Eklenti Paketi Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Eklenti Paketi Hk.

Mesaj gönderen dade1302 »

shutdown22 yazdı: 25 Ara 2017 14:54 Bence yeni itemler gelmesin insanlar şaheser düşürmek için o kadar uğraşmışken şaheserlerim bi anda çöpe dönüşmesi ben mesela 2 tane büyücümü fullemek için 4385 tane madalyam var emeklerimiz heba olmasın level gelsin ama yeni itemler gelmesin
sdagsdkglgjaskldgjasdkglnsdjkgnasdgjkdsa
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

movie yazdı: 25 Ara 2017 15:03
shutdown22 yazdı: 25 Ara 2017 14:54 Bence yeni itemler gelmesin insanlar şaheser düşürmek için o kadar uğraşmışken şaheserlerim bi anda çöpe dönüşmesi ben mesela 2 tane büyücümü fullemek için 4385 tane madalyam var emeklerimiz heba olmasın level gelsin ama yeni itemler gelmesin
Resim
Arkadaşın yerinde olmak isterdim şu an. :D
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Resim
:)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Resim
Sesli güldüm >:)
Kullanıcı avatarı
kayhan05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen kayhan05 »

Artık bi açıklama yapın dün o kadar bekledik ve bilerek istiyerek siteyi kapattınız ,yazmamızı sitem etmememizi istemediniz çünkü ,sanki güncellemeyi hemen getirin istedik alt üstü 1 dkkalık bi teaser istedik , 10 larca kişi çalışıyosunuz bi kişiyide teaser hazırlamak için görevlendirmek bu kadar zor olmasa gerek ,yetkililer artık sesimizi duysun ve teaser gelsin ikv oyuncularınında sevinmeye hakkı var .
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Resim
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Resim
:D :D :D
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Suskunlukla birlikte beklentiyi daha cok yükseltiyorsunuz insallah husran olmaz 😕
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
ROADBLOCK
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen ROADBLOCK »

Nerull yazdı: 11 Ara 2017 11:25 Merhaba Arkadaşlar,

Yeni genişleme paketinin hazırlıklarını sürdürdüğümüz şu günlerde, aklınıza takılan bazı soruları gizemi bozmadan yanıtlamaya çalışalım.

Seviye artışı olacak mı?
Yeni paket ile birlikte seviye artışı gelecek ve seviye sınırı 59'a yükselecek. Seviye artışıyla birlikte yeni yetenek ve direnç puanı eklenmeyecek, ancak üretim ve toplama puanları artmaya devam edecek. Tahmin edebileceğiniz gibi seviye artışı da yeni eşyalar, yeni silahlar ve yeni materyaller demek.

Normal bölge mi? Grup Bölgesi mi?
Eklenti paketini siz oyuncularımızın istekleri doğrultusunda planladık. Bu sebepten açık alan içeren büyük bir bölge üzerinde çalışıyoruz. Doğal olarak bu bölge bir grup bölgesi değil normal bir bölge olacaktır.

Çok yakında oyun tanıtım videosuyla birlikte yeni genişleme paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız B-)

Video paylaşıldı hayal kırıklığı olsa da elinize sağlık sonuç olarak harcanmış bir emek var buna her zaman saygı duyarız. Ama siz oyuncularınıza saygı duymuyorsunuz. Paket ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız !! demişsiniz. Yine bi video ile kandırmaya çalışıyorsunuz. Oyuncularınızın emeğinin paralarının hakkını ödeyemezsiniz başka birşey söylenmiyor artık size.
Kullanıcı avatarı
LyKaoN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Fıerce

Mesaj gönderen LyKaoN »

Nerull yazdı: 11 Ara 2017 11:25 Çok yakında oyun tanıtım videosuyla birlikte yeni genişleme paketinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmış olacağız B-)
Yeni genişleme paketimizin ayrıntılarını bekliyoruz Nerull bey ;)
# İNSCRİB
# LykaoN
# checkup
# Njord