Eklenti Paketi Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Eklenti Paketi Hk.

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

TOLGARDA yazdı: 11 Ara 2017 21:18
LINKINPARK yazdı: 11 Ara 2017 20:24 Selamün aleyküm;

Yeni level gelmesi güzel değişiklik olur ama, yetenek gelmemesi pek hoş olmadı. İnşallah bu kadar emeğimizi çöpe atmayız tılsım vs. dengelenmesi yapılır diye tahmin ediyorum. Grup bölgesi gelmemesi güzel olmuş ki zaten herkez grup bölgelerine doydu B-)
Tılsımlar olumsuz etkilenmez ama eşyalar bitti denilenilebilir bir
Gelecek itemlerin özelliklerine göre olmadı 58 yapar bırakırız boşver ':)
Resim
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

Merhabalar belki yıllardır foruma girmiyordum neyse buradan herkese selam , eklenti paketine gelirsek yeni yetenek puanı gelmiyorsa item çeşitliliği çok olsun ki insanlar vs de aynı itemleri giyip saniyeler ve şans sayesinde vs kazanmasın. Bir zamanlar 39 seviyesinde Mag conk vardı mag dış saldırı vardı atıyorum yarı elektrikci yarı asitci vardı drenc puanları denk gelmıyorsa vs kazanamıyordun anlatmak istediğim item çeşitliliği çok olması lazım İKV ye yetenek getiremiyorsak item bolluğu yaratın ki vs mantığı sürsün seviye dediğiniz nedir 3 gün sonra bilemedın bir hafta sonra 59 seviye olur herkes umarım renkli birşeyler olur geçiştirme olmaz ayrıca bu oyunculara devamının geleceği sözünüde vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

Effair.
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/
berj
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen berj »

müzikler yapıldı
denetmenler alındı
sistem hakkında büyüklü küçüklü bilgiler geliyor hafiften
çınaraltı radyosu olucaktı ama olmadı haftaya cuma yaparlar yada 25 aralık videodan 2-3 hafta sonra yaparlar tansiyonu düşürmemek için

yeni paket de hazirana gelir dersek 4-5 ay boyunca ne yapılcak merak ediyorum ortalama 3 haftada bir detay paylaşılıyor

düşüncelerim : geliştirme ekibi küçük ve yakınlar iletişimleri iyi sadece 1-2 yeni insan var. bu yeni paket 6 yıl boyunca akıllarda planlanmıştır oluru olmazı biliniyordu şu an sadece yapılıyor. onlar için oyunu 59 levele entegre etmek zahmetli ve testerlar için bilmemkaçıncı deneyiş sıkıcı olucaktır.
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen kerimcan123 »

Yeni yetenek eklenmemesi ve direnç puanlarının artmaması oyunun oynayışının fazla değişmeyeceğinin bir işareti. Rahatça 2 direnç fulleyip bir diğerininde 800 küsürlere çıkarabilen tanklar artık daha ne kadar gelişebilir. Bireysel bir bölgeye döndüğümüzden dolayı DK ve element hasarlar ön plana çıkacak gibime geliyor. Zırh değerleri fazla olabilir yeni gelecek yaratıkların. Yeni güncellemeyle değer kazanacak tılsımlar Dk3 Kons 13 olacaktır. Fakat bölgenin bosslarına aranmaya devam edicek olan kişiler yine hasarlı fiziksel büyücüler olacaktır. Yeni eşyaların çemberlitaş şaheserlerini geçeceğini sanmıyorum fakat oyuna yeni eşya kombinasyonları geleceğini düşünüyorum. Junonun Ateşi (Fiziksel+Elektrik) yada Fiziksel+zırh+büyü kritik. Değerlenecek ögeler Galata Sembolü,Lonca Puanı,Şelit,İridyum,Ganoderma,Menekşe elmas
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen halo903 »

vahdet yazdı: 11 Ara 2017 15:05 İnşallah yeni gelen bölge ile parayı yok edecek bir sistem de eklenir. Çünkü oyuncular yıllardır para biriktiriyor. kestiğimiz her slottan para geliyor. çar kasarken boş çarda bile 1,5m para birikiyor. eşyalar sürekli tüccara satılıyor para geliyor.. her yer para oldu. Alışveriş yaparken de parayı yok eden bir sistem yok. Birşey alıyorsun sendeki para başkasına geçiyor. Ondan bir başkasına geçiyor para sürekli el değiştiriyor ve sisteme sürekli para girişi olmaya devam ediyor.

Parayı yok eden şeyler ise çok kısıtlı. ÖRS olmak.. Bunun dışında topkapıdan para ile alınan şeyler var fakat bunları çok çok az sayıda kişi satın alıyor.. Birinci kademe tılsımlar da para yiyor ama bu da çok yetersiz. Dolayısı ile paranın değeri de düşüyor. İnsanlar yeteri kadar param var diyerek para kasmak istemiyor. Bazı oyuncuların elinde Tirilyonlarca para birikti.

