Artık Üretmek Olmasın Yeter !!! Gelin okuyun yazımı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Artık Üretmek Olmasın Yeter !!! Gelin okuyun yazımı

Mesaj gönderen scorper »

Bildiğiniz üzere ikv çok zor. Ikvde milletin ömrü maden toplamak üretim yapmakla geçti ömrü milletin üretmekle geçti adamlar bi item üretcek dıdısının dısınının dısısı hepsini üretmesi gerek artık yeter bi sonu yok topla üret kullan mantığının bir sonu yokk. Bakın çemberlitaş gerçekten güzel bir bölüm en azıdan oyundaki tüm setleri bi bölümde toplayabiliyorsunuz bu süper bi olay. Ama hole gelin? ya arkadaş büyük hol kadar saçma bi bölüm yok kapatılsın ya yeminle bak holden sonra bozuldu oyun abi.
Ya şu tılsımlar bir çıktı ortalık karıştı baba. Millette tılsım kıtlığı var her şey pahalı Bir şeyler olucaksa oyunda herkesin olabilmesi gerek aga yıllardır çar dizemedik biz item dizemedik para harcarsan anca öle. diğer türlü iki üç yaratık kescen örs paran çıkcak millet 1 tane saf maden çıktımı şükreder oldu 2m satarımda örsüm çıkar diye rezillik buna bi son lütfen..... Hayır bide yeni bölüm çıkcak? arkadaş yeni bölüm çıksa nolcak? 2 3 gün dolar sunucular hadi 1 ay dolsun 2 ay dolsun sonra? ya hadi abartıyom 1 yıl oyun dolsun insanla sonraaa? sonrayı söleyimmi size gene azalıcak gene azalıcak nedenmi? başta dediğim nedenlerden bizim ömrümüz geçti ama hala çar dizemedik item ürettik yeni item çıkarttınız o ürettiğimiz eskidi bi silah çıkıyor piyasaya sonra bı bakmıssın onun üst modeli gelmiş elimizdeki eskiyor....
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Artık Üretmek Olmasın Yeter !!! Gelin okuyun yazımı

Mesaj gönderen Lahza »

Bir neferin isyanına daha kulak ver Sobee 😂😂
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Nedense güldürdünüz. :thinking_face: :thinking_face: :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Ula Çemberlitaş oyunda 6,5 senedir var. Tılsımlar oyunda 5 senedir var. Sen hala onu dizemedim bunu üretemedim diyorsan zaten yapacak bir şey yok. Oyunda sorunlar var bu bir gerçek. Ama kimse gelip de İKV zor falan demesin. Biz yıllar önce her şeyimizi ürettik hala yeni bir şeyler bekliyoruz. Daha ne kadar kolay olacak oyun? Umarım yeni gelen bölge çok daha zor reçeteler ve çok daha zor moblarla karşılaşırız. 1 senede karakterleri dizip oyundan sıkılmak istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

turkoxHAMSTER yazdı: 10 Ara 2017 02:08 Ula Çemberlitaş oyunda 6,5 senedir var. Tılsımlar oyunda 5 senedir var. Sen hala onu dizemedim bunu üretemedim diyorsan zaten yapacak bir şey yok. Oyunda sorunlar var bu bir gerçek. Ama kimse gelip de İKV zor falan demesin. Biz yıllar önce her şeyimizi ürettik hala yeni bir şeyler bekliyoruz. Daha ne kadar kolay olacak oyun? Umarım yeni gelen bölge çok daha zor reçeteler ve çok daha zor moblarla karşılaşırız. 1 senede karakterleri dizip oyundan sıkılmak istemiyorum.
+1
Millet istiyor ki itemleri kolay kolay verin bu iş huzur içinde çözülsün ':)
Biraz emek verin yahu. Her itemin herkeste olması kadar anlamsız bir şey yok.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

39 ve 49 başlarına bakıyorum herşey üretim ve çok değerli.

itemler çok kıymetli ve değeri biliniyor ücretleri ciddi derecede iyi.

49 sonrası gelen bölgelere bakıyorum

itemler değersiz çöp aynısından 3-5 er tane var aynısını almaktan bıkmış bir kitle var.

yeni gelen seviyede umuyoruz ki 39'daki gibi zorlu maden istekleri ve üretilen eşya'yı satabilme olur ki piyasa canlansın hareketlensin.

artık item denilen şeyin bir kıymeti olsun insanlar ya maden başlarında yada kasarak item düşürme derdinde olsun

xxxx yerine son m1 diyerek değil.

kısaca doğru biçimde emek harcansın çemberliye gir item al olarak değil

lütfen çemberli'de item düşüremeyenler'de yakınmasın bu sizin değil sobee'nin

bir itemi üretmenin olasılığı yoktur madeni toplar üretirsin.

illa çemberli gibi bölgeler olacaksa nadiren takı seti atan bir yer olabilir (üretim sonrası en zor item takıdır eskiler iyi bilir)
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Samimi bir anlatım olmuş ne hoş fakat katılmıyorum.Itemin,madenin degeri artmalı,zorlasmalı heryerde mavi buyucu gormek istemiyorum artık şu sıradanlıktan kurtarın bizi.Millet adam gibi uretsin kıyafetini,zırhını giysin veya satsın paşa paşa.Eskisi gibi üzerinde görünce ne giydigini az cok anlayalım hırs yapalım elde etmek icin.Ne o kardeşim oyle ,herkes şirinler gibi mavi mavi dolasiyor etrafta pehh baska renkmi kalmadıda hepsi aynı bunların ,Allah'tan asaları farklı yapmışlar (!)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

5 yıl boyunca günde 1m kassaydın şimdiye full tılsımlı çarın olmuştu.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Kaç yıldır güncelleme gelmiyor sen diyorsun ömrüm geçti çar dizemedim.Bir İtem çıkıyormuşta sonra bakıyorsun daha iyisi çıkıyormuş :unamused:
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

Kardeşler eyvallah sizde kendinize göre haklısınız saygı duyuyorum ama şöyle bir şey var bi genele bakın bakalım ikv çok zormuş üretseydin felan diyorsunuz eyvallahda bu yeniliklerin getirdiği şeyleri görmüyormusunuz evet tılsım çemberli güzel şeyler ama şöyle bir şeyde var insanlık? Oyunda insanlık bitmiş durumda nasılmı? Bölgeye şu nitelikte şöle böle adam gelsin? 5 senedir varmış çt doğrudur ona lafım yok ama 5 sene varsa hala çemberliye tılsımlı adam çıkmıyorsa düşünmek gerek. Hala örs isteyen durumu olmayan insanlar varsa oturup düşünmek gerek Güçlü olan varlıklı olan biri zaten büssürü çarını dizebilir bir kaç hafta içinde. Eskiden bi görev oldumu 60 kişi o mağranın önunde bekler o bosu 4 5 defa keserdik herkesin görevi olsun diye şimdi? adamlar birbirine haber vermiyor torpıillilerin görevleri oluyor Maden diyorsunuz güçlü olan adam zaten madenden çıkmıyor maden kavgaları çıkıyor hole ne demeli gitmişiz saate adamın büssürü çarı var gücü var arz çarına geçiyor sizi kesiyor adamda kalıyor yer yine. yoksa yeni bölüme karşı çıktığımdan değil gelsin eyvallahda önceki gelenlere bak neler yaptı insanlar üzerinde bi düşünün neler yaptı. eyvallah be sağolun..Yani şunu diyorum dostlar bu son cümlem önemli Eskiden oyuncular yardım isteyenlere neyi var neyi yok gelirlerdi şimdi kibir var kibirrr