yöneticilerin Meslekleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HellBlazer
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Yöneticilerin Meslekleri

Mesaj gönderen HellBlazer »

nihat abi her sabah halime teyzeye ilaç taşıyormuş. yoksa kadın 10 senedir nasıl ayakta dursun :grimacing:
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

BlackHatCadillac yazdı: 07 Şub 2018 20:19
Natulcien yazdı: 07 Şub 2018 03:45
Esperanca,onu da eski bir oyuncuyken step step en son gm olunca yüzüne hasret kalınanlardan olduğunu biliyorum.Lakin bir önceki görev nickini bilmediğimden,karıştırmıyorsam saçları kadar renkli bir kişilikti.Eğer o ise, hayatımda tanıdığım en yardımsever insanlardandı ve ciddi "progamer woman" şeklindeydi.Emin olamadığım için isim yazmayım belki yanlıştır karışıklık olmasın.
Esperanca kadın değil yalnız
Zaten bende "Emin olamadığım için isim yazmayım belki yanlıştır karışıklık olmasın." demiştim. Hatırladığım kişi bir başkası o zaman. Netleşmesi iyi oldu. ;)
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
Ender4216
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen Ender4216 »

AFRASİYAB’ın hipodrom civarlarında koşu atları için malzeme dükkanı var gibi hissediyorum.
Bilemiyorum Altan...
Resim
CAPITALIST
VedrosDaryS
Keynes
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

HellBlazer yazdı: 08 Şub 2018 10:08 nihat abi her sabah halime teyzeye ilaç taşıyormuş. yoksa kadın 10 senedir nasıl ayakta dursun :grimacing:
Karaköyde bulunan rağmen ile etkileşime geçtiğinizde bunu söylüyor, sanırım Nihat Bey bunu okumuş ve hoşuna gitmiş olmalı
Resim
Kullanıcı avatarı
astalavista
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen astalavista »

Esperanca,onu da eski bir oyuncuyken step step en son gm olunca yüzüne hasret kalınanlardan olduğunu biliyorum.Lakin bir önceki görev nickini bilmediğimden,karıştırmıyorsam saçları kadar renkli bir kişilikti.Eğer o ise, hayatımda tanıdığım en yardımsever insanlardandı ve ciddi "progamer woman" şeklindeydi.Emin olamadığım için isim yazmayım belki yanlıştır karışıklık olmasın.
Esperanca kadın değil yalnız
Esperanca'nın saçı yok yalnız
...

Astalan

XxASTALANxX

AsTaLaNxxİnTiKaM
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

astalavista yazdı: 17 Tem 2018 04:20
Esperanca kadın değil yalnız.
Esperanca'nın saçı yok yalnız.
Esperanca’nın adı yok yalnız.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

Nam-ı Değer AFRASİYAB:Kendisi forumda sık sık dolaştığı, ve radyo yayını gibi işlerle bilgilendirme yaparken yüzde sıfır virgül birini bile anlatmadığına göre fırıncı olabilir.
AhiEvran:Hakkında bildiğim tek şey; "Böyle bir konu oluşturmadan önce daha önce oluşturulup oluşturulmadığını arama özelliği ile kontrol ediniz.İyi forumlar.." tahminimce kasiyer olabilir kesin bilgi.
UNIVERSIUM(inşallah doğru yazmışımdır):Açtığım başlıklarda ricalarımı yerine getirir sağolsun.Çok severim kendisini.Kesinlikle aşçıdır.Net bilgi.
Gorgar:Kürşat abi oyun geliştirdiğine göre yazılım mühendisliğini eliyorum.Oyun geliştirdiğine göre balıkçı olmalı..
Nerull: Nihat abi ;) İnsanlar onun kelini görmek için can atarlar.Twitterdaki paylaşımlarını Obama bile sever.Yayın yaptığım zaman sağolsun fırsat bulunca katıldı yayınıma.O da geliştirici olduğuna göre kesin ve net olarak tiyatro oyuncusu..

Kimse net bilgi diye blöf yapmasın.Bundan net bilgi yok.Bağdaştıramadım diyen arkadaşlar olursa oyunu bırakıyorum o kadar eminim.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

Plafect00 yazdı: 28 Tem 2018 21:34
astalavista yazdı: 17 Tem 2018 04:20
Esperanca kadın değil yalnız.
Esperanca'nın saçı yok yalnız.
Esperanca’nın adı yok yalnız.
Esperanca İnsan Değil Galiba
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

Megaevil yazdı: 02 Ağu 2018 19:23 Nam-ı Değer AFRASİYAB:Kendisi forumda sık sık dolaştığı, ve radyo yayını gibi işlerle bilgilendirme yaparken yüzde sıfır virgül birini bile anlatmadığına göre fırıncı olabilir.
AhiEvran:Hakkında bildiğim tek şey; "Böyle bir konu oluşturmadan önce daha önce oluşturulup oluşturulmadığını arama özelliği ile kontrol ediniz.İyi forumlar.." tahminimce kasiyer olabilir kesin bilgi.
UNIVERSIUM(inşallah doğru yazmışımdır):Açtığım başlıklarda ricalarımı yerine getirir sağolsun.Çok severim kendisini.Kesinlikle aşçıdır.Net bilgi.
Gorgar:Kürşat abi oyun geliştirdiğine göre yazılım mühendisliğini eliyorum.Oyun geliştirdiğine göre balıkçı olmalı..
Nerull: Nihat abi ;) İnsanlar onun kelini görmek için can atarlar.Twitterdaki paylaşımlarını Obama bile sever.Yayın yaptığım zaman sağolsun fırsat bulunca katıldı yayınıma.O da geliştirici olduğuna göre kesin ve net olarak tiyatro oyuncusu..

Kimse net bilgi diye blöf yapmasın.Bundan net bilgi yok.Bağdaştıramadım diyen arkadaşlar olursa oyunu bırakıyorum o kadar eminim.
UNIVERSIUM isimli arkadaşı çözemedim ben ya çok değişik profil resmin'de mavi dev var efekt falan vermiş ne bileyim foruma sanki yeni mod olmuş gibi adam ayda bir kere giriyor galiba geçen gün iletimi silmiş orada tanıdım 7-8 yıldır bu forumda geziyorum bana denk gelmedi veya da yeni mod oldu
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

dedee66 yazdı: 02 Ağu 2018 20:34
Megaevil yazdı: 02 Ağu 2018 19:23 Nam-ı Değer AFRASİYAB:Kendisi forumda sık sık dolaştığı, ve radyo yayını gibi işlerle bilgilendirme yaparken yüzde sıfır virgül birini bile anlatmadığına göre fırıncı olabilir.

UNIVERSIUM isimli arkadaşı çözemedim ben ya çok değişik profil resmin'de mavi dev var efekt falan vermiş ne bileyim foruma sanki yeni mod olmuş gibi adam ayda bir kere giriyor galiba geçen gün iletimi silmiş orada tanıdım 7-8 yıldır bu forumda geziyorum bana denk gelmedi veya da yeni mod oldu
Yenilerden.Muhtemelen halkla ilişkiler mezunu ve bir mağazada çalıştığını düşünüyorum.Oyuncularla arasına mesafe koymamaya çalışıyor ki,bu konuda da kendisini destekliyorum,mesafe koyanları da gördük, vedaları üzmüyor.Görev aşkıyla takım elbisesini giyip foruma girenlerden sıkıldık,samimiyet güzeldir. :yum:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY