Kıyamette

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Nobility

Re: Kıyamette

Mesaj gönderen KRoNicK »

yun1010 yazdı: 19 Ara 2017 07:53
KRoNicK yazdı: 19 Ara 2017 07:19 Arkadaşlarlar kafama takılan bir soru var,madem tanıtım videosu 25 aralıkta geleceğine eminiz yönetimin de bu yönde planı,yönetim neden 25 aralığa yetiştirmeye çalışıyoruz diye açıklama yapmıyor?
Öyle birşey yok çünkü.
Kesin bilgi yani ? :)
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

kerimcan123 yazdı: 19 Ara 2017 06:43
kerimcan123 yazdı: 19 Ara 2017 03:51 Genel olarak yaptığımız çoğu şeyden sonra katlettiğimiz masumlar , bir amaç doğrultusunda kurulan kadim ittifakları yok edişimiz bizi tam olarak bir kiralık katile çeviriyor. Yaptığımız bunca şeyden sonra biz bile dehşete düşüyorsak yapılan teklif fazlasıyla sıra dışı olmalı :thinking_face: Teşkilatın içinde hainlerin olduğunu düşünüyorum. Meran rahibesini öldürdüğümüz haberi duyulduktan sonra Agahın bizi teşkilattan kovma sebebinin Gaffar beye karşı duyduğu korkudan dolayı olduğunu ve gaffar beyi öldürme emrinin ise hain bir teşkilat çalışanından verilmesi bunu destekler nitelikte. Gaffarın ölmeden söylediği son sözleri ise "Onlar gine kazanamadılar. Ben yaşasamda yaşamasamda" kurulan bazı planlara karşı Gaffar beyin son anlarında bizleri aydınlatması ve haini bize göstermesi bana göre çok ilginç şeyler. Zaten fark ettiyseniz teşkilat tarafından verilen hiçbir görevde birisini haksız şekilde öldürmüyoruz (Antredepo,Çeteciler vb.). Karakterimizin bu hale gelmesine sebep olan kişiler Arzuhalici,Sahaf Necmi ve Agop (Sığınak görevleri),Domuz,Topal,Mebrure ve tabiki İstibharat Komutanı. Arzuhalici gizemi çözmeye çalışırken düzeni bozuyor, Domuz belli bir amaç için yol üzerindeki bütün engelleri temizlemede bizi maşa olarak kullanıyor. Tam herşeyi anlamışken karakterimizin ergden dolayı kafasının hafif dumanlı oluşu,halüsinasyonlar görmesi ve bir arayış içerisinde olması nerde ve kimin yanında olmasını düşünürken Kissless kültüne bağlı kişiler tarafından kafasının bulandırılması Kisslese biat etmesinin teklif edilmesi karakterimizi dehşete düşüren şey olduğunu düşünüyorum bu benim kendi görüşüm. Bu yeni bölgede tekrardan Kissless kültüne hizmet edeceğimizi ve Kisslessin beden bulacağını fakat bundan sonraki güncellemede kendi yarattığımız canavara karşı bir mücadeleye gireceğimizi düşünüyorum.
Hikaye ve görev metinlerini tekrardan okudum ilginç birkaç bilgi daha edindim. Yaralı Meran kisless kültünün uyandığını söylerken yüzümüze bakıyor ve adeta "Oğlum şimdi otu yediniz" bakışı atıyor ve ne gariptir ki üstünden geçidin anahtarı çıkıyor. Yani meranlardan sağ kalanlar kadim ittifakın yok edilmesiyle ve intikam arzusuyla , kadim ittifakın durdurmaya çalıştığı büyük gücü serbest bırakmak için geliyor. Fakat Saklı Irklar onu yolun sonuna doğru yaralıyor ve farkında olmadan bize büyük bir iyilik yapıyorlar. Domuz zaten akrep ve örümcekleri bizlere temizletti. Tangriss geçidine giderken yol üzerindeki klan delilerinide temizledik. Ve kisslessin yolunu iyice açtık. Fakat bu arada bizde Arzuhalcinin felaket getiren merakını giderirken Saklı Irkları temizliyoruz. Ve bu ırkları temizlerken üstlerinden çıkan xenotim maddesiyle saklı ırkların celp yardımıyla yaratıldığını anlıyoruz. Buradan Kissless ve Kuklacı ittifakı olabilir fakat bunu destekleyecek maddeler yok. Bilemiyoruz. Gelecek bölgenin Karaköy olduğundan eminim ve burada Kuklacı ile karşılaşmasak bile Kuklacının bu bölgede etkin rol oynayacağından eminim. Toplayacak olursak meranlar ihanet içerisinde , kissless gümbür gümbür geliyor, bize işlerini yapıp ödüllendiren kissless müridlerinin farkında olmadığı birşey var bunları yaparken bizim aşırı güçlendiğimiz, yeni bölge hakkında yayınlanan metinde sentetik kumaştan bahsediliyor ve yüksek miktarda erg içerdiğini karakterimizin balici gibi bunu kokladığını biliyoruz, karakterimiz ergle bütünleşiyor ve gücüne güç katıyor, Kuklacı ya ağır ihanet içerisinde yada bize fazlasıyla kol kanat geriyor bunu yeni gelecek güncelleme ile anlayacağız.Yeni klanlar gelebilir. Klan gelmese bile loncaların ücretsiz hale getirelebileceğini düşünüyorum çünkü Nerull bir röportajında loncaların öneminden bahsetmişti buradaki ayrım sadece parayla loncaya girenlerin topkapıyı kullanabileceği şeklinde yada Lonca pasaportu yükleyenlere akçelerinin iade edilmesi şeklinde olabilir. Oyunun işleyişinin değişeceğini düşünüyorum Element+Direnç eşyalar değer kazanacak rez al ve bekle o derece eminim bundan.
Senin Dediğin Gibi Olsa Çok İyi Olur Akçeler İade Edilse Ama Oyunda 11 Yıldır Bölye Bir Şey Yaşanmadı Akçe İadesi Gibi
Ama İyi Olur Olsa
Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sufizm »

