Yöneticilerin Meslekleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: Yöneticilerin Meslekleri

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

yun1010 yazdı: 12 Oca 2018 18:50 Afrasiyab internet cafe işletiyor.
Masa 3'ü 50 kuruşluk uzatıyor muyuz canım?
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

AFRASiYAB yazdı: 13 Oca 2018 00:40 Masa 3'ü 50 kuruşluk uzatıyor muyuz canım?
Bu kadar samimi teklife kimse hayır demez bence kesin uzatır bölgeye giricez sonuçta yarıda kalmasın
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
phoenix64
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen phoenix64 »

50 kuruşluk masa mı kaldı Afrasiyab bey fakir mi :D
en az 1.5 tl lazım :D

Ayrıca tarih bölümü okuduğunu biliyorum ama formasyon alıp öğretmen olduğunu yada öğretmen olarak görev
yaptığını duymadım .

Peki ya Zifan 'ı unuttunuz mu bilgisi olan varsa dökülsün :D
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

kandemir yazdı: 12 Oca 2018 01:58 şuan Anadolu üniversitesi yönetim bilişim sistemleri okuyor
Yemekhanede 1 liralık yemeği yerken karşılaşmak ümidi ile... >:)
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Hydrocodone »

phoenix64 yazdı: 13 Oca 2018 00:51 Peki ya Zifan 'ı unuttunuz mu bilgisi olan varsa dökülsün :D
Zifan 3 cocuk annesi 37 yasinda gida muhendisi part time olarak sobee de calisiyor o yuzden pek goremiyoruz
Ayrica kendisinin ust komsum oldugundan supheleniyorum ??

Ayrica Elwing in de Universite ogrencisi oldugunu ders calismaktan firsat buldugunda foruma girip birseylere cevap vermeyi hobi edindigini duydum oyuna girmeye vakti yokmus zaten inu demiyorum bile
Yeralti gazetesi haberlerine gore...
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

cCckorcancCc yazdı: 12 Oca 2018 00:20 Afrasiyab seyislik yapıyor. Kesin bilgi yayalım!
🤣😂🤣
Hahah sayın Gm karışık tost alabilirmiyim. Birde çilekli link lütfen🤣
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Bakın bunu burada ilk kez ben açıklıyorum.Bunları duyunca aşırı derecede dehşete düşeceksiniz. İşte yöneticilerin gerçek meslekleri ve yaptıkları şeyler:

Zifan: Lise öğretmenidir. Felsefe, Sosyoloji ve Mantık derslerine giriyor. Bu yüzden kendisini fazla görememekteyiz. Sakinliğinin sebebi de budur. Liselilerle uğraşmak mı daha zor yoksa İKV oyuncularıyla mı diye sorarım size?

Elwing: Hydrocodone’un dediğini biraz daha açarsak; kendisi okulunu uzatmış bir GSF öğrencisidir. Starbucks’dan kahvesini alıp yudumlarken “ayy biraz foruma girip bakayım” diye içinden geçirip foruma girmektedir. Çoğu zaman kullanıcı girişi yapmayı unutur.

AFRASiYAB:Kendisi kokoreççidir. Sabah 4’e kadar açık olan dükkânında bilgisayarda forumu açıp internet tarayıcısını alta almaktadır. Geceleri açık olmasının sebebi budur. Kendisi tarihe meraklıdır ve [GM]liği bırakacağı zaman bana 999 gün ban atacağı bilinen bir gerçektir.

ESPERANCA: [GM] olduktan sonra yüzüğe hasret kaldığımız bu yetkilimiz hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Kendisi en on AFRASİYAB’ın mekânında görülmüştür.

AhiEvran: Çiceği burnunda olan bu [GM]miz ise esnaftır. İsmini de bu yüzden AhiEvran yapmıştır. Yaaa bunu duyunca dehşete düştüğünüz değil mi?

ABERTHOL: İİBF son sınıf öğrencisidir. Ortamı çok iyidir, her gün gezer ama buna rağmen İKV’yi ihmal etmez.

Naveran: Cool takılan birisidir. Sürekli CS-GO ve LoL oynar. LoL’’de ilk oynadığı zamanlarda öldüğünde “şifa kaç saniye var?” diye gruptakilere yazdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Delpize: Üniversite öğrencisidir. Hasan’ın dediği gibi işsiz değildir, asosyaldir. Okulda, kafede, otobüste ve aklınıza gelebilecek her yerde foruma sürekli girmektedir. Çoğu zaman ek internet paketi yapmaktadır. Aldığımız bir bilgiye göre uyumak için yatağa yattığı zaman “tam uyumadan silebildiğim kadar ileti sileyim” diye içinden geçirir. Sırf bu yüzden telefonu elinden düşürüp burnunu kırdığı da oldu. Ha bir de oyuna ezik çarla girip küfür edenleri SS alıp desteğe attığı görülmektedir.

Veeee son olarak Nerull: Kendisi GIPHY adlı sitenin sahibidir. Sürekli giflerle uğraşıyor. Aldığım bir bilgiye göre giflerle bir e-kitap yazacakmış.

Yaaaa dehşete düştünüz değil mi? Sanırım bu yazımdan sonra ban yiyeceğim. Kendinize iyi bakın!
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Motiejunas »

@CHAPPIE

Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Gizlenmiş İçerikGöster
Motiejunas yazdı: 13 Oca 2018 13:00 @CHAPPIE

Resim
:') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') resmen haykırdım
Resim
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Gizlenmiş İçerikGöster
CHAPPIE yazdı: 13 Oca 2018 12:24 Bakın bunu burada ilk kez ben açıklıyorum.Bunları duyunca aşırı derecede dehşete düşeceksiniz. İşte yöneticilerin gerçek meslekleri ve yaptıkları şeyler:

Zifan: Lise öğretmenidir. Felsefe, Sosyoloji ve Mantık derslerine giriyor. Bu yüzden kendisini fazla görememekteyiz. Sakinliğinin sebebi de budur. Liselilerle uğraşmak mı daha zor yoksa İKV oyuncularıyla mı diye sorarım size?

Elwing: Hydrocodone’un dediğini biraz daha açarsak; kendisi okulunu uzatmış bir GSF öğrencisidir. Starbucks’dan kahvesini alıp yudumlarken “ayy biraz foruma girip bakayım” diye içinden geçirip foruma girmektedir. Çoğu zaman kullanıcı girişi yapmayı unutur.

AFRASiYAB:Kendisi kokoreççidir. Sabah 4’e kadar açık olan dükkânında bilgisayarda forumu açıp internet tarayıcısını alta almaktadır. Geceleri açık olmasının sebebi budur. Kendisi tarihe meraklıdır ve [GM]liği bırakacağı zaman bana 999 gün ban atacağı bilinen bir gerçektir.

ESPERANCA: [GM] olduktan sonra yüzüğe hasret kaldığımız bu yetkilimiz hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Kendisi en on AFRASİYAB’ın mekânında görülmüştür.

AhiEvran: Çiceği burnunda olan bu [GM]miz ise esnaftır. İsmini de bu yüzden AhiEvran yapmıştır. Yaaa bunu duyunca dehşete düştüğünüz değil mi?

ABERTHOL: İİBF son sınıf öğrencisidir. Ortamı çok iyidir, her gün gezer ama buna rağmen İKV’yi ihmal etmez.

Naveran: Cool takılan birisidir. Sürekli CS-GO ve LoL oynar. LoL’’de ilk oynadığı zamanlarda öldüğünde “şifa kaç saniye var?” diye gruptakilere yazdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Delpize: Üniversite öğrencisidir. Hasan’ın dediği gibi işsiz değildir, asosyaldir. Okulda, kafede, otobüste ve aklınıza gelebilecek her yerde foruma sürekli girmektedir. Çoğu zaman ek internet paketi yapmaktadır. Aldığımız bir bilgiye göre uyumak için yatağa yattığı zaman “tam uyumadan silebildiğim kadar ileti sileyim” diye içinden geçirir. Sırf bu yüzden telefonu elinden düşürüp burnunu kırdığı da oldu. Ha bir de oyuna ezik çarla girip küfür edenleri SS alıp desteğe attığı görülmektedir.

Veeee son olarak Nerull: Kendisi GIPHY adlı sitenin sahibidir. Sürekli giflerle uğraşıyor. Aldığım bir bilgiye göre giflerle bir e-kitap yazacakmış.

Yaaaa dehşete düştünüz değil mi? Sanırım bu yazımdan sonra ban yiyeceğim. Kendinize iyi bakın!
:D :D :D