YÖNETİCİ Çalışmalarına Denk Gelince / Ziyaret :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: YÖNETİCİ Çalışmalarına Denk Gelince / Ziyaret :)

Mesaj gönderen Lahza »

yun1010 yazdı: 13 Ara 2017 20:15 Karakter efektlerini kapatınca atılan yetenekler görünmüyor, ve silah efektleri de . Asıl kasma sorunu silah efektlerinde zaten ayrıca silah efektlerini kapat gibisinden bi seçenek getirilmesi büyük savaşlar için çok iyi olur.
Gerçekten büyük savaşlardaki kasmalara çözüm getirilebilir, ne oyunlar var aynı anda 200 kişi bir arada savaşıyorlar bir gıdım kasma olmuyor, zaten akıcılık ve kasma olayına bir çözüm bulsalar çok tatmin edici sonuçlar alacaklarına kuşkum yok.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Lahza yazdı: 13 Ara 2017 22:30
yun1010 yazdı: 13 Ara 2017 20:15 Karakter efektlerini kapatınca atılan yetenekler görünmüyor, ve silah efektleri de . Asıl kasma sorunu silah efektlerinde zaten ayrıca silah efektlerini kapat gibisinden bi seçenek getirilmesi büyük savaşlar için çok iyi olur.
Gerçekten büyük savaşlardaki kasmalara çözüm getirilebilir, ne oyunlar var aynı anda 200 kişi bir arada savaşıyorlar bir gıdım kasma olmuyor, zaten akıcılık ve kasma olayına bir çözüm bulsalar çok tatmin edici sonuçlar alacaklarına kuşkum yok.
Nerull a yazdım hayırlısı artık.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Ukde
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Mutlak Hüzün
İletişim:

Mesaj gönderen Ukde »

SPIEGLEIN yazdı: 13 Ara 2017 20:01
Ukde yazdı: 13 Ara 2017 19:40
SPIEGLEIN yazdı: 13 Ara 2017 19:33 Artık tamamen ilgilenildiğini görüyoruz. :heart_eyes:
Derdunkle hay yaşa imojini xD :heart_eyes: ??
Kimi sevdiysek hep gittiler. Şimdi ger gelmeye başlayınca aahaah :)
Sevdiklerinin sevgisi sende kadim ise problem yoktur, inş sevdiklerinle beraber tadı keyfinde olursun müdür :)
♦ Kıyametin son rüzgar ürperten, çınaraltı gölgesinde dinlenen yorgun bir UKDE..!

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
İKV Camiaasına'[Geri döndü.] (01.12.2017)

Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Gördügünüz yöneticimiz Muhammed yeşilmen tam bir hata ve hile kurdudur göz actırmaz hile ve hurdaya
TETRADOX