Eklenti Paketi Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Eklenti Paketi Hk.

Mesaj gönderen MXneo »

Seven yazdı: 11 Ara 2017 19:27 Bu güzel haber için İKV camiasına teşekkür ediyoruz. Açık alan geliyormuş gelsin sıkıntı yok. Lvl yükseliyorsa sıkıntı yok tüm ç.t setlerini çöpe atabilirim. :') :') Kasada yer kaplamasın bari. Bu arada kasa ile ilgili bir haber yok o üzdü. Holde y2 ile kasarız artık :')
Yeni Bölgede Y2 nin İşleyeceğini Nerden Çıkardın ':) Adamlar Öyle Bişi Yaparlarki Yeni Bölgedeki Yaratıklara Elektrik Fıss Gelir ;)
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen MXneo »

Yeni Gelecek Açık Dünyada Slotlar Tek Tek Gelirse Eğer Y2 nin Bir Anlamı Kalmayacaktır. Bilginize. B-)
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Ya yeni tılsım değil ama tılsım bölmesi istiyoruz. defanslar gazaplar uctu büyücü sürünüyor.tamam 8 tılsım olmasın, 8 tılsım oldugu zamanda büyücü cok güclü oluyor en azından 3 minör 3 majör şeklinde 6 tılsım bölmesi olabilir.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

MXneo yazdı: 12 Ara 2017 05:24 Nasıl ki Teşkilattan Savrulup Domuza Hizmet Ettik. Gizit Klanına Geçmek İsteyen Kişilerde Olacaktır Bence Biliyorsunki Tarihçede İnsanlar İle Fareadamlar Bi Dönem
Birliktelermiş. Bu nu oyuna Yansıtırlarsa Eğer Gizit Klanı Yeni Bölgede Bizi Bekliyor Olabilir. Klana Girişi ise Kuklacı Adlı NPC den Yapabiliriz ;)
Oyundaki görev metinlerini okursanız şunu göreceksiniz ;

-Gizit ile savaş içindeyiz.
-Gizit bize suikast düzenlemeye çalışıyor.
-Gizit asla insanlarla dost olmaz ve daima intikam peşinde.
-Gizit sadece Kuklacı'ya bağlı fanatik bir klandır.
-Gizit'e göre daima çoğunluğun üstünlüğü vardır.
-Gizit ölen liderlerinin intikamını alma peşinde.
-Gizit bir fare adam oluşumudur.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Kusura bamayın da Zeki Müren bizi göremeyecekse ne anlamı kaldı bu güncellemenin?
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Serinplay yazdı: 12 Ara 2017 10:15
MXneo yazdı: 12 Ara 2017 05:24 Nasıl ki Teşkilattan Savrulup Domuza Hizmet Ettik. Gizit Klanına Geçmek İsteyen Kişilerde Olacaktır Bence Biliyorsunki Tarihçede İnsanlar İle Fareadamlar Bi Dönem
Birliktelermiş. Bu nu oyuna Yansıtırlarsa Eğer Gizit Klanı Yeni Bölgede Bizi Bekliyor Olabilir. Klana Girişi ise Kuklacı Adlı NPC den Yapabiliriz ;)
Oyundaki görev metinlerini okursanız şunu göreceksiniz ;

-Gizit ile savaş içindeyiz.
-Gizit bize suikast düzenlemeye çalışıyor.
-Gizit asla insanlarla dost olmaz ve daima intikam peşinde.
-Gizit sadece Kuklacı'ya bağlı fanatik bir klandır.
-Gizit'e göre daima çoğunluğun üstünlüğü vardır.
-Gizit ölen liderlerinin intikamını alma peşinde.
-Gizit bir fare adam oluşumudur.

O zaman Gizitle savaşırız bizde 💪💪
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

Nerull yazdı: 11 Ara 2017 11:25 Merhaba Arkadaşlar,

Yeni genişleme paketinin hazırlıklarını sürdürdüğümüz şu günlerde, aklınıza takılan bazı soruları gizemi bozmadan yanıtlamaya çalışalım.

Seviye artışı olacak mı?
Yeni paket ile birlikte seviye artışı gelecek ve seviye sınırı 59'a yükselecek. Seviye artışıyla birlikte yeni yetenek ve direnç puanı eklenmeyecek, ancak üretim ve toplama puanları artmaya devam edecek. Tahmin edebileceğiniz gibi seviye artışı da yeni eşyalar, yeni silahlar ve yeni materyaller demek.

Normal bölge mi? Grup Bölgesi mi?
Eklenti paketini siz oyuncularımızın istekleri doğrultusunda planladık. Bu sebepten açık alan içeren büyük bir bölge üzerinde çalışıyoruz. Doğal olarak bu bölge bir grup bölgesi değil normal bir bölge olacaktır.

Çok yakında oyun tanıtım videosuyla birlikte yeni genişleme paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız B-)
Yeni yeteneklere kombinasyon bulamıyorsanız, size yardımcı olabiliriz yada destek ekibinizden yardım alabilirsiniz, örneğin karakter arası olmayan dengeyi sağlamak için savaşçıların zırhlarını geri verebilir ve zırh kırmak gibi muazzam bir etkiyi büyücü yerine savaşçılara verebilirsiniz ve bunu da halihazırda elinizde bulundan seviye yükseltmesine yani yeni güncellemeye çok rahat entegre edebilirsiniz çok zor olmasa gerek. daha bir çok şekilde yeni yetenek türetebilirsiniz.
Ama bence önceden yapılmış bir hatayı örtbas etmeye çalışıyorsunuz. Bakınız 49 sevıye için kac bolgemız var yeraltı, sığınak, migrat, çemberlitaş, büyük hol sizce de de bir seviye aralığı için fazla değil mi?
Bence şuan yaptığınız büyük hol ile beraber gelmesi gereken seviyeler daha sonrasına sarkıtılmış gibi duruyor çünkü hol yaratıklarından gelen tecrübe 39-49 aralığı için absürt.
Madem bir şeyleri düzeltip oyuncularınızın istekleri doğrultusunda bir şeyler yapıyorsunuz veya yapmak istiyorsunuz sizden ufak bir ricam var tam yapın.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

yavuzlarbey yazdı: 12 Ara 2017 13:10

Yeni genişleme paketinin hazırlıklarını sürdürdüğümüz şu günlerde, aklınıza takılan bazı soruları gizemi bozmadan yanıtlamaya çalışalım.

