YouTube'da CANLI YAYIN FORMATINA GEÇİYORUZ!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÜTOPİA

Re: YouTube'da CANLI YAYIN FORMATINA GEÇİYORUZ!

Mesaj gönderen Hars »

Youtube'u aktif ve faydalı olabilecek şekilde kullanan, kendi öznel yorumlarını bilimsel gerçekmiş gibi sunan, emsallerin arasında kaliteli içerikler üreten zât ı şahane insansın. En azından para kazanmak için soytarı olan insanlar zümresine dahil değilsin. Bu yolda başarılarının devamını dilerim, kadim dostum.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

Şimdiden İyi yayınlar.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Hars yazdı: 09 Oca 2018 01:59 Youtube'u aktif ve faydalı olabilecek şekilde kullanan, kendi öznel yorumlarını bilimsel gerçekmiş gibi sunan, emsallerin arasında kaliteli içerikler üreten zât ı şahane insansın. En azından para kazanmak için soytarı olan insanlar zümresine dahil değilsin. Bu yolda başarılarının devamını dilerim, kadim dostum.
Seni buralarda görmek güzel. :relaxed:

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Hars »

LethieN yazdı: 09 Oca 2018 16:23
Hars yazdı: 09 Oca 2018 01:59 Youtube'u aktif ve faydalı olabilecek şekilde kullanan, kendi öznel yorumlarını bilimsel gerçekmiş gibi sunan, emsallerin arasında kaliteli içerikler üreten zât ı şahane insansın. En azından para kazanmak için soytarı olan insanlar zümresine dahil değilsin. Bu yolda başarılarının devamını dilerim, kadim dostum.

Forum kanalında vakit öldürüp sela okuyorum... Teşekkürler. (:
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Hars yazdı: 09 Oca 2018 16:31
LethieN yazdı: 09 Oca 2018 16:23

Forum kanalında vakit öldürüp sela okuyorum... Teşekkürler. (:
Ara verdim ama, buralardayım.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Canlı yayın akışımızı rutine almaya çalışıyoruz. Beklediğimizden fazla destek aldık, herkese çok teşekkür ederiz.
Emre'ciğim en yakın sürede vatani görevini tamamlayıp kaldığımız yerden devam etmek ümidiyle bekliyoruz seni :)
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Hars »

SeRRuh yazdı: 09 Oca 2018 20:45 Canlı yayın akışımızı rutine almaya çalışıyoruz. Beklediğimizden fazla destek aldık, herkese çok teşekkür ederiz.
Emre'ciğim en yakın sürede vatani görevini tamamlayıp kaldığımız yerden devam etmek ümidiyle bekliyoruz seni :)
3 aylık kısa bir zaman kaldı. Geldiğimde İKV camiasında aile olarak gördüğüm ve kanıksadığım şahaser insanlardan birisiniz. Sen videolarını rutin bir yayın akışıyla bizlere sunarken, gösterime girmiş bir filmin ilk heyecanı gibi takip ediyoruz. Seviliyorsunuz.. Görüşmek temennisiyle..
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

SeRRuh yazdı: 07 Oca 2018 13:23 Merhaba arkadaşlar,

Çoğunuzun bildiği üzere oyun içerisindeki bir çok aktiviteyi youtube üzerinden sizler ile video olarak paylaşıyorduk.Uzun zamandır yeni video yüklememe sebebimiz sizlerinki ile aynı sebepten idi kısmi ara vermiştik lakin tekrar sahalarda olduğumuzu ve formatta değişikliğe giderek aktivitelerimizi canlı yayın akışı ile sağlayacağımızı bildirmek istedik. İlerleyen zamanlarda nasıl bir format ile akış sağlayacağımız hakkında çeşitli bilgilendirmeleri bu konu üzerinden paylaşalım dedik.
Kanalda ne gibi içerikler olacak?
- Canlı yayınlarımızda hepinizin çok sevdiği, bu camiaya verdiği emekler karşısında saygı duyduğu isimleri misafir edeceğiz.

- Yeni bölge üzerine derin sohbetler gerçekleştireceğiz ve nasıl bir hazırlık yapılmalı bu konuyu aydınlatmaya çalışacağız.

- Çeşitli sunucularda atılan v.sleri yine canlı yayın ile sevenleriyle buluşturacağız.

- Er meydanı karşılaşmalarını yine canlı yayın üzerinden paylaşacağız.

- Her hafta yapılan etkinlikleri (Ölüm Oyunu,Sancak Savaşı)müsait oldukça yine canlı yayında yorumlayarak paylaşacağız.

- Oyun içeriside bilgilendirici bir çok içeriğe yer vereceğiz. (Para kasma,İtem düşürme,)

- Karaköy eklentisi oyuna dahil olduğunda yine sizlere canlı yayında " Nedir? Nasıl kesilir? " tarzında bilgilendirme içeriklerine yer vereceğiz.

- Soru - Cevap bölümü oluşturarak sizler ile daha samimi ve çözüm odaklı içerikler hazırlayacağız.

- Son olarak daha önce de örneklerini gördüğümüz canlı yayın esnasında siz değerli oyuncuları misafir ederek formatı biraz daha değiştirip "Oyuncu Hikaye Bölümü" oluşturacağız. Bu bölümde yayınlayacağımız içerikleri arşivleyerek yılllar sonra bakıldığında oyuncuların eşsiz hikayelerini daha dün gibi hatırlamayı hedefliyoruz. Eminiz ki sizlerin de anlatacak hikayeleri vardır.
- Çeşitli hediyeler dağıtarak ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlaşma alevinin ilk kıvılcımlarını başlatacağız.(Tılsım dahil)

- Hepsi ve daha fazlasını için kanala abone olup, bildirimleri açarak tekrarı olmayacak sürprizlerden haberdar olabilirsiniz.

Dün akşamdan beri uzun uğraşlar sonucu türlü problemleri aşıp ilk yayın akışımızı hayata geçirdik. Video başlarında yaşadığımız sıkıntıları tam olarak çözemedik lakin ilerleyen dakikalarda mikrofon sorununu da dahil olmak üzere çözdük. İleri sararak izleyebilirsiniz.

Canlı yayın geçmişi: TIKLA
Oyuna yeni döndüm canlı akışı yine kaçırmışım
Resim
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Kardeşim başarılarının devamını dilerim ama 3 saat canlı yayın olmaz reis milleti sıkarsınız bence maximum 1 saat olması lazım
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Bence bugün güzel bir cuma yayını olabilir. :thinking_face:
TETRADOX