İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Mesaj gönderen BayTerapi »

Mahalle arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlamıştım bu serüvene, güzel günler geçirdim, mutluyum.
kedi
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

2009 yılıydı internette dolaşırken denk gelmiştim indirip kurmuştum. halime teyzeyi 1 saat aradığımı hatırlıyorum. sonra konuşmayı keşfedip birine sormuştum :grin: öyle başladı hikaye. sonra çok yakın bir arkadaşımı başlattım oda yeğenini başlattı derken işler çığırından çıktı :D
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile 29 level zamanında başlamıştım. Fakat beni başlatan arkadaşım başka bir oyun önerince oraya doğru yönelmiştik. Fakat bir süre sonra yeni bir yenilik geldiğini duyup tekrardan ikv serüvenine başladık. O bıraktı oynamayı fakat ben halen devam ediyorum :)
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: A T A

Mesaj gönderen secruty0209 »

2. sınıfta babamla beraber başlamıştık beta döneminde dönüşümlü oynuyorduk hayatımın en güzel günleriydi.
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Ortaokulda yakın arkadaşımın gazlamasıyla başladım. 39 seviye geleli çok olmamıştı.
Benle beraber 9 10 arkadaşım daha başladı o dönemler.Okuldan kaçıp kafelerde oyunu oynardık. Plus paket için harçlık biriktirirdik.
Şimdi hepsi gitti, ben devam ediyorum.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Realxistefan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen Realxistefan »

Selamün Aleyküm İstanbul kıyamet vaktine başlama serüvenim kuzenim bu oyunu oynuyordu bana gel internet kafeye gidelim sana masa açtırayım dedi neyse gittik aktarım yapmamız lazım dedi oynadığım oyunda bende tamam dedim başladık dedikleri materyalleri aktarmaya ozamanlar çift çar felan açabilme olayı yok tabi benim içinde bulunduğum karakter 34 levellik bi savaşcıydı eminönü bankada aktarımı gerçekleştirdik bankanın oradaki örümceklere vurmaya felan başladım baktım hepsine tek atıyorum hoşuma gitmişti dedim banada bi karakter kur öyle öyle başladık :D
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Realxistefan yazdı: 05 Eki 2018 08:31 Selamün Aleyküm İstanbul kıyamet vaktine başlama serüvenim kuzenim bu oyunu oynuyordu bana gel internet kafeye gidelim sana masa açtırayım dedi neyse gittik aktarım yapmamız lazım dedi oynadığım oyunda bende tamam dedim başladık dedikleri materyalleri aktarmaya ozamanlar çift çar felan açabilme olayı yok tabi benim içinde bulunduğum karakter 34 levellik bi savaşcıydı eminönü bankada aktarımı gerçekleştirdik bankanın oradaki örümceklere vurmaya felan başladım baktım hepsine tek atıyorum hoşuma gitmişti dedim banada bi karakter kur öyle öyle başladık :D
Aleykümselam Kerim kuzenini tanıyorum severimde senin yerinde bende herzaman ayrı olmuştur şey soracağım o 34 lvl olan savaşçı hala duruyormu :D
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Realxistefan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen Realxistefan »

Eyvallah dostum seninde yerin ayrı bende bi bakmam lazım ama durması gerek silmediyse :D
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

ortaokul zamanı iken mynet i keşfetmiştim :D Orada online oyunlarda ikv yi gördüm arkadaşımla o sıra online oyun arıyoruz beraber oynayacak. 49 level güncellemesi yeni yeni gelmişti. Sonra bir başladık ki başlayış o başlayış :D Ara ara bırakıp geri döndük oyuna. Bu güncelleme gelecek diye tekrar başlamıştık arkadaş sevemedi güncellemeyi bende şimdi anca bizim gruptan arkadaşlar girince giriyorum :(
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

pegasusejder yazdı: 06 Eki 2018 20:45 ortaokul zamanı iken mynet i keşfetmiştim :D Orada online oyunlarda ikv yi gördüm arkadaşımla o sıra online oyun arıyoruz beraber oynayacak. 49 level güncellemesi yeni yeni gelmişti. Sonra bir başladık ki başlayış o başlayış :D Ara ara bırakıp geri döndük oyuna. Bu güncelleme gelecek diye tekrar başlamıştık arkadaş sevemedi güncellemeyi bende şimdi anca bizim gruptan arkadaşlar girince giriyorum :(
Her ne olursa olsun İkv bizim içimizde hep farklı bir yer edinmiştir.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI