Yetenek kombinasyonları önerisi.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Yetenek kombinasyonları önerisi.

Mesaj gönderen YemeLik »

Arkadaşlar,bir önerim var mantıklımı değilmi sizlerinde fikrini almak istiyorum.Malumunuz oyundaki çeşitliliğin az olmasından şikayetçiyiz.Tılsım sistemi direk bizi çeşitliliğe itmesede yetenek puanlarının dağılımları değişmeye başladı bende şimdi yetenek puanlarının dağıtımıyla ilgili bir şey düşünüyorum yani iki yetenek birleşerek bambaşka bir özelliği ortaya çıkarabilir.
Aradaki dengeyi sağlamak zor olabilir.Ama sonuçta test edilerek orta yol bulunabilir.Bu tip şeyler mevcutta olabilir tam hatırlamıyorum şu an ofansif dövüşmeyle ilgili bir şeyler vardı sanırım.Tılsımlarında buna etkisi var aslında iyileştirme çemberi 1(III) en iyi örnek olur.
(İyileştirme Çemberi 1 (III):Üzerinde iyileştirme çemberi etkisi varsa, iyileştirme büyüsünün miktarını %30 arttırır.)

Ama benim dediğim daha çeşitlendirilip yetenek dağıtımlarını ciddi derecede etkilemeli.Yeteneklerin seviye dağıtımıda özel olarak belirtilmeli ama çeşitliliğin sağlanması için.

Örnek verecek olursak;

Büyücü:
*Meditasyon yeteneği aktifken,konsantrasyon yeteneği kullanılırsa ekstra %7.5 kritik eklenir ve konstrasyon yeteneği açıkken %50 daha az hasar alınır.
Savaşcı:
*Defansif dövüşme yeteneği açıkken,sarsılmaz açılırsa %200 ekstra sarsılmaz süresi boyunca sağlık yenilenmesi verilir.
Şifacı:
*Fiziksel direnç aktifken ekstra zehir ve asit yetenekleri %10 daha fazla hasar verir.

Not:Bunları sadece örnek teşkil etmesi için verdim.Örnekler dahada çeşitlendirilip,yetenekler arasında bağlantı kurularak kompleks
bir yapı oluşturulabilir.
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Yetenek kombinasyonları önerisi.

Mesaj gönderen halo903 »

Şu ana kadar gelen en sağlam önerilerden biri bence. Şifacıda özellikle meditasyon yeteneğini geliştirmeleri lazım çok boş bi yetenek değilmi
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Yetenek kombinasyonları önerisi.

Mesaj gönderen yun1010 »

Üzerinde düşünülecek öneriler.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI