GİRİŞ SAHİLDEN OLURSA ARZLAR ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Mysterysun
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

GİRİŞ SAHİLDEN OLURSA ARZLAR ?

Mesaj gönderen Mysterysun »

Selam arkadaşlar,

Nerull açıklamasında Karaköy girişinin Sahilden olacağını söylemişti. Fakat Arzlar bu konuda çok fazla sıkıntı yaşayacak diye düşünüyorum. Sonuç olarak sahile yakın yerde Lodoslar bolca olacak.

Fakat benim aklımdan geçen şu 2 tane giriş olabilir. Arzlar için Sirkeci garında bir geçit olup sanki Tren ile gidiyorlarmış gibi olabilir. Lodoslar ise sahilden deniz yolu ile gidebilirler. Böylece bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..

Sizlerin düşüncesi nelerdir?
  • MySteRySuN - Melodizamanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: GİRİŞ SAHİLDEN OLURSA ARZLAR ?

Mesaj gönderen turkneferi »

Meteor bölgesi sancağın dibinde. Klan savaşlarına vesile olur. Geçmek istedikten sonra herkes geçer oradan
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Daha zevkli olacak
Resim
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Mervang »

Ben arz olduğum için yeterince sıkıldım bencede 2 geçit olmalı çünkü lodoslar geçidin önünde toplanır beklerler, beyazkoşkte kale önünde gün boyu bekledikleri gibi
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Ortalığın karışması gerekiyor :)
Resim
Kullanıcı avatarı
HHblack
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen HHblack »

Mysterysun yazdı: 02 Oca 2018 22:26 Selam arkadaşlar,

Nerull açıklamasında Karaköy girişinin Sahilden olacağını söylemişti. Fakat Arzlar bu konuda çok fazla sıkıntı yaşayacak diye düşünüyorum. Sonuç olarak sahile yakın yerde Lodoslar bolca olacak.

Fakat benim aklımdan geçen şu 2 tane giriş olabilir. Arzlar için Sirkeci garında bir geçit olup sanki Tren ile gidiyorlarmış gibi olabilir. Lodoslar ise sahilden deniz yolu ile gidebilirler. Böylece bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..

Eğer MERAN sunucusuna gelirseniz bu tarz sorunları düşünmek zorunda kalmazsınız :) Hangi klandan olduğunuzun bi önemi olmaz. Çünkü sadece siz ve ben oluruz. Buyrun gelin bekliyorum ':)
hüzünkovankuşu :dragon:
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Mervang »

HHblack yazdı: 02 Oca 2018 23:00
Mysterysun yazdı: 02 Oca 2018 22:26 Selam arkadaşlar,

Eğer MERAN sunucusuna gelirseniz bu tarz sorunları düşünmek zorunda kalmazsınız :) Hangi klandan olduğunuzun bi önemi olmaz. Çünkü sadece siz ve ben oluruz. Buyrun gelin bekliyorum ':)
Hemen geliyorum...
Kullanıcı avatarı
Metrixx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Metrixx »

Selam

Krater Bölgesi girişi Arz Sancak'a yakın olduğunda Lodoslar da mağdur olmuştu. Eğer sahilden giriş olacaksa, bence çok bir sorun teşkil etmeyecektir. (:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Mervang yazdı: 02 Oca 2018 22:33 Ben arz olduğum için yeterince sıkıldım bencede 2 geçit olmalı çünkü lodoslar geçidin önünde toplanır beklerler, beyazkoşkte kale önünde gün boyu bekledikleri gibi
ahahahaha
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Arzlar meteor giriste gun boyu bekliyorda ne oluyor,cok mu sikayetciyiz?Sahsen ben rahatsızlık duymuyorum.Tabikide çok kez kesildim orada.Fakat,oyunda zaten heyecan duyacagin seyler an itibari ile kısıtlı iken,acaba arz cıkar mı,buyucu isen kutup savsciysan sars sifaciysa ck vs hazırlayayımın verdigi ufacık heyecan bile bana yetiyor.Sancağa o kadar yakın olmasına rağmen,lodoslarda rahatlıkla (tabikide daha az oranla) orada,giriste hakimiyet kurabiliyor.Herseye kolaylık beklemeyın,bırakın millet savaşsın,çıldırsın,deşarj olsun,hareket gelsin,kaos oluşsun ! :eyes:

Ciddi ciddi insanlar savaşmayı unuttular.Öyle veya böyle gerek girişi olsun gerekse bölgede olsun, umuyorum ki 2 klan arasında zevkli kıyasıya bir mücadele olucaktır !
Göster
Zaten bir ruhtaşı daha eklerler,bu kadarda şey etmeye gerek yok
[*]Yinede tek giriş olmalı
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY