Defansif dövüşme 2 III

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Defansif dövüşme 2 III

Mesaj gönderen KraToSs »

bu tılsım hakkında ilerleyen zamanlarda bir değişiklik olacakmı ? bunu merak ediyorum bu kadar saçma sapan bir tılsıma karşı koymak için adam 3 tılsım takıyor yine karşı koyamıyor 2 çifte ya, 2 çifte ile büyücü pert sanki savaşçı olmuş büyücüde uzun menzille düz hasardan daha çok vuruyor şaka gibi böyle birşey oyunda varken bunlar görülüyorken nasıl oluyor ya akıl alır değil neden bir güncelleme yapılmıyor bu tılsım hakkında 1v1de büyücü vs savaşçıda hiçbir büyücü hiçbir kombinasyon ile kesemez hiçbir şekilde (kombinasyon varmıydı bu arada oyunda ya :thinking_face: )

benim aklım almıyor gerçekten hani hiçbir gerekçe bunun düzeltilememesine bahane olamaz hiçbirşey ya artık kelimelere dökemiyorum bence büyücü kullanan oynamasın bu oyunu dikkat 3 ile kesilmeye doymazsınız hele

daha iyi anlatmak için şöyle bir örnek verebilirim bir soruyla

ölüm oyunlarında neden defansif savaşçı alınmaz mesela ? değil mi yani tuhaf düşünceler işte

Hem Defansif Dövüşme kullanan savaşçıların Boz Ayı yeteneği kullanarak diğer rakiplerinin kudretini azaltarak sıfırlaması, hem de Defansif Dövüşme kullananlar ile Ofansif Dövüşme kullananlar arasında ciddi bir hasar farkının bulunması Defansif Dövüşme yeteneğinin serbest bırakılmamasının temel sebeplerinden bazılarıdır.
ciddi ciddi bu cevabı almıştık :thinking_face:

Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Defansif dövüşme 2 III

Mesaj gönderen Serinplay »

Dikkat spamlaması ayrı bir dert , çifteyle o menzilden 2 , 3 vuruşla kesmesi ayrı bir dert.Yüksek can ve zırhı da bonus.Tılsımın yüzdesi kesinlikle düşürülmeli.Ve şu dikkat spamlamaya da bir çözüm getirilmeli.Tank dediğin tanklığını yapsın.Şimdi gelip yine şunları tak , şöyle taktik yap bilmem ne derseler ne diyim.Gözle görülür bir saçmalık var ortada.Eğer bir denge söz konusu olacaksa o adamın beni kesebilmesi için benim gibi pahalı tılsımlara sahip olabilmesi lazım.Zaten komboymuş , dodgemiş , resistmiş , stunmış , playsmiş öyle bir mantık yok direk bodoslama space tuşu.Zamanında büyücüleri nerflemişlerdi.Böyle bir şeyi düzeltmeleri gerekiyor.Bunu düzeltmek içinde bir güncellemeyi beklemek :unamused:

İyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Kollari olmayan arkadaslara onerilen tilsim Sobee dusunceli bir firma.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Parlementxx yazdı: 08 Ara 2017 16:11 Kollari olmayan arkadaslara onerilen tilsim Sobee dusunceli bir firma.
:')
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Serinplay yazdı: 08 Ara 2017 16:18
Parlementxx yazdı: 08 Ara 2017 16:11 Kollari olmayan arkadaslara onerilen tilsim Sobee dusunceli bir firma.

Müdür bitmeyen mermi yapmışlar savaşcıya :) :) :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

SPIEGLEIN yazdı: 08 Ara 2017 16:25
Serinplay yazdı: 08 Ara 2017 16:18

Müdür bitmeyen mermi yapmışlar savaşcıya :) :) :)
Master yi lolden para kazanamayip ikvde def 2 3 lu savasci olarak ise baslamis
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

400m lik tılsımla en az 1.5 t lik tılsım vs atıyor kazanan kim tabiki 400m, neden çünkü o büyücü, büyücü nedir uzun menzilden yüksek hasar çıkartabilen lakin yakın dövüşte kolay ölen sınıftır, gelelim İKV ye uzun menzilden yüksek hasar çıkarma = çifteli savaşçı, ben adama 2 bin vuruyorum büyücü olarak adam bana 5 bin vuruyor çiftesiyle kimse bunun mantıklı olduğunu savunmasın, yok şöyle kesiliyor yok böyle kesiliyor, hepsi boş.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Def 2 III kesmek kolay da dikkat III sıkıntı.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Loldeki Master yi burdaki def 23
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

Bir büyücü fizik takilabilir elek takılabilir çemberci takılabilir buzla destekler bunları. Şifacı asit zehir ruh kangalı desen ayrı dert. Garibim savaşçılar bir ofans olabiliyor zaten ozaman hem büyücü olsun hem şifacı olsun top diye oynuyolar. Bir defans olabiliyor ondada şifacilara karşi yine savunmasız kalıyor. Büyücüyü yakalarsa kesebilir eyw da bir çemberci dk kutupla yine kesiyor. Heleki yanında bir şifacın varsa aynı anda 2 3 defansı indirebilirsin zaten 15 sn kilit gibi çok etkili bir silahı var her bastığında bb yapan tılsımın var. Illa büyü oyniyacam defansla5 nerf yesin nedir yaw . 3 sınıftan da en az 1er tane karakter olması lazım. Yoksa tek karakterle vakit mi geçer. O def geliyosa sen sifa geç yada büyu gec 1 sen kes 1 o. Büýücü aynı anda çemberle 5 6 adamı yatırabiliyor çemberle. Şifacıda zehirle 4 5 savaşi yatırabiliyor bizamazlarsa kendisi ölüyor gerçi ama rakipten bozamayan pert. Siz nerde gördünüz 1 defansın 2 büyüyü aynı anda kesebildiğini araya alır top diye oynarsıniz 15 er kilit kutup derken.Savaşçıların çok hakkı yeniyor. Mavi of3 tılsım 12 saldırı artırıyor kademelerde 4 fark var zaten ayrlamalr tam değilki tılsımın farki anlaşılmıyor. Of 13 sert tılsımları vs çöp denecek gibi çok tılsımı var zihini durdurması yüzde yüz degil şans işi.Depar 3 var 1. Kademe ile arasında 4 sn var. Adam gibi def of tılsımı var digerleri olsada olur olmasada. Dikkat 3 ile dikkat atiyorsun cift m.a ile yine gidiyolar antilop iceni gördüm.
Resim