Defansif dövüşme 2 (III) Tılsımına artık bir düzenleme gerekiyor!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Gecelerinsavasci
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Defansif dövüşme 2 (III) Tılsımına artık bir düzenleme gerekiyor!

Mesaj gönderen Gecelerinsavasci »

Büyücünüz mü var? Tüm eşya setlerini dizdiniz mi? Defansif dövüşme 2 (III) tılsımı olan biri ile vs mi atacaksınız? 14 bin mi yediniz? Bunlar gayet normal çünkü tılsımın sağladığı hasar gücü tek yemenize sebep olabiliyor üstüne üstlük fizikçi falansanız zaten direkt baştan boşverin.

Yöneticilere sesleniyorum bu tılsıma şuan bir düzenleme getirmek zor bir iş değil lütfen artık klan savaşlarında bir arzın kutup atıp arkasından 2-3 defansif dövüşme 2 (III) tılsımlı savaşçının gelip tüm grubu kesmesinden bıktım, maden çekerken bir anda bir defansif dövüşme 2 (III) tılsımlı birinin gelip tek vuruşta öldürüp gitmesinden bıktım, kabadayı modunda biri defansif dövüşme 2 (III) tılsımına sahipse uğraşmayı bıraktım artık direkt gel öldür karakteri diyorum artık yeter!

Defansif dövüşme 2 (II) tılsımının hasar artışını %10, Defansif dövüşme 2 (III) tılsımının hasar artışının da %20 olması gerekiyor. Lütfen hasar oranını düşürmek yeni bir bölge getirmek gerektirmiyor ayarlayın artık şunu rica ediyorum.
Darkranger
Metehan
Gecelerinsavasci
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Defansif dövüşme 2 (III) Tılsımına artık bir düzenleme gerekiyor!

Mesaj gönderen MainPower »

%100 oranından %20'ye düşürüleceğini sanmıyorum.
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Gerilim »

Peki bu tılsımın sahibi olanlara ne olacak? Tamam bu kadar güçlü bir tılsım olmaması gerekiyor ama bugüne kadar hangi tılsımın ozellikleri değiştirildi? O yüzden çok büyük haksızlık olur.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Saldiriyi dusurmeleri sart 10 vurustan 5 inin isabetli olmasi lazim kolsuz arkadaslar cildirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Bu tılsım oyuna renk katacağı düşünüldüğü için getirilmiş bir tılsım. Klan savaşlarında sadece ofansifler değil defansifler de savaşsın istenildiği için getirilmiş. Defansifler sadece grup bölgelerine hapsolmasın sınıflar arası çeşitlilik artsın niyetiyle getirilmiş. Ama sonunu çok düşünmemişler. Defansif tılsımlı savaşçı yücelen iksir içerse ne olur diye düşünmemişler veya daha kötüsü şarap içerse :)

Defansif dövüşmenin ofansif gibi hasar verebileceği yetenekler yok (sert ve ağır vuruş). Bu yüzden normal vuruşu arttırılmış. Ama çok hata edilmiş bir tılsım. Dediğim gibi iksir içerse tek atabiliyor büyücüye ki bu büyük haksızlık. Daha önemlisi buz oku yeteneğinin menzili kadar menzile sahip çifteler var. Bunlar üzerinde çok düşünülmeden getirilmiş bir tılsım.

Çözümü aslında çok basit. Daha öncede demiştim. Defansif savaşçılara büyük bir mağduriyet yaşatmadan tüm sorunları çözebilecek bir şey.
Tılsım ve yetenek şu şekilde güncellenmeli;

Defansif dövüşme 2 III
Savaşçının hasarını %50 arttırır.

Defansif dövüşme yeteneği ek olarak süpürme saldırısının hasarını %x oranında arttırır.

