Gorgardan gelen açıklama

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Gorgardan gelen açıklama

Mesaj gönderen Burak8154 »

Şu 1 Level yönetici karakterleri kesin bizim [GOCA]Marull açıyordur , milleti trollüyor yeşil reyiz diye düşünürken Gorgar Başkan imiş :D Bu arada seviliyorsun Nihat abi B-) B-) B-) B-)
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

Gorgar yazdı: 09 Ara 2017 23:54 Merhaba arkadaşlar

Bütün sunucuları gezdim, aslında duyuru yapmak amaçlı değil. Genişleme paketi hazırlamak genel anlamda çok yorucu bir süreç oluyor. Böyle zamanlarda oyuna giriyorum ve oyunculardan öyle bir güç geliyor ki bu pek de tarif edilemez. Onca konuşma, kargaşa, merak, hayret, güzel mesaj, eleştiri vs. iç içe geçiyor. Erg gibi bir enerji bu, insan yenileniyor.

Bütün oyunculara çok teşekkür ederim ve iyi oyunlar dilerim...

Güncelleme ne zaman mı? Yakında :)
Kadın karakter sesini de yetkili mercilere iletirsiniz umarım. Malum 2 mizin de hoşlanmadığı bir durum :)
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

Bütün sunucuları gezdim, aslında duyuru yapmak amaçlı değil. Genişleme paketi hazırlamak genel anlamda çok yorucu bir süreç oluyor. Böyle zamanlarda oyuna giriyorum ve oyunculardan öyle bir güç geliyor ki bu pek de tarif edilemez. Onca konuşma, kargaşa, merak, hayret, güzel mesaj, eleştiri vs. iç içe geçiyor. Erg gibi bir enerji bu, insan yenileniyor.

hocam umarım grup bölgesi getirmek gibi bir hata yapmazsınız. kula kulluk ettiren bir oyun sistemi gerçek anlamda istemiyoruz. bir şeyler yapmak üzerimizi dizmek için insanları küçük gören ve ayrım yaparak oyunu oynayarak zevk alan oyuncularla aynı gruplara girmek istemiyoruz. lütfen ama lütfen açık dünya yapın. bir oyuncu tek başına da kasılarak itemlerini yahut parçalarını düşürebilsin. bazılarımızın oyunda az arkadaşı var ya da arkadaşlarımızla oyun saatlerimiz uymayabiliyor. tek başımıza oynamak isteyebiliyoruz. elbette boss görevleri vs olacaktır bu gayet doğal fakat çemberlitaş hatasını tekrarlamayalım diye düşünüyorum. reçeteler ve parçalar yaratıklardan ve çevreden düşse şahane olur diyorum. büyücüye takım arkadaşını ışınlama özelliği gelse gibi gibi. umarım yazdıklarımı görürsünüz. iyi çalışmalar dilerim iyi görevler :)

ha bu arada ayrıca olarak pazar kurma sistemi getirilse eğer. haseki kapısının içerisinde eminönü sokaklarında tezgah açabilsek oyun atmosferini ciddi anlamda güzelleştirebilir. hem chat rahatlar hem de serbest piyasa ekonomisi kendini geliştirir. mesela item satmak isteyen fakat durmadan chat e yansıtmaktan üşenen oyuncular çok fazla. yapalım satacağımız materyalin fiyatını adedini kuralım koyalım tezgaha bakalım işimize gücümüze hani bilgisayarımızda tezgahımız açık kalsın. bakarsınız çarşamba pazarı cuma pazarı bile kurulabilir ikv burası :) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

devam olarak -- -
karakter tipinden yani bıyıktan sakaldan saçtan memnun olmayan oyuncularımız tonla mevcut bunu da unutmayın lütfen. yazdıklarımızı okuyor musunuz tek tek gerçekten bilemiyorum ama bu gece bir ümitle düşüncelerimi aktarıyorum sizlere. sizler gibi biz de bu oyunun iyiliğini güzelliğini istiyoruz. bu tarz çekici ve güzel seçenekler eklerseniz her şey daha da iyiye doğru gidecektir diye düşünüyorum. sadece bir kahve yapıp hayal edin meteorda lodos sancakta kurulan pazarlar, topkapıda kurulan pazarlar, eminönünde kurulan pazarlar, arz kalede kurulan pazarlar, bankacının etrafı, haseki kapısının önü, mısır çarşısının içi tıklım tıklım herkes bir şeyler satıyor canlı bir oyun var yani. sadece bir düşünün ya :blush:
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Her yerde pazar kurulması demek , içimiz dışımız pazar olsunda oyun iyice kassın , donsun demek :grin: Pazar için belli bir bölge yapılır-belirlenir.Ki ama fakat ve lakin yapacaklarını sanmıyorum çünkü cevapları şu şekilde olacak ; "Oyuncular bu zamana kadar bu sistemle gayet güzel ticaretlerini yaptılar.Böyle bir eklentiye gerek duymuyoruz."