Şu oyunun hikayesi yeter be abi boş ver grafiğini. ama 25 aralığa az kaldı.
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

Cebimizi Dolduran Ne Acaba ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

Cebimizi dolduran '' MADALYA '' olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Sufizm yazdı: 21 Ara 2017 15:14 Cebimizi dolduran '' MADALYA '' olduğunu düşünüyorum.
Boşa madalya satın almıyorduk :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Gorgar yazdı: 16 Ara 2017 20:13
Kıyamette neyi satabilirsin ki? Güneş görmeyen tatsız domatesleri, çürümüş karpuzları, sıçan etini mi? Sefalet ve ölümden başka birşey deneyimlememiş zavallıların yazdığı kitapları mı? Katletmenin türlü farklı şekli olan bir kaosta, kimsenin yüzüne bakmayacağı silahları mı? Ömrün 30 yılı ender geçebildiği bir mezarlıkta ilaç mı, sağlık kürü mü? Bunlarla ancak günü kurtarırsın...

Sadece tek birşey gerçekten kazandırır, cep doldurur ve kimbilir belki de yeni bir kültürün yolunu açar...

Dehşete düştün değil mi?

İyi günde ve kötü günde yanında olan dostun varsa kazanacağımız çok şey var demektir.

Yeni kültür gelsin bakalım. Açık haritada düşmanlarımızı görelim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

oyuna yapılacak en büyük iyiliğin savaşçı sınıfının işleyişini eski haline(39 level zamanındaki) getirmeleri olacağını düşünüyorum.
Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ERSEN »

Dehşete düştük bekliyoruz başkan 👌 😄
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Çok sıkıldım artık bulmaca cozmekten direk neden soylemiyorlar Güncellenmenin tarihini sebep ne ?
Resim