Yetenek Puanları.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÜTOPİA

Yetenek Puanları.

Mesaj gönderen Hars »

Gelecek olan yeni eklenti paketiyle seviye sınırı 59 olacak. Bu bağlamda yetenek puanları artacak. Yetenek puanlarıyla beraber yetenek kombinasyonları sizce oyun dengesini değiştirir mi?
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Yetenek Puanları.

Mesaj gönderen AnaToLia »

. Seviye artışıyla birlikte yeni yetenek ve direnç puanı eklenmeyecek, ancak üretim ve toplama puanları artmaya devam edecek.
Kullanıcı avatarı
xFahrenheitx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xFahrenheitx »

Hars yazdı: 10 Oca 2018 22:09 Gelecek olan yeni eklenti paketiyle seviye sınırı 59 olacak. Bu bağlamda yetenek puanları artacak. Yetenek puanlarıyla beraber yetenek kombinasyonları sizce oyun dengesini değiştirir mi?
Nerull yazdı: 11 Ara 2017 11:25 Merhaba Arkadaşlar,

Yeni genişleme paketinin hazırlıklarını sürdürdüğümüz şu günlerde, aklınıza takılan bazı soruları gizemi bozmadan yanıtlamaya çalışalım.

Seviye artışı olacak mı?
Yeni paket ile birlikte seviye artışı gelecek ve seviye sınırı 59'a yükselecek. Seviye artışıyla birlikte yeni yetenek ve direnç puanı eklenmeyecek, ancak üretim ve toplama puanları artmaya devam edecek. Tahmin edebileceğiniz gibi seviye artışı da yeni eşyalar, yeni silahlar ve yeni materyaller demek.

Normal bölge mi? Grup Bölgesi mi?
Eklenti paketini siz oyuncularımızın istekleri doğrultusunda planladık. Bu sebepten açık alan içeren büyük bir bölge üzerinde çalışıyoruz. Doğal olarak bu bölge bir grup bölgesi değil normal bir bölge olacaktır.

Çok yakında oyun tanıtım videosuyla birlikte yeni genişleme paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız B-)
CHIVALROUS
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

öncelikle yetenek puanları artmıcak veya yeni yetenek gelmicek bu açıklamada mevcut.
Ancak yeni bölge ile yetenekler belki sıfırlanır herkesin otomatik.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Tabikide 50 seviye olunca bir sifirlanma olacaktır düşüncesindeyim.

Oyuna sahip çıkılırsa eğer güzel günler görebiliriz bu camia adı altında.
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

yeni yetenekler gelmeyecek ama şöyle bir şey yapılsa oyun içi farklılık olacağını düşünüyorum. Biraz tılsım mantığına benziyor ama aslında farklı.
59 olunca +10 puan verilse fakat bu +10 puan sadece seçilen iki yeteneği 20 puan yapmak için kullanılabilse oyun içi çeşitliliğin artacağını düşünüyorum.
Everything is about math just math