İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Mesaj gönderen AgahEfendi »

59 level adamda bölgeye girebilir.Zaten çt eşyaları etkisini yitirecek.Zaten şu an level sınırı olmasaydı görevlerle çoktan 50 olmuştunuz.Burada anlaşımayan bir şey yok.İsteyen istediği bölgeye girer.He 59 level adam çt eşyalarını ne yapsın derseniz belki parlatmak ister (full olmayan kaldıysa tabi).Veya takıntılıdır illa tüm eşyalarım olsun der.Hem bölgede kolaylaşmış der girer.Eminönü sunucusunda bir çok yeni oyuncu var.Zaten sunucu full çekiyor bunun ötesi yok sanırım ama yinede sayı biraz artırılsa iyi olur.Biraz görevlerden düzgün eşyalar verse o oyuncularda oyuna tutulabilir.Bizde 1 seviye boş karakterle başladık gökten 49 full inmedik ve bu zor bir oyun.Çok emek istiyor.Yönetim şöyle her 10 seviyede bir açılabilen yeni oyuncular için hediye paketi yapsa.İçinden en azından bölge atabilecekleri , görevleri rahat yapabilecekleri bir takım eşyalar ,ödüller çıksa yeni oyuncular için daha kolay bir deneyim olacaktır.Heee şimdi burada bazıları çıkıp diyecek ki "ya bu ne ya biz o kadar uğraştık onlar şimdi oh ne güzel kolay kolay" Bu da değişik bir bakış açısı.
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

X : bi sorum olucak bu paket iie çemberlitaş sığınak ve migrat eskisi gibi kullanılmayacak diye tahmin ediyorum yanlışmı düşünüyorum acaba :(

Nerull : Onlar için de bir şeyler düşündük elbet.

X : O zaman Junondan yüzük kolye hariç başka itemlerde düşebilir ? Yoksa kim ne yapsın junonu 😁

Nerull : 50 seviye üzerine ulaştığında oraya girmen için bir sebep yok. Yeni oyuncuların sebebi olacak, görevlerini de eskisinden daha kolay yapacaklar.

X : CD Lİ PAKET HALİNDE SATIŞ OLCAKMI ACABA

Nerull : Kutu olarak çıkmayacak Kubilay. Sadece dijital olarak indirilebilecek.

X : Yeni gelicek genisleme paketinde peki eski görevleri yapmaya dayali yeni bir görev olucakmidir acaba Nihat Özpay ? Ufak bir bilgi verirseniz bizi sevindirmis olursunuz

Nerull : Hikayenin ilerlemesi için yeni görevler olacak. Bunun için son görevlerin bitirilmiş olması gerekiyor.

X : Nihat Abi Karaköy’e ne zaman girebileceğiz ortalama? 6 Ay’ı geçer mi yoksa daha kısa sürer mi?

Nerull : Tramvay ile azami 10 dakika :) Şaka bir yana net bir tarih veremesem de beklediğinizden daha kısa sürecek.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Paket tarihi açıklansa da işten süresiz izin alsam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bourne »

Bugün aklıma şu geldi eskiden base klasöründeki classes dosyasıydı yanılmıyorsam açılıp bakılabiliyordu 2-3 sene önce kapattılar.O dosyalardan bütün yaratıkların direnç özellikleri ve exp lerine ulaşılabiliniyordu.Çoğu meraklı oyuncular bu ulaşılan bilgilerle bossları,yaratıkları nasıl kolay keseceklerini çözmüştü.Özellikle yaratıkların 1000 üzerinden 5 hasarın direnç değerleri vardı dosyada.Bu değerler hangi hasarı vermen gerektiğine sana yol gösteriyordu.Direnç kırmada devreye girince kesimler belli bir zorlukta kalıyordu.Kalıyordu diyorum çünkü yaratıkların zırhını düşürmek mümkün değildi.Oysa tılsımlarla beraber gelen M1 ve M23 tılsımları yaratıkların ve bossların zırh korumasınıda yerlebir etti.Çoktandır girmedim ama stusuz Gaffar 15 dakikada bitiyormuş diye duydum.Gaffara kadar bir sürü de slot,kalfa,makina kesiyorsun 10 dakika orda harcansa semiha ve gaffar 5 dakika alıyordur.Direnç kırma,M1 ve M23 karşısında Karaköyde nasıl bir boss gelecekki? Üstelik 10 level demek x2 hasar demek.Karaköydeki bossların kolay kesilmemesi için bence farklı bir koruma faktörününde onlara eklenmesi gerekir.Oyunda direç kırma,M1ve M23 varken boss u isterseniz 20m exp yapın bu halde 5 dakikada iner yere.Şuan en güçlü boss Kadim Hidra 6m yada 9m du 2 dakika sürmüyor.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