Seviye artışı olacak mı?
Yeni paket ile birlikte seviye artışı gelecek ve seviye sınırı 59'a yükselecek. Seviye artışıyla birlikte yeni yetenek ve direnç puanı eklenmeyecek, ancak üretim ve toplama puanları artmaya devam edecek. Tahmin edebileceğiniz gibi seviye artışı da yeni eşyalar, yeni silahlar ve yeni materyaller demek.

Eklenti paketini siz oyuncularımızın istekleri doğrultusunda planladık. Bu sebepten açık alan içeren büyük bir bölge üzerinde çalışıyoruz. Doğal olarak bu bölge bir grup bölgesi değil normal bir bölge olacaktır.

Çok yakında oyun tanıtım videosuyla birlikte yeni genişleme paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız B-)
Yeni yeteneklere kombinasyon bulamıyorsanız, size yardımcı olabiliriz yada destek ekibinizden yardım alabilirsiniz, örneğin karakter arası olmayan dengeyi sağlamak için savaşçıların zırhlarını geri verebilir ve zırh kırmak gibi muazzam bir etkiyi büyücü yerine savaşçılara verebilirsiniz ve bunu da halihazırda elinizde bulundan seviye yükseltmesine yani yeni güncellemeye çok rahat entegre edebilirsiniz çok zor olmasa gerek. daha bir çok şekilde yeni yetenek türetebilirsiniz.
Ama bence önceden yapılmış bir hatayı örtbas etmeye çalışıyorsunuz. Bakınız 49 sevıye için kac bolgemız var yeraltı, sığınak, migrat, çemberlitaş, büyük hol sizce de de bir seviye aralığı için fazla değil mi?
Bence şuan yaptığınız büyük hol ile beraber gelmesi gereken seviyeler daha sonrasına sarkıtılmış gibi duruyor çünkü hol yaratıklarından gelen tecrübe 39-49 aralığı için absürt.
Madem bir şeyleri düzeltip oyuncularınızın istekleri doğrultusunda bir şeyler yapıyorsunuz veya yapmak istiyorsunuz sizden ufak bir ricam var tam yapın.
Bu konuya ilk ileti yazan bendim orada dile getirdim yine getirim bu sefer örnekle olsun o halde.
Savaşçı olarak neler kullanıyorsun savaşırken? Depar, durdurma, dikkat dağıtma, zihin toplama, sert vuruş, ağır vuruş, süpürme birde hah sarsılmaz. Hemen hemen 8 tane kullanıyorsun şimdi düşün bakalım 3 yetenek daha kullandığını ve eklediğini ettimi sana hangi skili hangi saniyede ne zaman atmayı düşünüyorsun? Zaten yetenekleri koyduğumuz barda bir kere sıkıntı var 1...9,0 yani bu lol değilki yada dota kasan bir oyunda 11 skill atacaksın kdkdkdk güldürmeyin bu dediğinin olması için f2 ile yeni bar açılması lazım ki sen açana kadar yeniden canlana tıklarsın. Yeni bir motor sistemle oyunu yapacaksan hah bak o olur ama bu ihtimal de yok. Bence böyle güzel. 39 sistemi gelirse heleki mikemmel olur.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

KraToSs yazdı: 12 Ara 2017 14:47
yavuzlarbey yazdı: 12 Ara 2017 13:10

Seviye artışı olacak mı?

Bu konuya ilk ileti yazan bendim orada dile getirdim yine getirim bu sefer örnekle olsun o halde.
Savaşçı olarak neler kullanıyorsun savaşırken? Depar, durdurma, dikkat dağıtma, zihin toplama, sert vuruş, ağır vuruş, süpürme birde hah sarsılmaz. Hemen hemen 8 tane kullanıyorsun şimdi düşün bakalım 3 yetenek daha kullandığını ve eklediğini ettimi sana hangi skili hangi saniyede ne zaman atmayı düşünüyorsun? Zaten yetenekleri koyduğumuz barda bir kere sıkıntı var 1...9,0 yani bu lol değilki yada dota kasan bir oyunda 11 skill atacaksın kdkdkdk güldürmeyin bu dediğinin olması için f2 ile yeni bar açılması lazım ki sen açana kadar yeniden canlana tıklarsın. Yeni bir motor sistemle oyunu yapacaksan hah bak o olur ama bu ihtimal de yok. Bence böyle güzel. 39 sistemi gelirse heleki mikemmel olur.
Kardeş bırak derdimiz bar sıkıntısı olsun. Komiksin. Evet yetenekleri bu yüzden getirmediler bara sığmaz diye :') :')
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

KraToSs yazdı: 12 Ara 2017 14:47
Kardeşim iyi güzelde bu bir oyun ve bir sürü oyuncu donanımı var mesela ben steel series klavye ve logitech makrolu mouse kullanıyorum bu donanımlar ile diğer oyunculardan artım olsun isterim sonucta bütün oyunlar bu şekilde işliyor bizim oyunumuzun ne eksiği var bir invoker kombomuz olsa fena olmazmı :)