Böylece çifte ile daha az hasar verecektir ve normal vuruşla tek atamayacaktır büyücüye. Büyücüyü kesmesi için süpürme vuruşu da vurması gerekecek. Normal vuruş ile 6-7 bin vuracaktır. Süpürme vuruşu ise 5-6 bin hasar veren bir yetenek olacak. Dolayısıyla oyundaki tüm sorun çözülmüş olacak.
Everything is about math just math
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Gerilim yazdı: 30 Ara 2017 12:15 Peki bu tılsımın sahibi olanlara ne olacak? Tamam bu kadar güçlü bir tılsım olmaması gerekiyor ama bugüne kadar hangi tılsımın ozellikleri değiştirildi? O yüzden çok büyük haksızlık olur.
Ne haksızlığı ? Bu tılsıma sahip olanlar ne mi olacak ? Oyunlarda eğer bariz bir üstünlük sağlayan bir şey var ise o düzeltilir.Şimdi bu oyun çok düz bir savaş mekaniğine sahip.Böyle bir oynanışa sen bu kadar basit saldırılarla ölen büyücüler yapamazsın.Kısa sürede yenilenen depar , sürekli atılan dikkat ve üzerine durdurma.Kons mu açtın , çember mi atacaksın hop sarsılmaz.Hangi oyunda böyle birşey var ? Şimdi diyorlar ki yok fevzi solucan diz , şöyle taktik böyle taktik.Peki o adam özel bir şey diziyor mu ? Hayır.Adam full çt itemleri giyiyor.Sende full çt itemleri giyiyorsun ama tek yiyorsun ? En güçlü diye bir kavram yok.Def23 isen karşında durabilecek büyücü yok.Yetenek sürelerine bakın.Ateş Çemberi ile mi keseceksiniz o adamı ? Hayır çünkü yanına bile yaklaşmayacak çifte alıp dikkat spamlayacak.Çifte ile 3 vuruşta mı ölmek daha zevkli yoksa bir düz vuruş ile mi ? Tılsımı olanlar ne yapacak mantığıyla oyuna düzenleme getirmemek ne acı :unamused:
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Yeter artık kendinize alın şu tılsımdan forumda sizde bizde kurtulalım şu konulardan.
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Ben hiç tek atmadım , nerden çıkartıyorlar bu tek atma muhabbetlerini.Bir keresinde 5 seviye birisine kritik vurmuştum , belki o 15sn değil de bi 5dk beklemiştir canlanmak için.Bence mağdur olanlar onlar , sizler değilsiniz.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bu tılsım büyücülere sıkıntı sadece o da maxdan.
Yücelen plevne vs def 2,3 vs attık adamı yıktım mesela nerde full bıçak 10k max+tılsım nerde 2900 max. Sorun maksimum hasar onu bir kere anladım.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

Gecelerinsavasci yazdı: 30 Ara 2017 11:56 Büyücünüz mü var? Tüm eşya setlerini dizdiniz mi? Defansif dövüşme 2 (III) tılsımı olan biri ile vs mi atacaksınız? 14 bin mi yediniz? Bunlar gayet normal çünkü tılsımın sağladığı hasar gücü tek yemenize sebep olabiliyor üstüne üstlük fizikçi falansanız zaten direkt baştan boşverin.

Yöneticilere sesleniyorum bu tılsıma şuan bir düzenleme getirmek zor bir iş değil lütfen artık klan savaşlarında bir arzın kutup atıp arkasından 2-3 defansif dövüşme 2 (III) tılsımlı savaşçının gelip tüm grubu kesmesinden bıktım, maden çekerken bir anda bir defansif dövüşme 2 (III) tılsımlı birinin gelip tek vuruşta öldürüp gitmesinden bıktım, kabadayı modunda biri defansif dövüşme 2 (III) tılsımına sahipse uğraşmayı bıraktım artık direkt gel öldür karakteri diyorum artık yeter!

Defansif dövüşme 2 (II) tılsımının hasar artışını %10, Defansif dövüşme 2 (III) tılsımının hasar artışının da %20 olması gerekiyor. Lütfen hasar oranını düşürmek yeni bir bölge getirmek gerektirmiyor ayarlayın artık şunu rica ediyorum.
Hiçte düzenleme gerekmiyor, fiziksel 3 vuruşta 50 bin canı nasıl indiriyor bunu kimse sorgulamıyor? Bizde boşuna mı üretiyoruz tılsımı boşuna mı çifte basıyoruz? Meteorit 2 3 tılsımının zırh kırma oranı 10 a indirilmedikten sonra Defansif 2 3 tılsımında da değişikliğe gidilemez! Bugünler de buna benzer konular 2 3 kişi tarafından açılıyor bir değişiklik gelirse 9 gün 32 saat internet kafede yatan savaşçı tayfayı toplar isyan çıkartırım!
Resim