AnaToLia yazdı: 05 Oca 2018 13:58 X : bi sorum olucak bu paket iie çemberlitaş sığınak ve migrat eskisi gibi kullanılmayacak diye tahmin ediyorum yanlışmı düşünüyorum acaba :(

X : O zaman Junondan yüzük kolye hariç başka itemlerde düşebilir ? Yoksa kim ne yapsın junonu 😁

Nerull : 50 seviye üzerine ulaştığında oraya girmen için bir sebep yok. Yeni oyuncuların sebebi olacak, görevlerini de eskisinden daha kolay yapacaklar.

X : Yeni gelicek genisleme paketinde peki eski görevleri yapmaya dayali yeni bir görev olucakmidir acaba Nihat Özpay ? Ufak bir bilgi verirseniz bizi sevindirmis olursunuz

Nerull : Hikayenin ilerlemesi için yeni görevler olacak. Bunun için son görevlerin bitirilmiş olması gerekiyor.

X : Nihat Abi Karaköy’e ne zaman girebileceğiz ortalama? 6 Ay’ı geçer mi yoksa daha kısa sürer mi?

Nerull : Tramvay ile azami 10 dakika :) Şaka bir yana net bir tarih veremesem de beklediğinizden daha kısa sürecek.
Birşey anlamadım bu işten şimdi karakter açıp güncellemeyle birlikte 50 yapsam çt girmeme gerek yok mu? Ne tuhaf bir şey bu keşke bir duyuru olsa
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 05 Oca 2018 16:43 Paket tarihi açıklansa da işten süresiz izin alsam.
:') :')
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

FiratCakiroglu yazdı: 05 Oca 2018 17:44
Retaliation yazdı: 05 Oca 2018 16:43 Paket tarihi açıklansa da işten süresiz izin alsam.
:') :')
Bende güncelleme geldiği gün ortamama 1 haftalık tatile çıkmayı planlıyorum ':) ':) ':)
Resim
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

yeni bölgenin grup bölgesi olmaması, grup bölgelerinin kolaylaşacak olması bunlar güzel haberler. umarım oyuna sıfırdan başlayan birinin oyuna tutunabileceği bir bölge ve düzenleme gelir. yoksa 2 yıl sonra yine forumda ağlarız kimse kalmadı oyunda diye.

nasıl bir sistem gelirse gelsin oyundaki stokçular, zamanında bonoyla kasılmış haksız paralar, anlaşmalı kp ler falan filan beni çok düşündürüyor bunlar yeni sistemi de çürütür diye ama bekliyoruz bir ümit. şöyle güzel bir sistem gelse de dediğim gibi oyuna sıfırdan başlayan biri oyunda tutunabilse. hani benim tek derdim şu oyun hak ettiği kadar ilgi görsün. çünkü hiç bir oyunda ikv de geçirdiğim bir saatin zevkini alamadım.

çok mu şey istiyorum çok mu fazla şey bekliyorum yeni bölgeden bilmiyorum. bazen böyle beklentiler içindeyim, bazende sırf hayal kırıklığı yaşamamak için ''sadece bir bölge eskisi gibi olacak fazla birşey bekleme'' diyorum kendime...
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

AnaToLia yazdı: 05 Oca 2018 13:58 X : bi sorum olucak bu paket iie çemberlitaş sığınak ve migrat eskisi gibi kullanılmayacak diye tahmin ediyorum yanlışmı düşünüyorum acaba :(

Fail misin kardeş. Orada X demişsin konuşma içinde Kubilay diye sesleniyor Nerull :')
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Sabret, çok az kaldı. Bu zamanda iş bulmak zor, hatırlatalım. Etme eyleme. ':)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim