Plus Paket / Ticaret Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Plus Paket / Ticaret Hk.

Mesaj gönderen Serinplay »

resp0nse yazdı: 13 Ara 2017 21:51 Pazar kurma sistemi gelmeli :)
Aynen bari bu gelsin kuralım pazarı akşama kadar ne satarsak artık :relaxed:
Kullanıcı avatarı
theazula
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen theazula »

Aslında bu sorunu çok rahat hallederler mesela saat başı yenilenmek üzere 1 saat için 2 kez pm dışındaki herhangi bir kanalı kullanabilme hakkı verilmeli plussuz üyelere.Birde yukarda biri yazmış daha geniş bi chat kanalı lazım kesinlikle şimdiki güncellemenin de açık bölge oldugu dusunulurse
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Plus paket dışında açılan bir ticaret kanalı olursa en makul, en mantıklı şey yapılır. Ancak tabi Arz-Lodos-Klansız farketmeksizin herkesi kapsamalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
BEYGAZI
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: Ottoman Soldiers

Mesaj gönderen BEYGAZI »

Lahza yazdı: 13 Ara 2017 21:31 Dediğiniz gibi bir sistem olursa ücretini arttıracaklardır, mevcut fiyatla yapmazlar söylediğiniz şeyi yaparlarsa birşey kazanamazlar, öyle olursa mevcut halini arar hale gelirsiniz, bence çok kurcalamayın. 😂
Adam haklı beyler dağılın.
Resim
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

Dükkanda sadece bölge ve klan chatine yazmani saglayacak paketler mevcut, pazar kurma gibi bir eklenti gelirse bu tarz problemler de kalmayacak diye düşünüyorum. Chatte aşırı derecede ister istemez kirlilik oluyor. Ama en azindan bolge ve klan chatine yazmanin suresi oyuna girdikce gidebilir. Böyle sistem yahut paketler getirilirse sizin gibi oyuncularin da gönlünü yapmış olurlar
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Dükkanda klan ve bölge kanallarından yazabilme isimli bir ürün var alabilirsin fazla birşey değil plusu olmayan bölgeye klana yazabilse oyun laubalilikten küfürden geçilmez sözüm senin için değil küfür konusunda kendini aşmış kimseler için.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

pankuscagiz yazdı: 15 Ara 2017 11:26 Dükkanda sadece bölge ve klan chatine yazmani saglayacak paketler mevcut, pazar kurma gibi bir eklenti gelirse bu tarz problemler de kalmayacak diye düşünüyorum. Chatte aşırı derecede ister istemez kirlilik oluyor. Ama en azindan bolge ve klan chatine yazmanin suresi oyuna girdikce gidebilir. Böyle sistem yahut paketler getirilirse sizin gibi oyuncularin da gönlünü yapmış olurlar
Oyuna pazar tezgah gibi eklentilerin gelmesi inanki uzun zamandır düşlediğim bir hayal :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

cepni yazdı: 15 Ara 2017 13:37
pankuscagiz yazdı: 15 Ara 2017 11:26 Dükkanda sadece bölge ve klan chatine yazmani saglayacak paketler mevcut, pazar kurma gibi bir eklenti gelirse bu tarz problemler de kalmayacak diye düşünüyorum. Chatte aşırı derecede ister istemez kirlilik oluyor. Ama en azindan bolge ve klan chatine yazmanin suresi oyuna girdikce gidebilir. Böyle sistem yahut paketler getirilirse sizin gibi oyuncularin da gönlünü yapmış olurlar
Oyuna pazar tezgah gibi eklentilerin gelmesi inanki uzun zamandır düşlediğim bir hayal :relaxed:
destek ekibe ticket atmanızı öneririm, ben atıyorum hocam şahsen. böyle bir eklenti geldiğinde şayet ortalık ciddi derecede rahatlayacaktır hele ki chat ortamı. O:-)
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

pankuscagiz yazdı: 15 Ara 2017 14:58
cepni yazdı: 15 Ara 2017 13:37
destek ekibe ticket atmanızı öneririm, ben atıyorum hocam şahsen. böyle bir eklenti geldiğinde şayet ortalık ciddi derecede rahatlayacaktır hele ki chat ortamı. O:-)
Ben destek ekibinin bunları düşünmediğini sanmıyorum bence herşeyin zamanını bekliyorlar gördüler grup bölgeleri oyunu bitirdi tılsımlar da o yaraya tuz bastı resmen ve yeni bölgede grup bölgesi yapmama kararı aldılar. :relaxed: sevindikmi sevindik artık grup bölgeleri olmayacak :kissing:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
RTUK
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen RTUK »

Dostum bu konuda sana sonuna kadar hak veriyorum. Klandan ve bölgeden yazma bile ücretli. Kesinlikle bu sorunun giderilmesi şart :+1: