Herkesin Aklındaki ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Herkesin Aklındaki ?

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Herkesin fikir ve düşünceleri vardır yeni gelecek olan ''Seviyeler''

Sizlerin bu konudaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum.

-Gözlükler ''Hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?''
+ Düşüncem yeni gelmekte olan bölge ile gözlükler ortaya çıkacaktır illaki. '' Mor gözlükleri satabiliyoruz,satıp yenisi alacağız yada üretim ? Üretim daha mantıklı geliyor şahsen ''
-Sığınak,Migrat,Çemberlitaş ''Hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ??''
+Bölgelerden elde etmiş olduğumuz itemler,üretimlere açık olması yönünde düşüncelerim mevcut.''Çok fazla değer kaybetmeyecek ve aktifliğini bir tık daha koruyacaktır.''

Görüşlerinizi öğrenmek istiyorum sizler neler düşünüyorsunuz ? :blush: :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Herkesin Aklındaki ?

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Çift efsunlu gözlükler olabilir mesela hem elektrik hem hız vericek gibi gibi.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bor gözlük hakkında şunu diyim bu gözlükler ilk çıktığında kimse bilmiyordu karaktere kitlendiğini bence şaheser gözlük vs gelebilir. Mesela savunma gözlük yok ama olması için savunmanın işe yaraması lazım

Çemberlitaş itemleri 59 olana kadar değerini koruyacak ne istiyorsunuz artık :) reçetelerden istemesi konusunda ise olumsuz bakıyorum şimdi sen oyuna yeni oyuncu çekeceksin ama sırf bunun için o oyuncu o çemberlitaş itemini üretcek ya da düşürmeye çalışcak bu oyuncu zaten 1,0 geride olur mu sana 2,0

2 gün önce oyuna başladım saatlerce maden çekiyorum en pahalı maden menekşe 4m için eminönü turluyorum ayriyeten boş maden bulamadığımı varsayarsak yeni başlayanlar için aşırı zor olur oyun ben sıcak bakmıyorum çemberlitaş itemlerini istemesi 120m ye satılan yücelen halit, ardeneller itemler vardı bi ara peki n'oldu çöp? Bu bence birşeyleri anlatıyor böyle olmak zorunda.
Yenisini elde edene kadar eskisi işinize yarayacak.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
MOTUN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MOTUN »

Şaheser gözlükler gelecek ve reçete ile üretilecektir. Üretimi için gereken materyaller ve reçete klan parası ile alınabilecektir. Buna ek olarak yeni efsunlu gözlükler gelebilir. Max hasar, savunma vs. gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Dostum oyuna yeni başladım demişsin ? ve eskiyi örnek göstermişsin bizlere şimdi 59 seviye geldi benden önce 59 seviyeye ulaştın ve itemi düşürdün veya direk ürettin ?

Bana bunu açıklarmısın ben yıllarımı vermişim bu oyuna sen 2 gün önce yeniden başladığını dile getirmişsin ve benden çok daha üst düzeyde yeni bölgede yer alacaksın ?

Şaheser göreceksek eğer elbetteki üretimlerinde çemberlitaş alt itemlerini istemeli böylelikle,hem çemberlitaş aktifliğini koruyacak hemde yeni ile eski arasında fark olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Mor gözlüğün ötesinde şaheser gözlük gelmeli aslında artık, lakin gözlük hep kp ile alındı şaheser gözlük nasıl olur bir fikrim yok ama mutlaka gözlük eklenecektir diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Gelecek güncelleme ile eski ve yeni oyuncu arasında fark olmayacaksa İlk bırakan ben olacağım tamamen oyunu.

En basiti adam 59 seviye kastı üretimde şaheser direk üretim yaptı set bitti gitti.

Üretim olacaksa eğer reçetelerde.
Çemberlitaş itemleri,Sığınak,mıgrat Kolye ve yüzükleri alt itemler olarak görmeliyiz reçetelerde. :thinking_face: :thinking_face:

Herkes eşit olmamalı ve eski ve yeni oyuncu farkı olmayacaksa oyunun değeride kalmayacaktır. !
Resim
Kullanıcı avatarı
mutlulukmuodane
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mutlulukmuodane »

Bence grup bölgeleri önemini büyük oranda yitirecek. 49 seviyenin gelmesiyle birlikte önemini yitiren kara kürk, bronz dev ana vs. gibi olacak , yani oyuncular +50 olmak grup bölgelerinin görevlerine muhtaç olacak ama sadece bu kadar . Oyunun başına gelen en büyük kötülük olan grup bölgeleri sistemi yeni bölge ve seviyeler ile birlikte ortadan kalkacak.
MOTUN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MOTUN »

SPIEGLEIN yazdı: 17 Ara 2017 15:09 Gelecek güncelleme ile eski ve yeni oyuncu arasında fark olmayacaksa İlk bırakan ben olacağım tamamen oyunu.

En basiti adam 59 seviye kastı üretimde şaheser direk üretim yaptı set bitti gitti.

Çemberlitaş itemleri,Sığınak,mıgrat Kolye ve yüzükleri alt itemler olarak görmeliyiz reçetelerde. :thinking_face: :thinking_face:

Herkes eşit olmamalı ve eski ve yeni oyuncu farkı olmayacaksa oyunun değeride kalmayacaktır. !
Yeni bölgede üstü dizili olmayanın başarılı olacağını sanmıyorum. Yeni seviye demek daha güçlü yaratık demek. Durumu zorlaştırmak adına 'Biçare' görevinde olduğu gibi tek başımıza yapmamız gereken görevler getirebilirler. Böyle olursa yeni oyuncu ilk önce çemberlitaş eksiklerini tamamlamaya çalışacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

MOTUN yazdı: 17 Ara 2017 15:17
SPIEGLEIN yazdı: 17 Ara 2017 15:09 Gelecek güncelleme ile eski ve yeni oyuncu arasında fark olmayacaksa İlk bırakan ben olacağım tamamen oyunu.

Yeni bölgede üstü dizili olmayanın başarılı olacağını sanmıyorum. Yeni seviye demek daha güçlü yaratık demek. Durumu zorlaştırmak adına 'Biçare' görevinde olduğu gibi tek başımıza yapmamız gereken görevler getirebilirler. Böyle olursa yeni oyuncu ilk önce çemberlitaş eksiklerini tamamlamaya çalışacaktır.
Güzel bir yere değindiniz.

Bunların yanı sıra yani eski ve yeni oyuncu arasında bir fark olmayacaksa zaten ben oyunu tamamen bırakanlardan birisi olacağım.
Resim