Halbuki parayı yok eden bir sistem olsa daha güzel olur. Rekabet artar. Sisteme sürekli giren paranın bir şekilde yok olması gerekir. İnşallah bu konuda da bir yenilik getirilmiştir..
20 t param olumca ben 🤓🤓
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Nerull yazdı: 11 Ara 2017 13:21
Lilum yazdı: 11 Ara 2017 13:17 Yöneticiler birbirine girdi.Nerull baktı gördü Gorgar gönüllere taht kuruyor birazda beni sevsinler diye açıklamalar başladı Dev'lerin atışması bize yarıyor ':) ':)
>:)
Resim
hahaha abi gif kullanma aliskanligim yoktu senden göre göre artik her yerde kullanir oldum😂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Hayırlı olsun yeniden,güzel bir "açık bölge" [sonunda] 'ye kavuşuyoruz. :yum:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen MXneo »

kralmusti yazdı: 11 Ara 2017 16:57 Yeni seviye 59 ile birlikte yeni yetenek gelmiyor diye yazılar gördüm okurken yorumları ama açılan konuyu iyi okuyun yeni yetenek gelmeyecek demiyor yetenek puanı ve direnç puanı artmayacak diyor yeni yetenekler gelince mevcut puanı o yeteneklere verirsin o gelecek yeteneklerin eskisinden daha iyi olacağı için o kombinasyonu o zaman oluşturursun duruma göre . Yeni seviyelerde eskisi gibi maksimum hasar sadece yaratıklarda normal hasar ise karakterler arasında daha etkili olmasını düşünüyorum şahsen ben ki öylede olacağına emin gibiyim görecez bakalım. :D Bazı kişiler itemler çöp olacak demiş o konuyada değiniyim. Ejder Asa Ashab I Kehf Ecel Getiren Latif şaheserleri geldi herkes üretime geçti ve çoğuda üretti sonra migrattan zırh pantolon sığınaktan takılar düşürüldü yeni bölge geleceği açıklandı orda silah ve itemler değişti o bölge gelmeden önce herkes isyan ediyordu ejder asa ashab ı kehf latif ecel çöp olacak diye ama unutmayın ki Çemberlitaşa Ejder asa Ecel Getiren Latif ve Ashab ı Kehf lerle girdiniz çöp olmadı ilk zamanlar yani sonralardan çöp olmuş olabilir ama yapacak bişey yok oyunda kendini yeniliyor sürekli sonuçta. Şimdide aynı sistem olacak gelecek bölge grup bölgesi değil ama ordaki yaratıklarıda çemberlitaş itemleriyle keseceksin neyle keseceksin :D Tılsım hakkında bilgi verilmemiş yeni tılsımlar eklenmeyecek gibi ki zaten tüm yeteneklerin tılsımı var daha ne olabilir + basılacak tılsımlara deniyor olabilir ama şahsen böyle bişeyin olabileceğine inanmıyorum. Bazı yeteneklerde tılsım yok eklenti ile onlarada tılsım ekleneceğini düşünüyorum özellikle Sarsılmaz Can Verme yetenekleri.

Kısacası yeni seviyeler istanbul kıyamet vaktine Can katacaktır. Eskisi gibi maden başlarında 40 50 kişi görebilecez Yeni klan gelecek diye bir dedikoduda var oyuncular arasında forumda görmüştüm oda olabilir aslında ama o gelecek klan her iki klana yani lodos ve arza düşman olarak kurulması gerekir oda saçma gibi görünüyor Ha şöyle 2 klan daha yapılır 1 i lodos un Yan sanayisi 1 i de Arzın yan sanayisi olabilir yani Eminönü sunucusunda lodos klanında aşırı yoğunluk var bu yoğunluk biraz azalmış olur ama sanmıyorum böyle bişeyin olabileceğini .. :D
Dediğiniz Klan Sanırım Oyunun Tarihçesindede Geçen ''Gizit Klanı'' Böyle Bişi Gelirse 3 Klan Arasında Büyük Ateşli Rekabetlere Tanık Olacağız Demektir ki 59 Level Olan Birisi Gizit Klanına Geçmeyi Düşünecektir. Rekabet Çok Kızışacak Çok Bekleyip Göreceğiz..
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

MXneo yazdı: 12 Ara 2017 04:52
Dediğiniz Klan Sanırım Oyunun Tarihçesindede Geçen ''Gizit Klanı'' Böyle Bişi Gelirse 3 Klan Arasında Büyük Ateşli Rekabetlere Tanık Olacağız Demektir ki 59 Level Olan Birisi Gizit Klanına Geçmeyi Düşünecektir. Rekabet Çok Kızışacak Çok Bekleyip Göreceğiz..
Gizit Klanı fareadamlara ait bir klan. Hatta lodos ve arz klanları kadar eski bir klan. İçeri insan aldıklarını sanmıyorum :)
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen MXneo »

turkoxHAMSTER yazdı: 12 Ara 2017 05:09
MXneo yazdı: 12 Ara 2017 04:52
Gizit Klanı fareadamlara ait bir klan. Hatta lodos ve arz klanları kadar eski bir klan. İçeri insan aldıklarını sanmıyorum :)

Nasıl ki Teşkilattan Savrulup Domuza Hizmet Ettik. Gizit Klanına Geçmek İsteyen Kişilerde Olacaktır Bence Biliyorsunki Tarihçede İnsanlar İle Fareadamlar Bi Dönem
Birliktelermiş. Bu nu oyuna Yansıtırlarsa Eğer Gizit Klanı Yeni Bölgede Bizi Bekliyor Olabilir. Klana Girişi ise Kuklacı Adlı NPC den Yapabiliriz ;)
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..