GİRİŞ SAHİLDEN OLURSA ARZLAR ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: GİRİŞ SAHİLDEN OLURSA ARZLAR ?

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

Ah o labirent :) hususî ck yi 1 yapıp bombalarda öldürdüğüm arkadaşlar ve Erol taş gülüşüm geldi aklıma :)))
Kullanıcı avatarı
madmuh
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen madmuh »

ReGiSTeR yazdı: 03 Oca 2018 09:37 Ah o labirent :) hususî ck yi 1 yapıp bombalarda öldürdüğüm arkadaşlar ve Erol taş gülüşüm geldi aklıma :)))
Aynı şakayı banada yapıp kaldırmamışlardı :) İşin yoksa en baştan bidaha gel :)
Jotem-MEHMETTI
Kullanıcı avatarı
Subzero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mortal Kombat

Mesaj gönderen Subzero »

Mervang yazdı: 02 Oca 2018 23:05
HHblack yazdı: 02 Oca 2018 23:00
Mysterysun yazdı: 02 Oca 2018 22:26 Selam arkadaşlar,

Nerull açıklamasında Karaköy girişinin Sahilden olacağını söylemişti. Fakat Arzlar bu konuda çok fazla sıkıntı yaşayacak diye düşünüyorum. Sonuç olarak sahile yakın yerde Lodoslar bolca olacak.

Fakat benim aklımdan geçen şu 2 tane giriş olabilir. Arzlar için Sirkeci garında bir geçit olup sanki Tren ile gidiyorlarmış gibi olabilir. Lodoslar ise sahilden deniz yolu ile gidebilirler. Böylece bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..

Sizlerin düşüncesi nelerdir?

Eğer MERAN sunucusuna gelirseniz bu tarz sorunları düşünmek zorunda kalmazsınız :) Hangi klandan olduğunuzun bi önemi olmaz. Çünkü sadece siz ve ben oluruz. Buyrun gelin bekliyorum ':)
Hemen geliyorum...
Merhaba arkadaşlar meran sunucusuna herzaman bekleriz elimizden geldikçe herkese yardım ederiz. Meran çok zevkli ve dostlukların sımsıkı olduğu sunuculardan biridir. Şuan boş gibi gözüksede yeni güncellemeyle eski arkadaşların tekrar döneceğini umuyorum. Kalın sağlıcakla...
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIKaCaKII
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva İ Türk

Mesaj gönderen IIKaCaKII »

Tek giriş olursa sıkıntcı çıkacagını zannetmiyorum migrat girişinde arz ve lodos dalmıyordu birbirine herhalde bundada dalmazlar müsade isterseler verilir :grin:
İnsan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için...

IIKaÇaKII-KaçaKK
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

Subzero yazdı: 03 Oca 2018 10:18
Mervang yazdı: 02 Oca 2018 23:05

Nerull açıklamasında Karaköy girişinin Sahilden olacağını söylemişti. Fakat Arzlar bu konuda çok fazla sıkıntı yaşayacak diye düşünüyorum. Sonuç olarak sahile yakın yerde Lodoslar bolca olacak.

Fakat benim aklımdan geçen şu 2 tane giriş olabilir. Arzlar için Sirkeci garında bir geçit olup sanki Tren ile gidiyorlarmış gibi olabilir. Lodoslar ise sahilden deniz yolu ile gidebilirler. Böylece bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..

Eğer MERAN sunucusuna gelirseniz bu tarz sorunları düşünmek zorunda kalmazsınız :) Hangi klandan olduğunuzun bi önemi olmaz. Çünkü sadece siz ve ben oluruz. Buyrun gelin bekliyorum ':)
Hemen geliyorum...
Merhaba arkadaşlar meran sunucusuna herzaman bekleriz elimizden geldikçe herkese yardım ederiz. Meran çok zevkli ve dostlukların sımsıkı olduğu sunuculardan biridir. Şuan boş gibi gözüksede yeni güncellemeyle eski arkadaşların tekrar döneceğini umuyorum. Kalın sağlıcakla...
holde beni kasacaksan ve grup bölgelerine götüreceksen savaşçı olarak gelirim bende. :D
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

Topkapıdan direk geçiş olabilir bence
Nothing
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Çare elbette ki çift giriş. Diğer sunucuları bilmem de, oynadığım sunucu olan Eminönü'nü baz aldığımda çok vahim şeyler yaşanabilir. Misal, sunucuda arsızı, hırsızı, imansızı boldur. Biri birine kesince "aa bebe, eziq" gibi söylemler görebilirsiniz. Sonra küfürleşmeler falan. Akabinde Lodos sayısının, Arz sayısından kat ve kat fazla olması. Bu da Lodosların, giriş önünde tüneyeceğini gösterir. Önerim; çift girişle bölgeye ortak bir yere giriş yapılarak OkO olmayan bir bölgenin getirilmesi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

Oko olmasını şahsen istemem bende yer altı gibi herkes kafasına göre takilsa güzel olur
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Tilsimdan mi gittin oraya ? Bi müge miz vardıda ondan sordum nickiniz aynı
Kullanıcı avatarı
BVLGARI
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: < Winter Is Coming >

Mesaj gönderen BVLGARI »

Eminönü daha aktif olacak ve herşey daha eğlenceli olacak... Ordan burdan girilmesini düşünmeyin, savaşları, kaosu düşünün. ':)
Resim