İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: İstanbul Kıyamet Vaktine Başlama Serüveniniz

Mesaj gönderen cepni »

OZHANBEY yazdı: 23 Ara 2017 22:08 2006 yılında tanıştığım oyuna bir kaç sene sonra başladım..Herkes gibi mahalledeki arkadaşımdan görüp başladım 😊
Emin ol bu konuda yalnız değilsin. :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Ben de abimden gördüm abimde bi arkadaşından görmüş ama ilk zamanlar daha beta değildi ama ben başlayınca betadan yeni çıkmıştı ilk zamanlar 13 lvl im Kırmızı orumcek kesmem gerekiyo ama çar abimin ölünce para gidiyo ya korkuyorum daha 5 Lvl fare kesemiyorum neyse 13 lvlken 5 lvl fareye öldüm abim biz guzel dovmusdu sonra dedimki fare kesicem seni kestim sonra dedim bu oyunu bitirecem o gün bugündür Ikv yı bitirmeye calisiorum
" Ama o günleri cok ozledim " ha bide ilk 100 k yaptım parayı ama nasıl seviniyorum oyunun en zengiyim felan sonra klandan bi duydum Menekşe 50 M o gün biraz yıkılmıştı hayallerim Ama pisamanmiyim acısıyla tatlısıyla hiçde pisman degilim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sariyerli
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Tılsım
Lonca: KURT LONCASI
İletişim:

Mesaj gönderen Sariyerli »

Yıl 2007. Ekim ayı falan liseye yeni başlamışım yaşım 14.
Şişli Teknik Lisesinde okuyorum İstanbul'da olanlar bilir çok kalabalık bir okuldur 6000 öğrenci falan.
Sınıf kalabalık 80 kişi civarı Esenler tayfası dediğimiz bir grup var elemanlar aralarında konuşurken duydum.
"Yok Silkroad gibi Knight gibi işte görevli oyun. İstanbul'da geçiyor kanka. Eminönünü yapmış adamlar."
Gittim sordum hacı nedir bu oyun, anlattı sitesini söyledi. Mynet'e üye olacaksın ordan aldığın mail ile gireceksin dedi.
Eve geldim baktım ettim. İndirdim oyunu. 1 ay falan Eminönü sunucusunda oynadım sonra ara verdim pek sarmadı o zamanlar.
Daha sonra 2008 yılının Nisan ayının 22'sinde tekrar oynayacağım dedim ve oyunu açtım güncellemeler indi. Baktım yeni sunucu açılmış 16 Nisanda. Adı Tılsım. Dedim ben burada oynayacağım. Deyiş o deyiş patladı gitti :D Şaka maka 10 sene oldu lan. Yaş geldi 24 oldu hatta 25 olmaya 2 ay kaldı. Üniversite bitti, askerlik bitti, iş güç başladı, bayağı şey değişti lan ama ikv hep kaldı.
TILSIM - KURT LONCASI

TILSIM - Sarıyerli - RagnaroK

EMİNÖNÜ - Valhalla - MikLaGaaRD
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Sariyerli yazdı: 25 Ara 2017 19:36 Yıl 2007. Ekim ayı falan liseye yeni başlamışım yaşım 14.
Şişli Teknik Lisesinde okuyorum İstanbul'da olanlar bilir çok kalabalık bir okuldur 6000 öğrenci falan.
Sınıf kalabalık 80 kişi civarı Esenler tayfası dediğimiz bir grup var elemanlar aralarında konuşurken duydum.
"Yok Silkroad gibi Knight gibi işte görevli oyun. İstanbul'da geçiyor kanka. Eminönünü yapmış adamlar."
Gittim sordum hacı nedir bu oyun, anlattı sitesini söyledi. Mynet'e üye olacaksın ordan aldığın mail ile gireceksin dedi.
Eve geldim baktım ettim. İndirdim oyunu. 1 ay falan Eminönü sunucusunda oynadım sonra ara verdim pek sarmadı o zamanlar.
Daha sonra 2008 yılının Nisan ayının 22'sinde tekrar oynayacağım dedim ve oyunu açtım güncellemeler indi. Baktım yeni sunucu açılmış 16 Nisanda. Adı Tılsım. Dedim ben burada oynayacağım. Deyiş o deyiş patladı gitti :D Şaka maka 10 sene oldu lan. Yaş geldi 24 oldu hatta 25 olmaya 2 ay kaldı. Üniversite bitti, askerlik bitti, iş güç başladı, bayağı şey değişti lan ama ikv hep kaldı.
Lisede sınıfınızın 80 kişi olması daha çok ilgimi çekti Hasan ':)
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

arifemredemir29 yazdı: 25 Ara 2017 19:33 Ben de abimden gördüm abimde bi arkadaşından görmüş ama ilk zamanlar daha beta değildi ama ben başlayınca betadan yeni çıkmıştı ilk zamanlar 13 lvl im Kırmızı orumcek kesmem gerekiyo ama çar abimin ölünce para gidiyo ya korkuyorum daha 5 Lvl fare kesemiyorum neyse 13 lvlken 5 lvl fareye öldüm abim biz guzel dovmusdu sonra dedimki fare kesicem seni kestim sonra dedim bu oyunu bitirecem o gün bugündür Ikv yı bitirmeye calisiorum
" Ama o günleri cok ozledim " ha bide ilk 100 k yaptım parayı ama nasıl seviniyorum oyunun en zengiyim felan sonra klandan bi duydum Menekşe 50 M o gün biraz yıkılmıştı hayallerim Ama pisamanmiyim acısıyla tatlısıyla hiçde pisman degilim.
Menekşeyi 50milyon olarak görmüşsen ucuz zamana denk gelmişsin :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Sariyerli yazdı: 25 Ara 2017 19:36 Yıl 2007. Ekim ayı falan liseye yeni başlamışım yaşım 14.
Dostum esenler tayfası dedin de 2006 senesinde bende esenlerdeydim orda bir arkadaşımdan duymuştum bu sana anlatılanlı aynen banada anlatmışlardı 😀 o an bende indirdim ama üyelik almaya üşendim ta ki sarıyer e taşınıp canım sıkılınca bi girip bakayım dedim bakmaz olaydım 😂
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Mynet'te flash oyunlar oynardım. Bir gün tepedeki menüye İ. K. V. diye bir sekme eklendi. Sonra da açıp baktım oyun olduğunu anlamadım başta. Girmeye çalıştım ama okuma yazma bilmiyorum daha. Anneme sordum, bir oyunmuş dedi. O zaman oynasam olur mu dedim sonra beraber üye olduk sonra da başladım işte.

Yanılmıyorsam 11.5 yıl falan olmuş, oyun ne zaman açık beta olduysa o gün başladım yani
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

TOLGARDA yazdı: 07 Oca 2018 20:10 Mynet'te flash oyunlar oynardım. Bir gün tepedeki menüye İ. K. V. diye bir sekme eklendi. Sonra da açıp baktım oyun olduğunu anlamadım başta. Girmeye çalıştım ama okuma yazma bilmiyorum daha. Anneme sordum, bir oyunmuş dedi. O zaman oynasam olur mu dedim sonra beraber üye olduk sonra da başladım işte.

Yanılmıyorsam 11.5 yıl falan olmuş, oyun ne zaman açık beta olduysa o gün başladım yani
Sen şu herkesin özendiği ailesi ile oynayan insanlardansın demi :( :( :(
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

SPIEGLEIN yazdı: 07 Oca 2018 20:16
TOLGARDA yazdı: 07 Oca 2018 20:10 Mynet'te flash oyunlar oynardım. Bir gün tepedeki menüye İ. K. V. diye bir sekme eklendi. Sonra da açıp baktım oyun olduğunu anlamadım başta. Girmeye çalıştım ama okuma yazma bilmiyorum daha. Anneme sordum, bir oyunmuş dedi. O zaman oynasam olur mu dedim sonra beraber üye olduk sonra da başladım işte.

Yok, üye olduktan sonra bir daha bakmadı devamında da oyunu yüklediğine pişman olduğunu söyledi yüklememe izin vermedi. 15 yaşıma kadar gizlice oynadım. Hatta bazen hiç oynayamadım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

TOLGARDA yazdı: 07 Oca 2018 20:31
SPIEGLEIN yazdı: 07 Oca 2018 20:16

Yok, üye olduktan sonra bir daha bakmadı devamında da oyunu yüklediğine pişman olduğunu söyledi yüklememe izin vermedi. 15 yaşıma kadar gizlice oynadım. Hatta bazen hiç oynayamadım.
İlk özendiğim insan sandım sizi :relieved: :relieved:

Şimdi ise :( :( İkv çok farklı birşey hepimiz için bunu şimdi sizinle konuşurken daha net anladım :blush: yeri çok farklı ikvnin B-)
Resim