Cinsiyetçiler Ve Yaşa Takılanlar Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Cinsiyetçiler Ve Yaşa Takılanlar Hk.

Mesaj gönderen besiktasask »

Mutlakguven yazdı: 15 Oca 2018 22:11
besiktasask yazdı: 15 Oca 2018 00:06
SeRRuh yazdı: 13 Oca 2018 14:11 Pek samimi gelmedi bu şikayetin. Keza yanılmıyorsam Akademi loncamızda misafir etmiştik seni bu tarz bir rahatsızlığı yaşamış olmana ihtimal vermek istemiyorum çünkü gerekli kontrolleri yapıyorduk. Yine yanılmıyorsam kendi rızan ile ayrılmıştın. Şimdi konuyu görünce üzüldüm açıkcası, şikayetinde haklı olduğun kadar samimi olmadığını düşünüyorum. Yaş konusunda şöyle bir taktik verebilirim. Yaşını büyük söyleyerek kazanacağın itibar,saygı gibi kavramlar gerçeğin öğrenildiği gün sadece yok olmayacak, sana geri dönüşü de biraz ağır olacaktır. Bu sebeple yaşını doğru söyleyerek kendi arkadaş çevreni oluşturabilirsin. Sapık kitleye gelirsek, o konuda da olabildiğince isim odaklı ifşalar yapabilirsin. Belki utanır,kızarır yüzleri ve vazgeçerler.
bir Şerruh gördüm sanki eskiden meranda olan ) senin olduğun loncanın sapık olma ihtimali yok zaten konu sahibi dikkat çekmeye çalışmış gibi görünüyor
Kimsenin dikkatini cekmeye ihtiyacim yok buda bilgine.
Seni tanımıyorum yazdıklarına göre yorum yapıyorum son yorum ;her yazdığın bir diğerini tutmuyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Bu ne şimdi hem kötü çıkarlar peşinde olduğumu söylüyorsunuz. Yetmezmiş gibi dalga geçiyorsunuz, eğer yanlış yaptığımı veya yalan söylediğimi düşünüyor iseniz cevap yazmayınız.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

AFRASİYAB KONUYU KİLİTLERMİSİN LÜTFEN TEŞEKKÜRLER.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

besiktasask yazdı: 16 Oca 2018 03:05
Mutlakguven yazdı: 15 Oca 2018 22:11
besiktasask yazdı: 15 Oca 2018 00:06
SeRRuh yazdı: 13 Oca 2018 14:11 Pek samimi gelmedi bu şikayetin. Keza yanılmıyorsam Akademi loncamızda misafir etmiştik seni bu tarz bir rahatsızlığı yaşamış olmana ihtimal vermek istemiyorum çünkü gerekli kontrolleri yapıyorduk. Yine yanılmıyorsam kendi rızan ile ayrılmıştın. Şimdi konuyu görünce üzüldüm açıkcası, şikayetinde haklı olduğun kadar samimi olmadığını düşünüyorum. Yaş konusunda şöyle bir taktik verebilirim. Yaşını büyük söyleyerek kazanacağın itibar,saygı gibi kavramlar gerçeğin öğrenildiği gün sadece yok olmayacak, sana geri dönüşü de biraz ağır olacaktır. Bu sebeple yaşını doğru söyleyerek kendi arkadaş çevreni oluşturabilirsin. Sapık kitleye gelirsek, o konuda da olabildiğince isim odaklı ifşalar yapabilirsin. Belki utanır,kızarır yüzleri ve vazgeçerler.
bir Şerruh gördüm sanki eskiden meranda olan ) senin olduğun loncanın sapık olma ihtimali yok zaten konu sahibi dikkat çekmeye çalışmış gibi görünüyor
Kimsenin dikkatini cekmeye ihtiyacim yok buda bilgine.
Seni tanımıyorum yazdıklarına göre yorum yapıyorum son yorum ;her yazdığın bir diğerini tutmuyor
Büyüğümsün Birşey diyemem İyi Günler.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kilitli