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

pankuscagiz yazdı: 10 Ara 2017 22:26

ha bu arada ayrıca olarak pazar kurma sistemi getirilse eğer. haseki kapısının içerisinde eminönü sokaklarında tezgah açabilsek oyun atmosferini ciddi anlamda güzelleştirebilir. hem chat rahatlar hem de serbest piyasa ekonomisi kendini geliştirir. mesela item satmak isteyen fakat durmadan chat e yansıtmaktan üşenen oyuncular çok fazla. yapalım satacağımız materyalin fiyatını adedini kuralım koyalım tezgaha bakalım işimize gücümüze hani bilgisayarımızda tezgahımız açık kalsın. bakarsınız çarşamba pazarı cuma pazarı bile kurulabilir ikv burası :) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) [/b]
Resim

Şu pazar önerisinden ne zaman vazgeçeceksiniz? Oyunun ilk gününden itibaren herkes pazar isteyip duruyor.
Anlayın artık gelmeyecek,olmayacak! Pazar isteyen konu ve mesajları görünce aynen böyle oluyorum:

Resim

Bundan sonra pazar isteyen herkesi engeleyeceğim.
Kullanıcı avatarı
Comolokko
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Comolokko »

Pazar eklentisi olursa bence çok mantıklı olur. Arz lodos savaşlarının olmadığı tarafsız bir bölgede pazar kurabilmek oyuna güzel bir hava katacaktır. Yeni bölgede pazar alanı olmasını istiyorum ve benim gibi düşünen çok insan var.
Tılsımda başladık Eminönü'nde devam ediyoruz ...
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Pazar alanı değil de Ticaret kanalı olabilir sadece satılan ve alınan şeyleri yazabileceğimiz.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Bence de pazar şeklinde bir şey olursa çok iyi olur. Ben ne zaman satış için ürün yansıtmaya başlasam(min 20 parça ürün) ya küfür yiyorum ya başka şeyler. Herkes her zaman 200 ökse otu, m1 y2 satmıyor yazımı kolay olsun...
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

CHAPPIE yazdı: 10 Ara 2017 23:02
pankuscagiz yazdı: 10 Ara 2017 22:26

ha bu arada ayrıca olarak pazar kurma sistemi getirilse eğer. haseki kapısının içerisinde eminönü sokaklarında tezgah açabilsek oyun atmosferini ciddi anlamda güzelleştirebilir. hem chat rahatlar hem de serbest piyasa ekonomisi kendini geliştirir. mesela item satmak isteyen fakat durmadan chat e yansıtmaktan üşenen oyuncular çok fazla. yapalım satacağımız materyalin fiyatını adedini kuralım koyalım tezgaha bakalım işimize gücümüze hani bilgisayarımızda tezgahımız açık kalsın. bakarsınız çarşamba pazarı cuma pazarı bile kurulabilir ikv burası :) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) [/b]
Resim

Şu pazar önerisinden ne zaman vazgeçeceksiniz? Oyunun ilk gününden itibaren herkes pazar isteyip duruyor.
Anlayın artık gelmeyecek,olmayacak! Pazar isteyen konu ve mesajları görünce aynen böyle oluyorum:

Resim

Bundan sonra pazar isteyen herkesi engeleyeceğim.

elbette engellemek en tabii hakkınız bir şey söyleyemem fakat oyunu bırakıp her şeyi chatte yansıtmaktan hiç hoşlanmıyorum. ayrıca serbest piyasayı mahvediyor insanlar kazıklanmaktan bıktı diye düşünüyorum. herkes açar pazarını gidersin bakarsın fiyatlara en ucuzdan alırsın ha elbette isteyen chatten de paylaşımını yapabilir. sinirlenmenizi gerektirecek bir şey göremiyorum arkadaşım burada. herkesin fikir hürriyeti söz konusu.
ANADOLUZUN
aimable