Teşekkürler Sobee Ekibi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Re: Teşekkürler Sobee Ekibi

Mesaj gönderen noctiluca »

SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 19:32 Yönetim böyle bir günde bizlerle olmak yerine kaçmayı tercih etti teşekkürler...

Not: İndirim,video,güncelleme bekleyenlerden değilim. Birlik olmak istiyenlerdendim oyun içinde görmek istiyenlerdendim....
+1

Tam anlamiyla katılıyorum 1 xenotim dusurmek 30dk mizi almaz zaten
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
sultanahmet660
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Lonca: Nizam-ı Zen

Mesaj gönderen sultanahmet660 »

noctiluca yazdı: 26 Ara 2017 19:31
sultanahmet660 yazdı: 26 Ara 2017 19:29
AnaToLia yazdı: 26 Ara 2017 19:22 Dün İKV'nin 11.yıl dönümünü etkinlikler ve duyuru yaparak çok iyi şekilde kutladılar kendi adıma teşekkür etmek istedim :relaxed:
Az önce konuştum nihatla demiş ki ikv ona " ben öyle büyük kutlamalar sevmiyorum" felan. Bunlar da kendi aralarında pasta falan kesmişler ondan çağırmamışlar sizi.

1- adamlar yıldönümünde video yayınlayacağız demedi
2- güncelleme gelecek hiç demedi
3- etkinlik de demedi. Radyo teknik açıdan aksaklığa uğradı diye saymadım.

Sonuç: kendi kendine gelin güvey olan onlarca insan.
Belli ki elini ikv disinda hicbir oyuna surmemissin, adettir boyle seyler.. bildirilmez bile

Yok sürmedim arada flappy bird atarım bide işyerinde solitare.
Adetten olması doğru veya her yıl olacağı anlamına gelmez.
1- kız çocuklarının diri diri gömülmesi de adetti. (görüldüğü gibi adetler her zaman doğru şeyler değil)
2- düğünlerde oynanması da adetti. Fakat her düğünde oynanmıyor. (her adetin her zaman vuku bulmadığına örnek.)

Wolfteam oynarken alttab yapıp buraya mı yazıyorsunız anlamıyorum ki.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

sultanahmet660 yazdı: 26 Ara 2017 19:37
noctiluca yazdı: 26 Ara 2017 19:31
sultanahmet660 yazdı: 26 Ara 2017 19:29
AnaToLia yazdı: 26 Ara 2017 19:22 Dün İKV'nin 11.yıl dönümünü etkinlikler ve duyuru yaparak çok iyi şekilde kutladılar kendi adıma teşekkür etmek istedim :relaxed:
Az önce konuştum nihatla demiş ki ikv ona " ben öyle büyük kutlamalar sevmiyorum" felan. Bunlar da kendi aralarında pasta falan kesmişler ondan çağırmamışlar sizi.

1- adamlar yıldönümünde video yayınlayacağız demedi
2- güncelleme gelecek hiç demedi
3- etkinlik de demedi. Radyo teknik açıdan aksaklığa uğradı diye saymadım.

Sonuç: kendi kendine gelin güvey olan onlarca insan.
Belli ki elini ikv disinda hicbir oyuna surmemissin, adettir boyle seyler.. bildirilmez bile

Yok sürmedim arada flappy bird atarım bide işyerinde solitare.
Adetten olması doğru veya her yıl olacağı anlamına gelmez.
1- kız çocuklarının diri diri gömülmesi de adetti. (görüldüğü gibi adetler her zaman doğru şeyler değil)
2- düğünlerde oynanması da adetti. Fakat her düğünde oynanmıyor. (her adetin her zaman vuku bulmadığına örnek.)

Wolfteam oynarken alttab yapıp buraya mı yazıyorsunız anlamıyorum ki.
hadi wolfteami kucumse hocam LOL etkinlikleri? CS GO etkinlikleri? İndirimler? Turnuvalar?

Dur verecegin cevabi dusuneyim, “onlar buyuk sirketler” wolfteam cok mu buyuktu, yahu Zula ekibi de ayni yildonumunde birak indirimi gmler full oyunda. Bu online oyunlarda bir gelenektir. Amacim 2 xenotim alip 15-20m cebe indirmek degil. İndirim yapmasalar da olur birlik olunsun toplu o kalabaligi gorelim uzun sure sonra anlatabiliyormuyum yoksa şükür eksigim yok oyunda
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Sevgili oyuncularımız,

İKV için 25 Aralık, Açık Beta ile sizlerle ulaştığımız ve oyun tarihçemizde büyük yıkımların yaşandığı bir anma günüdür. Bugüne özel resmi bir duyurumuz olmayacak. Ancak sizlere yeni genişleme paketinin tanıtım videosu üzerinde çalıştığımızı ve tamamlanır tamamlanmaz buradan paylaşacağımızı duyurmak istedik.

Ek olarak forumlarımız teknik bir sorun nedeniyle bir süre kapalı kalacaktır. Tüm oyuncularımızın bilgisine sunarız.

böyle bir ufak duyuru ikv tarihinde görülmedi :heart_eyes: heralde teknik bir sorunda 25 aralık'a özeldi diger günler olmadı bu teknik sorun nedense :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Türk Telekom'dan bu kadar korkacak ne var bilemiyorum.Etkinlik kurallarının dışında(Türk Telekom saklı tutar vs.) ağızlarından Türk Telekom kelimeleri dökülmedi hiç.sobee'de en üst her kimse artık çıkıp şuraya adam akıllı mevzu nedir anlatsa , dese "Türk Telekom izin vermiyor ön izlemeye , sizlere de yalan söylemek istememizden dolayı sürekli oyalama,zaman geçirme çabasına girişiyoruz" demek çok zor olmamalı. Böyle bir açıklama gelsin inanıyorum oyunculardan tonca laf yemezler ,kimse sitem dahi etmez.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Ya arkadaşlar şunu neden düşünmüyorsunuz bazı arkadaşlar ''Türk Telekom'' Falan demişte ?

Abicim en azından oyuna girip biz oyuncular ile en basiti eminönü sokaklarında meteorda,yeraltında bir buluşma oturma sıcak bir sohbet niteliğinde 25. aralık ifadelerini kullanarak bir şeyler yapabilirlerdi.

Ben video,resim,yazı,indirim gibi şeyler isteyen veya bunların peşinde koşan birisi değilim ama herkes bunları söyleyip duruyor forumda...

Zaten en basiti böyle birşey yapılacak olsaydı günler öncesinden takvimde yerini almış olacaktı ve bir duyuru okuyor olacaktık...

Yazılacak çok şey var ama işte ama.
Resim
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

FiratCakiroglu yazdı: 26 Ara 2017 20:11 Türk Telekom'dan bu kadar korkacak ne var bilemiyorum.Etkinlik kurallarının dışında(Türk Telekom saklı tutar vs.) ağızlarından Türk Telekom kelimeleri dökülmedi hiç.sobee'de en üst her kimse artık çıkıp şuraya adam akıllı mevzu nedir anlatsa , dese "Türk Telekom izin vermiyor ön izlemeye , sizlere de yalan söylemek istememizden dolayı sürekli oyalama,zaman geçirme çabasına girişiyoruz" demek çok zor olmamalı. Böyle bir açıklama gelsin inanıyorum oyunculardan tonca laf yemezler ,kimse sitem dahi etmez.
aslında hocam kendi ayaklarına sıkıyorlar mesela yılbaşı bileti fotoğrafı geldi üstüne K harfi kondu başka harfmi yoktu üzerinde rakamlar belirtildi? 25 aralık'ı gösteriyordu yine başka rakammı yoktu tesadüf olamaz zaten inanmıyorum buna sonra sorunca bunu latife olsun amaçlı dediler
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Gördüğüm en muhtişim 25 Aralık'tı !!!!

Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

SPIEGLEIN yazdı: 26 Ara 2017 20:17 Ya arkadaşlar şunu neden düşünmüyorsunuz bazı arkadaşlar ''Türk Telekom'' Falan demişte ?
nihat'ın facebook yorumundan Türk Telekom'dan habersiz adım atamadıklarını , iyice sindirildiklerini anladım.Yanlış anladıysam da özür dilerim kendisinden.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen turkneferi »

Serinplay yazdı: 26 Ara 2017 20:21 Gördüğüm en muhtişim 25 Aralık'tı !!!!

Resim
24 Aralıktan 26 Aralıka geçtik bence. Yıllardır açılan konunun bu sene açılmaması çok ilginç
Resim