Radyo Yayını

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DecLanHarp
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Perplexing Pegasus

Radyo Yayını

Mesaj gönderen DecLanHarp »

Arkadaşlar gece olan radyo yayını çok güzeldi fakat ben bir süre sonra uyuyakalmışım, şarkıları bi kenara yazan veya hatırlayan varsa söyleyebilir mi?
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Re: Radyo Yayını

Mesaj gönderen resp0nse »

Oynatma listesini AFRASİYAB verebilir.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Kayıt almıştım :)
selvinaz50
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen selvinaz50 »

öyle listeler bulmak zor lakin youtubede belki vardır. Hiç uğraşmayım güzel bir radyo bulayım diyorsan https://www.radyodinletv.com/ adresine göz atın derim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bu arada bu ay gerçekleşecek mi acaba AFRASİYAB bey.
kedi
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Selamlar;

Çınaraltı Radyosu'nda sizlere dinlettiğimiz pek çok şarkı 80'ler & 90'lar yerli ve yabancı Pop, Rock, Caz ve bir tutam da Sanat Musikisi, Halk Müziği türünde arkadaşlar. Listemizde şarkıları bulunan başlıca yerli sanatçılarımız ise Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray, Ezginin Günlüğü, Haramiler, Moğollar, Üç Hürel, Haluk Levent, Kazım Koyuncu, Kıraç, MFÖ, Murat Göğebakan, Murat Kekilli, Sezen Aksu, Nazan Öncel, Nur Yoldaş, Zerrin Özer, Ajda Pekkan, Selda Bağcan, Zeki Müren, Emel Sayın, Neşet Ertaş... Uzar gider bu listemiz. :relaxed: 500'ü aşkın şarkılık bir listemiz var ve açık konuşmak gerekirse neredeyse tamamı benim arşivimden. Öyle özel bir liste değil, aslında size kendi zevkime göre seçtiğim, günlük hayatta dinlediğim müzikleri sunuyorum. Ve farklı türler içerdiği için birisi size hitap etmese diğeri hitap ediyor. Çalınan müzikleri çok sık soranınız var, bu gidişle radyonun YouTube kanalına bir playlist yükleyeceğim. :relaxed:

Mayıs ayı yayınımıza önemli bir ismi konuk etmek istediğimizi ve kendisi ile görüşmelerimizin devam ettiğini söylemiştik. Normal şartlar altında bugün yani 26 Mayıs'ta yayınımız vardı, bunu da forumda bir kaç konuda dile getirmiştik. Fakat bugün Şampiyonlar Ligi final maçının olması nedeniyle sizlerden yoğun bir yayının ertelenmesi talebi aldık. Geçen yayınımızın da bir futbol müsabakasına denk gelmesi açıkçası bizleri bir hayli üzmüştü. Bu sebepten ötürü yayınımızı Haziran ayına ertelemek durumunda kaldık. Konuğumuz Haziran ayı başlarında bir yurt dışı seyahatinde olacak, ayın ortaları civarında güzel bir yayın yapabileceğimizi düşünüyor ve umuyorum. :relaxed: İlginiz için hepinize teşekkürler, sevgilerimizle.

Dipnot: Madem müziklerimizi seviyorsunuz, o zaman bugün sunumlu bir yayınımız olmasa da bir müzik dinletimiz olsun. Radyomuz sabaha kadar sizler için yayında, buradan ulaşabilirsiniz. :relaxed: Keyifli dinlemeler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

AFRASiYAB yazdı: 26 May 2018 21:27 Selamlar;

Çınaraltı Radyosu'nda sizlere dinlettiğimiz pek çok şarkı 80'ler & 90'lar yerli ve yabancı Pop, Rock, Caz ve bir tutam da Sanat Musikisi, Halk Müziği türünde arkadaşlar. Listemizde şarkıları bulunan başlıca yerli sanatçılarımız ise Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray, Ezginin Günlüğü, Haramiler, Moğollar, Üç Hürel, Haluk Levent, Kazım Koyuncu, Kıraç, MFÖ, Murat Göğebakan, Murat Kekilli, Sezen Aksu, Nazan Öncel, Nur Yoldaş, Zerrin Özer, Ajda Pekkan, Selda Bağcan, Zeki Müren, Emel Sayın, Neşet Ertaş... Uzar gider bu listemiz. :relaxed: 500'ü aşkın şarkılık bir listemiz var ve açık konuşmak gerekirse neredeyse tamamı benim arşivimden. Öyle özel bir liste değil, aslında size kendi zevkime göre seçtiğim, günlük hayatta dinlediğim müzikleri sunuyorum. Ve farklı türler içerdiği için birisi size hitap etmese diğeri hitap ediyor. Çalınan müzikleri çok sık soranınız var, bu gidişle radyonun YouTube kanalına bir playlist yükleyeceğim. :relaxed:

Mayıs ayı yayınımıza önemli bir ismi konuk etmek istediğimizi ve kendisi ile görüşmelerimizin devam ettiğini söylemiştik. Normal şartlar altında bugün yani 26 Mayıs'ta yayınımız vardı, bunu da forumda bir kaç konuda dile getirmiştik. Fakat bugün Şampiyonlar Ligi final maçının olması nedeniyle sizlerden yoğun bir yayının ertelenmesi talebi aldık. Geçen yayınımızın da bir futbol müsabakasına denk gelmesi açıkçası bizleri bir hayli üzmüştü. Bu sebepten ötürü yayınımızı Haziran ayına ertelemek durumunda kaldık. Konuğumuz Haziran ayı başlarında bir yurt dışı seyahatinde olacak, ayın ortaları civarında güzel bir yayın yapabileceğimizi düşünüyor ve umuyorum. :relaxed: İlginiz için hepinize teşekkürler, sevgilerimizle.

Dipnot: Madem müziklerimizi seviyorsunuz, o zaman bugün sunumlu bir yayınımız olmasa da bir müzik dinletimiz olsun. Radyomuz sabaha kadar sizler için yayında, buradan ulaşabilirsiniz. :relaxed: Keyifli dinlemeler.
Müzik zevkinize hayran kaldım afrasiyab bey :heart_eyes:
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

AFRASiYAB yazdı: 26 May 2018 21:27 Selamlar;

Gorgar gelir mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

mirkan1453 yazdı: 28 May 2018 06:59 Gorgar gelir mi?
Davet edilecekler listemizde mevcut, umarız ki gelir. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bugün Emre Yücelen seyahate çıktı AFRASİYAB bey dediğiniz gibi. ':)
kedi