Tank bir savaşçının muazzam hasarlar çıkarması MMORPG'ye terstir

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
makmeden
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Tank bir savaşçının muazzam hasarlar çıkarması MMORPG'ye terstir

Mesaj gönderen makmeden »

Evet bu böyledir. Yıllardır oynadığım MMORPG lerin hiçbirinde tanklar muazzam hasarlar çıkarıp bir sınıfı 2 vuruşta kesemez. O tanktır. Grup oyuncusudur. Gelen hasarı engelleyip şifacı grubundan destek alır. Hasarı engellerken grubundaki yüksek hasar vuran karakterlerin rahat etmelerini sağlar. Ama hiçbir zaman tek başına muazzam hasarlar çıkarıp 5 kişinin arasına dalıp 1 ini alıp çıkamaz. Bu oyun yapısına, PvP dengesine, MMORPG'ye terstir.

Bunun bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

Sırf bu yüzden oyunu bırakan saygı gören çok eski oyuncular var. Oyuna yıllarını vermiş tüm karakterleri epesi buluşma setleri full adamlar tanıdım bu saçmalık için bırakan. O adamda bilir DEF23 alıp koşuşturmayı ama bu oyunun ahlakına terstir arkadaş.
Scoott(59)

Unity In Diversity
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Tank bir savaşçının muazzam hasarlar çıkarması MMORPG'ye terstir

Mesaj gönderen ERSEN »

makmeden yazdı: 24 Ara 2017 12:06 Evet bu böyledir. Yıllardır oynadığım MMORPG lerin hiçbirinde tanklar muazzam hasarlar çıkarıp bir sınıfı 2 vuruşta kesemez. O tanktır. Grup oyuncusudur. Gelen hasarı engelleyip şifacı grubundan destek alır. Hasarı engellerken grubundaki yüksek hasar vuran karakterlerin rahat etmelerini sağlar. Ama hiçbir zaman tek başına muazzam hasarlar çıkarıp 5 kişinin arasına dalıp 1 ini alıp çıkamaz. Bu oyun yapısına, PvP dengesine, MMORPG'ye terstir.

Sırf bu yüzden oyunu bırakan saygı gören çok eski oyuncular var. Oyuna yıllarını vermiş tüm karakterleri epesi buluşma setleri full adamlar tanıdım bu saçmalık için bırakan. O adamda bilir DEF23 alıp koşuşturmayı ama bu oyunun ahlakına terstir arkadaş.
Dediğine katılıyorum ama sırf def 23 geldiği için oyunu bırakanlara inanmıyorum.
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

sorun max hasarda element ile vs ye devam etsek hiç açılmayacak konu.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Sorun savaşçının çiftesinde, sorun yakın dövüş karakterinin büyücü menzilinden, büyücüden fazla hasar vurmasında.
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Mervang »

Kesinlikle bu söylediklerine katılıyorum,lodos klanının beceriksiz oyuncularının geneli artık oyunu bu şekilde oynamaya başladı ve bu benim canımı çok sıkıyor oyuna artık az giriyorum
:(
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Lahza yazdı: 24 Ara 2017 12:47 Sorun savaşçının çiftesinde, sorun yakın dövüş karakterinin büyücü menzilinden, büyücüden fazla hasar vurmasında.
Menzil olarak demeyelim ona kullanım amacına göre aykırı ölmeye yakın birini uzaktan avlamaya yaraması gerekiyor bu çiftenin
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Adı üstünde çifte.2 mermisi olmalı.Çifteye mermi özelliği gelse 2 mermi de bir kez doldurma yapsa diyeceğim de nerede bizde o mekanikler.Zaten öyle bir durumda bile yine rahat kesecekler.Çünkü tank bir karakterin abzürt bir hasarı var.Depar atıp bir düz vuruş ile öldürüp tekrar geri kaçıyorlar.Tılsım ödülü kazandığımda çok düşünmüştüm.Oyunda elinde çifteyle gezen savaşçıların hedef tahtası olmuşken def23 alsam mı almasam mı diye.Ama böyle bir tılsımla oynamayı hiç içime sindiremedim.Oyuncuların büyük kısmı bundan şikayetçi.Şikayetçi olmayan muhtemelen def23 oyuncusudur.Şimdi gelirde biri "bak sen kesmeyi bilmiyorsun" diyipte 10 satır yazı yazarsa ne diyim.Ya da daha komiği "ya zaten yaratık kesemiyorlar bari adı üstünde savaşçı , savaşsın." :(
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

makmeden yazdı: 24 Ara 2017 12:06 Evet bu böyledir. Yıllardır oynadığım MMORPG lerin hiçbirinde tanklar muazzam hasarlar çıkarıp bir sınıfı 2 vuruşta kesemez. O tanktır. Grup oyuncusudur. Gelen hasarı engelleyip şifacı grubundan destek alır. Hasarı engellerken grubundaki yüksek hasar vuran karakterlerin rahat etmelerini sağlar. Ama hiçbir zaman tek başına muazzam hasarlar çıkarıp 5 kişinin arasına dalıp 1 ini alıp çıkamaz. Bu oyun yapısına, PvP dengesine, MMORPG'ye terstir.

Lolde ww ile adc ve middeki büýüculeri 5 kişi arasından alıp tf kazandırdığım çok olmuştur hemde sadece bir ulti ile tek tuş.
Resim
INQUISITORx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen INQUISITORx »

Def 23 kullanmayan, daha doğrusu kullanmayı beceremeyip ofans oynayan biri olarak, Bir büyücünün tek başına gezmesi ve Zırh kırabilmesinin de mmorpg ye ters olduğunu düşünüyorum. Tartışılacak ve eleştirilecek, saçma bulunacak çok şey var. Misal kimse şunu demiyor. Def 2 3 lü adamın zırh limiti 75 olup hasarı muazzamken, ofansın niye yüzde 30 ? Büyücü tamamlayabiliyor mu bilmiyorum ama tamamlayamıyorsa onun limiti niye yüzde 75. Çok mantık hatası var oyunda. Bence zırh kıran bi fiziksel büyü, 2 meteorit attıktan sonra çok fazla vurması, defansiften çok daha saçma.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

INQUISITORx yazdı: 24 Ara 2017 14:21 Def 23 kullanmayan, daha doğrusu kullanmayı beceremeyip ofans oynayan biri olarak, Bir büyücünün tek başına gezmesi ve Zırh kırabilmesinin de mmorpg ye ters olduğunu düşünüyorum. Tartışılacak ve eleştirilecek, saçma bulunacak çok şey var. Misal kimse şunu demiyor. Def 2 3 lü adamın zırh limiti 75 olup hasarı muazzamken, ofansın niye yüzde 30 ? Büyücü tamamlayabiliyor mu bilmiyorum ama tamamlayamıyorsa onun limiti niye yüzde 75. Çok mantık hatası var oyunda. Bence zırh kıran bi fiziksel büyü, 2 meteorit attıktan sonra çok fazla vurması, defansiften çok daha saçma.
3'üncüsünü atamadan ölüyorlar zaten.