Troll Amaçlıdır :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Troll Amaçlıdır :)

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bu arkadasi savunup ' Yha SnKi BUnU yPMA dIYE bİ KurAL mI Var miRAdeRim ' diyenlere iyi guldum.Her oyunda oyuncu kitlesinin kendi koydugu kurallar vardir ornegin Cs de sis yasak yada auto yasak gibi.Yapimci yasaklamaz ama oynanis zevkini kotu anlamda etkiledigi icin oyuncu kitlesi yasak olarak belirler.Klan savasi yapacagim diye cirkeflik yapmanin luzumu yok.
Resim
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Gerilim »

Handan hanım ziyareti

Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Başıma gelse seninle tartışırdım. :)
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

İzlerken eğlendim, ikinci video ses bakımından hoş olmuş. Birinci video ise... Farid Farjad’ın kemikleri sızlamış olmalı :grin: . Eğlenceliydi, bana yapsan gülüp geçerdim.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Gerilim »

Retaliation yazdı: 22 Ara 2017 18:29 Başıma gelse seninle tartışırdım. :)
:) :)
Plafect00 yazdı: 22 Ara 2017 18:47 İzlerken eğlendim, ikinci video ses bakımından hoş olmuş. Birinci video ise... Farid Farjad’ın kemikleri sızlamış olmalı :grin: . Eğlenceliydi, bana yapsan gülüp geçerdim.
Teşekkür ederim,amacım eğlenmek ve eğlendirmekti hiçbir kârım yok.
Baska bir kanaldan Farid Farjad adına telif atildi videoya ,videolarda reklam gösterilip kazancı onlara gidecekmis :)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Bence tam bir trol olmuş. Benim de başıma gelse hiç terslemez, gülerdim heralde :)

Oyunun etik kuralları gereği bunu sürekli yapan kişiler tabiki de hoş karşılanmaz. Fakat adam bunu trol (eğlenme (hatta izleyenleri eğlendirme)) amaçlı yapmış. Kötü niyetle yapan adam burada bu videoyu paylaşmaz.

yalnız videoda gördüğüm tek şey savaşçı ve büyücü arasındaki acımasız dengesizlik oldu :unamused:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Gerilim yazdı:Teşekkür ederim,amacım eğlenmek ve eğlendirmekti hiçbir kârım yok.
Baska bir kanaldan Farid Farjad adına telif atildi videoya ,videolarda reklam gösterilip kazancı onlara gidecekmis :)
Bence buradan çıkarman gereken ders bir daha troll videolarına bu tür şarkılar koymaman. :)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Güldürdün :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Gerilim »

vahdet yazdı: 22 Ara 2017 20:28 Bence tam bir trol olmuş. Benim de başıma gelse hiç terslemez, gülerdim heralde :)

Oyunun etik kuralları gereği bunu sürekli yapan kişiler tabiki de hoş karşılanmaz. Fakat adam bunu trol (eğlenme (hatta izleyenleri eğlendirme)) amaçlı yapmış. Kötü niyetle yapan adam burada bu videoyu paylaşmaz.

yalnız videoda gördüğüm tek şey savaşçı ve büyücü arasındaki acımasız dengesizlik oldu :unamused:
Desteğiniz için teşekkürler.Maalesef ki dengesizlik var,gelecek güncellemede umarım düzeltilir.
Plafect00 yazdı: 22 Ara 2017 22:26 Bence buradan çıkarman gereken ders bir daha troll videolarına bu tür şarkılar koymaman. :)
Video içeriği sinir bozucu ve komik olduğundan bu müziği koyarak daha da artmasını istedim :)
Yeni gelecek videolara içerik bulmak ,oyuna güncelleme getirmekten daha zor :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen jerrymaquire »

Çok güldüm, bayağı güldüm hatta yetmedi gülerken şarkı söyledim. Kulakların çınladı mı? ':)
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.