Eklenti Paketi Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eklenti Paketi Hk.

Mesaj gönderen HollyShit »

Söylediklerimin hepsi çıkmış :) .
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Bütün yazıları okudum ve bugün kendi loncadaşlarımla da kritik yaptık bu yazıyla alakalı ve buradaki yazılanları harmanlayıp size aktarmak istiyorum;

1)Arkadaşlar 39 döneminde çift efsunlu sarı eşyalar ne kadar değerliydi 49.seviye geldi çöp oldu şaheser silah eklentisi ve grup bölgeleri geldi ve bu bölgelere girmek için bu şaheserler gerekiyordu 600m lere kadar fırlayan fiyatlardan söz ediyorum sonra Çemberlitaş geldi fiyatları,verdiği hasar etkisiz kaldı bu seferde Çemberlitaş’a gelen şaheserlerin üretim fiyatları uçtu sonra Arz ve Lodos eklentisi geldi ne oldu tılsımlar geldi ve Şaheser eşyalı bir karaktere ve yeteneklerine güç verdi Tıkla-üret fiyatlarını bir hayli düşürdü olanla ölene çare yok maalesef o tılsım fiyatları da düşecek silin artık kafanızdan karalar bağlamayın.

2)Yetenek gelmesine gerek yok ama bir önceki yazılan pasif yetenek fikri gayet güzel olabilir.
@turkoxHAMSTER arkadaşımız yaptığı analiz ile zaten açıklamıştı şu an zaten oldukça güçlüyüz bunu eşitlemek için yeni seviye geliyor.49 iken 50 ile 59 seviye arasında olucak yaratıkları bi zahmet artık eski dönemlere toplanıp 5-10 kişi keselim birbirimizden yardım talep edelim eskisi gibi.

3)Bu açık dünya olacak bölgenin umarım yazılanlarda da denildiği gibi Arz ve Lodos eklentisindeki gibi daracık her 2 metrede bir 4000 ila 5000 civarı vuran slotlu yaratıklar değil tekli ve güçlü olmasından ve Eminönü gibi bir yer olmasını kendimce diliyorum.

4)Kimsede görevlere ve sonlarında verilebilecek görev eşyalarından bahsetmemiş ne yazık herkes tılsımlar ne olacakta ne olacak diye konuşuyor arkadaşlar tekrar söylüyorum tılsımlar işlerliğini koruyacak sadece alım gücü kolaylaşacaktır elbette ki bu yeni bölgede de tılsımların yerine geçecek para kazancı yapılacak başka şeyler gelicektir umarım görev metinleri ardında bırakılan şifrelerlere devam eder ve daha da genişler ve görev eşyaları daha işlevli eşyalar olur.Açık bölgenin içine zamanı geldiğinde bir grup bölgesi yerleştirirler tıpkı Derindeki Sır eklentisine gelen Migrat ve Sığınaklar gibi.

5)Yeni bir klan gelmesinin mümkünatı olamaz bence o zaman her bölgede yeni bir sancak daha oluşturulması çıkacak be bunun içinde ne Meteor bölgesinde ne de Sivri Ada’da kurabileceğimiz bir güvenli sancaklık bir kısım yok.

6)Zaten eski zamanlardaki gibi savaşlar,tatlı maden kavgaları kombinasyonlu eşyalar istiyordunuz bu yazı işte bu kadar zamanda açılan bu tarz konulara ilaç oldu

Evet benim yazacaklarım bu kadar isteyen okur isteyen okumaz herkese iyi oyunlar😊
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

59 sarı ile yazılmış dikkat çekilsin diye şimdi içindeki gizemi açıklıyorum. :')

9+5=14

Bugün ayın 11 i 11+14= 25 Aralık buda = Tanıtım videosu :') :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

berkan587 yazdı: 11 Ara 2017 20:28
Furkaaaaann yazdı: 11 Ara 2017 20:10 Aslında 3 er tane değil de her sınıfa 1 er tane pasif veya aktif yetenek gelse güzel olabilirdi.
Önerin oldukça mantıklı,aktif yetenek eklenmiyorsa bile çeşitlilik yaratmak açısından her sınıfa 3 pasif yetenek eklenebilir.
Büyücü için örnek vermem gerekirse ;

Zindelik : Her bir puanda canı ve zırhı belli miktar artar.
Agresiflik : Her bir puanda büyü hasarları ve kritik şansı belli oranda artar.
Bilgelik : Her bir puanda yetenek menzilleri artar,yetenek süreleri ise azalır.
+1
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Peki Nerull ? Yeni Tılsım gelicek o halde Yeni Yetenek gelmeyeceğine göre ..?
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Okadar seneden sonra böyle bir haberi duymak gerçekten beni çok sevindirdi. Yetenek gelmemesi üzücü tabiki ama herkes sürekli itemler çöp oldu felan diye yakınıyor fakat hem yeni seviye sınırı istiyorsunuz sonra geliyor buseferde itemler çöp olacak diye yakınıyorsunuz. Herkesin istediği bir şekilde açık dünya bir bölge gelicek sonunda. Benim düşüncem Ejder Asa vs. gibi sadece üretimle elde edebileceğimiz şaheser silahlar ve kıyafetler gelecek. Bunlarıda tabiki çemberlitaştan düşürdüğümüz madenler ve kıyafetlerle üretebiliriz diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Bir dünya tılsım var daha ne tılsımı gelecek.Daha değişik daha farklı daha , daha mikemmel bir şey gelir işte.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Seven yazdı: 11 Ara 2017 21:30 59 sarı ile yazılmış dikkat çekilsin diye şimdi içindeki gizemi açıklıyorum. :')

9+5=14

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Serinplay yazdı: 11 Ara 2017 22:06
Seven yazdı: 11 Ara 2017 21:30 59 sarı ile yazılmış dikkat çekilsin diye şimdi içindeki gizemi açıklıyorum. :')

9+5=14

Resim
:') :') :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

9+5=14

Ben de o zaman vidyo 59 gün sonra gelecek diyorum😎