İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Mesaj gönderen cepni »

Ozamanlar ortaokul okuyorum birinci sınıf 2 arkadaşım oynuyordu beta dönemi idi arzuhalciye onlar git gel yaparken bende onları oynadıkları bilgisayardan izliyordum sonra suzanı gördüm etkilendim ve başladım :relaxed:

Bir iki sene sonra bir arkadaşıma bahsettim ben bu oyunu oynuyorum gösterdim benimle dalga geçti bu oynanırmı mouse ile oynanıyor haha deyip güldü sonra meteor bölgesi geldi oraları gösterdim onun dikkatini İstihbarat Subayının Arkasındaki Atatürk Portresi çekti ve Atatürk Portresini görünce oda oyuna başladı fakat sonradan bıraktı.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Caugar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka

Re: İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Mesaj gönderen Caugar »

İnternet kafede cs oynarken kafe sahibi sevdiğimiz bir abimiz ikvyi indirip oynuyor. Yan masalar knight oynarken bizde ikv oynayıp koyu kötülerdik. ALT f4 çektiğin zaman karizma gitmezdi kp kasardık kafede. Mahallenin tüm çocukları ikv oynamaya başladı sonra.
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Daha 10 yasındayım amcaoglum bunu oynuyor internet cafede biz de o zaman lar kasaba gibi bir yerde yaşardık. Bende oynayayım dedim bir başladım babamdan ve dedemden aldıgım 1 er şer Tl ile oyuna girerdim cips ve kola dan vazgecmek zorunda kalmıştım :grinning: hiç aklımdan cıkmız bir gün kitabe görevini yapıyoruz amca oglum ile yarı yola geldik kitabenin içerisinde bizimkisi öldü sinirden kafayı yicem o günki 2 tl mi harcamısım bu arada o zamanlar 2 tl biz kücükler için iyi paraydı neyse süremiz bitti kalktık gittik yolda bem buna söve söve gidiyorum buda bana tek kendin yap lan o zaman dedi ben dellendim bunu o gün evin önünde evire çevire dövmüştüm :grinning: Tabi Böylelikle oyuna baslamıs olduk o zamandan beride ortagım olur kendisi 😀
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba :)

Daha çocuktuk :) mahallemizdeki bir kız arkadaşım oynarken görmüştüm görür görmez tutulup kalmıştım 😍

Sonrası malûm direk bir koşu eve ve betadan bugüne oyundaki yerimi almış bulundum O:-) "Kendisi 39 zamanlarında bırakmıştı ara sıra karşılaşırız sorarım yada kendisi sorar devam mı? Tabikide "
Resim
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

SPIEGLEIN yazdı: 13 Ara 2017 17:02 Merhaba :)

Daha çocuktuk :) mahallemizdeki bir kız arkadaşım oynarken görmüştüm görür görmez tutulup kalmıştım 😍

Sonrası malûm direk bir koşu eve ve betadan bugüne oyundaki yerimi almış bulundum O:-) "Kendisi 39 zamanlarında bırakmıştı ara sıra karşılaşırız sorarım yada kendisi sorar devam mı? Tabikide "
Üzüldüm kardeşim :grin:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Cafede mahallenin cocuklarindan gorerek basladim.Isik zirh dustu diye 2 tane 2.5 litre kola alip dagitan adamlarla oynuyorduk bu oyunu bu gunleri alin o gunleri verin
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Bir anımı daha anlatayım size :grinning: Şimdi bayram sabahı paralarımı topladık 5500 cekice bunla beraber allahım gece uyuyamıyoruz 😀 uyandık paralarımızı topladık ben bunu yolladım kontor yollamaya babamın telefonunu almıstım akce cekebilmek için 2 dakikalıgına tabi o zamanlar kücügüz telefonumuz yok bu kontoru yuklettirdi geldi yanıma kontor geldi 50 tl daha sonda 30 saniye geçti kontör düştü 20 tl ye allah allah noluyo dedim kontör pakete gitmişti direk çekmiş kontörü ben sinirlendim babama söylesem kızar oyuna paramı yayırıyosun diye neyse cıktık internet cafe den erik toplamaya gittik bu bana bi güzel sövüyo olum nerden biliyim falan diyorum bende bende yavaş yavaş işin dalgasına vurmaya basladım 1 2 saat sonra bu beni kosturuyo ama nasıl sinirli ben kendimi eve kapattım kapıyı kitledim camdan dil falan cıkartıyorum bu cama süpürgenin topuzuyla bi vurdu camı kırdı süpürgeyle beni bir dövdü bir dövdü kaşıma gelmişti süpürge kaşım patlamıştı e babamda gördü bunu naptınız siz anlatın cabuk dedi bide o dövmüştü o gün bizi 😀
Çok dayak yedik senin yüzünden İkv çoook ama 1 gram pişmanda değilim parlamentx in dedigi gibi al bu günleri ver o günleri 😀
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Çocukluk arkadaşım mahallede oynarken önermişti.

Since 2007.
kedi
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Ağabey im den görmüştüm sonra babama küçükdüm yalvararak kendi bilgisayarımı aldırtıp indirip hemen oynaya başlamıştım :sob:
BOŞ
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen gullucex »

6,7 sene önce abim pcden kalkmazdı. :') İkv oynardı. Bende onu izlerdim. Sonra ikvyi oynamaya karar verdim ki sıra bana da gelsin. Gerçekten de başladıktan sonra sıra bana da geliyordu. O günden beri oynuyorum işte haha :') :yum:
birdakikaafkyım
Tonbalık