Teşekkürler Sobee Ekibi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Teşekkürler Sobee Ekibi

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

FiratCakiroglu yazdı: 26 Ara 2017 20:22
SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 20:17 Ya arkadaşlar şunu neden düşünmüyorsunuz bazı arkadaşlar ''Türk Telekom'' Falan demişte ?
nihat'ın facebook yorumundan Türk Telekom'dan habersiz adım atamadıklarını , iyice sindirildiklerini anladım.Yanlış anladıysam da özür dilerim kendisinden.
Ben bunlara pek inanmıyorum.

Ne konuşacaklarınada Türk telekommu karar veriyor en basiti. Oyun içi etkinlikler içerisinde konuşmalar.

Böylesine kitleyi bu zamana kadar yavaş,yavaş bu şekilde yok ettiler yok etmeyede devam ediyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 20:25
SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 20:17 Ya arkadaşlar şunu neden düşünmüyorsunuz bazı arkadaşlar ''Türk Telekom'' Falan demişte ?
nihat'ın facebook yorumundan Türk Telekom'dan habersiz adım atamadıklarını , iyice sindirildiklerini anladım.Yanlış anladıysam da özür dilerim kendisinden.

Ne konuşacaklarınada Türk telekommu karar veriyor en basiti. Oyun içi etkinlikler içerisinde konuşmalar.

Böylesine kitleyi bu zamana kadar yavaş,yavaş bu şekilde yok ettiler yok etmeyede devam ediyorlar.
Ben resmi açıklamalar olarak bahsediyorum.Senin bahsettiğinden anladığım kendi inisiyatifleri ile buluşma.Artık orasını kendileri bilir.Çekiniyorlardır belki oyunculardan gelecek tepkilere.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

herkes bir teşekkür etmeli arkadaşlar boş geçmeyelim :blush:
Kullanıcı avatarı
xMrSpyx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter ls Coming
İletişim:

Mesaj gönderen xMrSpyx »

AnaToLia yazdı: 26 Ara 2017 19:22 Dün İKV'nin 11.yıl dönümünü etkinlikler ve duyuru yaparak çok iyi şekilde kutladılar kendi adıma teşekkür etmek istedim :relaxed:
+1
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Sobee yi piste alalım lütfen Nerull ve sadıcı gorgar özellikle sizi bekliyoruz piste. Şaka maka bunları okurken gülüp geçiyorsunuz dimi yazıklar olsun yatırdığımız onca paraya.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maskoff »

Tolgacan108 yazdı: 26 Ara 2017 23:21 Sobee yi piste alalım lütfen Nerull ve sadıcı gorgar özellikle sizi bekliyoruz piste. Şaka maka bunları okurken gülüp geçiyorsunuz dimi yazıklar olsun yatırdığımız onca paraya.
Birisi gelir alakasız bir gif paylaşır.Başka birisi gelir mesaj verir.Daha başka birisi gelir metin paylaşır.
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen qalanoth »

Bunca yılın hatrına şu oyuna devam eden arkadaşlara, bu oyunu buraya kadar getiren oyuncularına bir kez daha ayıp ettiler.
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maskoff »

FiratCakiroglu yazdı: 26 Ara 2017 20:27
SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 20:25

Ben resmi açıklamalar olarak bahsediyorum.Senin bahsettiğinden anladığım kendi inisiyatifleri ile buluşma.Artık orasını kendileri bilir.Çekiniyorlardır belki oyunculardan gelecek tepkilere.
Ne Turk Telekom u ya Turk Telekom paraya bakar 1 hafta zarar etsin oyun Turk Telekom, yöneticilerin(!) kulağından tutar ne oluyor der.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Nerull ne gıcık adam yav :thinking_face: :thinking_face: Sırlar Dünyasında bu kadar sır yoktu be :)
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Şu Türk Telekom muhabbetini bence bırakın artık. Hangi firma olursa olsun, bağlı olduğu firmanın haberi olmadan içeriği, zamazingosunu bilmem neyini değiştiremez. Devlet kurumu'da böyledir, özel sektörde. Dünya'nın en büyük oyun firmaları'nın alt stüdyoları yukarıdan onay gelmedikçe kılını kıpırdatamıyor. Sizin dediğiniz gibi Sobee'de en yetkili birisi çıkıp Türk Telekom'dan habersiz bir adım atsa adam işinden olur.

Alın size Ubisoft'a bağlı olan Massive örneği.

Sizce bu adamlar keyiflerine göre "İşte kullandığımız teknoloji şu, oyun motorumuz şöyle çalışıyor diyebilirmi? Diyemez. Çünkü Ubisoft'a bağlı bir şirket.

Ama 11. yıl etkinlik, kutlama olayına sonuna kadar katılıyorum. O konuda herkes hemfikir.
Senior Software Engineer