Defansif dövüşme 2 III

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Defansif dövüşme 2 III

Mesaj gönderen Serrakura »

manyetix yazdı: 08 Ara 2017 23:07 Bir büyücü fizik takilabilir elek takılabilir çemberci takılabilir buzla destekler bunları. Şifacı asit zehir ruh kangalı desen ayrı dert. Garibim savaşçılar bir ofans olabiliyor zaten ozaman hem büyücü olsun hem şifacı olsun top diye oynuyolar. Bir defans olabiliyor ondada şifacilara karşi yine savunmasız kalıyor. Büyücüyü yakalarsa kesebilir eyw da bir çemberci dk kutupla yine kesiyor. Heleki yanında bir şifacın varsa aynı anda 2 3 defansı indirebilirsin zaten 15 sn kilit gibi çok etkili bir silahı var her bastığında bb yapan tılsımın var. Illa büyü oyniyacam defansla5 nerf yesin nedir yaw . 3 sınıftan da en az 1er tane karakter olması lazım. Yoksa tek karakterle vakit mi geçer. O def geliyosa sen sifa geç yada büyu gec 1 sen kes 1 o. Büýücü aynı anda çemberle 5 6 adamı yatırabiliyor çemberle. Şifacıda zehirle 4 5 savaşi yatırabiliyor bizamazlarsa kendisi ölüyor gerçi ama rakipten bozamayan pert. Siz nerde gördünüz 1 defansın 2 büyüyü aynı anda kesebildiğini araya alır top diye oynarsıniz 15 er kilit kutup derken.Savaşçıların çok hakkı yeniyor. Mavi of3 tılsım 12 saldırı artırıyor kademelerde 4 fark var zaten ayrlamalr tam değilki tılsımın farki anlaşılmıyor. Of 13 sert tılsımları vs çöp denecek gibi çok tılsımı var zihini durdurması yüzde yüz degil şans işi.Depar 3 var 1. Kademe ile arasında 4 sn var. Adam gibi def of tılsımı var digerleri olsada olur olmasada. Dikkat 3 ile dikkat atiyorsun cift m.a ile yine gidiyolar antilop iceni gördüm.
kardeşim iyi diyorsun güzel diyorsunda adam çifteyle gelip çemberciye vuruyor çembercide boş durmayıp direnç kırıyor bir hevele dibine girip ateş çemberi atacakken adam deparı basıp uzaklasıp çifte ile bir kez daha vuruyor çok saçma bir tılsım çifte ile yapılan saldırılar %10 kudret harcaması lazım belki bir şekilde bunun önüne geçebilir B-)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Serrakura yazdı: 09 Ara 2017 09:08
manyetix yazdı: 08 Ara 2017 23:07 Bir büyücü fizik takilabilir elek takılabilir çemberci takılabilir buzla destekler bunları. Şifacı asit zehir ruh kangalı desen ayrı dert. Garibim savaşçılar bir ofans olabiliyor zaten ozaman hem büyücü olsun hem şifacı olsun top diye oynuyolar. Bir defans olabiliyor ondada şifacilara karşi yine savunmasız kalıyor. Büyücüyü yakalarsa kesebilir eyw da bir çemberci dk kutupla yine kesiyor. Heleki yanında bir şifacın varsa aynı anda 2 3 defansı indirebilirsin zaten 15 sn kilit gibi çok etkili bir silahı var her bastığında bb yapan tılsımın var. Illa büyü oyniyacam defansla5 nerf yesin nedir yaw . 3 sınıftan da en az 1er tane karakter olması lazım. Yoksa tek karakterle vakit mi geçer. O def geliyosa sen sifa geç yada büyu gec 1 sen kes 1 o. Büýücü aynı anda çemberle 5 6 adamı yatırabiliyor çemberle. Şifacıda zehirle 4 5 savaşi yatırabiliyor bizamazlarsa kendisi ölüyor gerçi ama rakipten bozamayan pert. Siz nerde gördünüz 1 defansın 2 büyüyü aynı anda kesebildiğini araya alır top diye oynarsıniz 15 er kilit kutup derken.Savaşçıların çok hakkı yeniyor. Mavi of3 tılsım 12 saldırı artırıyor kademelerde 4 fark var zaten ayrlamalr tam değilki tılsımın farki anlaşılmıyor. Of 13 sert tılsımları vs çöp denecek gibi çok tılsımı var zihini durdurması yüzde yüz degil şans işi.Depar 3 var 1. Kademe ile arasında 4 sn var. Adam gibi def of tılsımı var digerleri olsada olur olmasada. Dikkat 3 ile dikkat atiyorsun cift m.a ile yine gidiyolar antilop iceni gördüm.
kardeşim iyi diyorsun güzel diyorsunda adam çifteyle gelip çemberciye vuruyor çembercide boş durmayıp direnç kırıyor bir hevele dibine girip ateş çemberi atacakken adam deparı basıp uzaklasıp çifte ile bir kez daha vuruyor çok saçma bir tılsım çifte ile yapılan saldırılar %10 kudret harcaması lazım belki bir şekilde bunun önüne geçebilir B-)
Bi cozumu var tilsimlari cift efsun yapmak bir + ozelligi bir - ozelligi.

Ornegin Def 2 3 : Hasari %100 arttirir saldiriyi %40 dusurur.
Met 2 3 : Zirhi %35 kirar odaklanma isteyen yeteneklerin bekleme suresi artar (Meditasyon & Kutup ruzgari & Konsantrasyon) gibi
Resim
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen halo903 »

Aynen ya büyücü tankı kesemiyor imkansız bişey. Bendede defans 3 var karşımdaki büyüleri ezip geçiyorum adam sövse haklı 😂
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

halo903 yazdı: 09 Ara 2017 11:09 Aynen ya büyücü tankı kesemiyor imkansız bişey. Bendede defans 3 var karşımdaki büyüleri ezip geçiyorum adam sövse haklı 😂
Bir ara karakterimi def23 yaptım abi insanları kesiyorum sonrasında pişmanlık duyuyordum heleki büyücülerde ':) ':) adam birşey dediğinde kardeşim ne diyeyim ki diyordum ahaha
Resim
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen halo903 »

SPIEGLEIN yazdı: 09 Ara 2017 11:46
halo903 yazdı: 09 Ara 2017 11:09 Aynen ya büyücü tankı kesemiyor imkansız bişey. Bendede defans 3 var karşımdaki büyüleri ezip geçiyorum adam sövse haklı 😂
Bir ara karakterimi def23 yaptım abi insanları kesiyorum sonrasında pişmanlık duyuyordum heleki büyücülerde ':) ':) adam birşey dediğinde kardeşim ne diyeyim ki diyordum ahaha
Sjsjsjjsjsjsjj aynen usta d3 kaldırılsın dünya güzelleşsin 😀😀
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Mutlu bir İKV için def 23 kaldırılsın..
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen halo903 »

Valla defans geldi mertlik bozuldu adam defans vs si atıyor takıyor taş kanatları ilk başta, adamı yenebilen çıkmıyo
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Büyücünün vs de kesemeyeceği karakter yoktur ayrıca savaşçı vs de çifte kullanamaz gazapa karşı büyücü işini biliyorsa vs de gazapta yerde emin ol ;)
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen halo903 »

cepni yazdı: 09 Ara 2017 13:10 Büyücünün vs de kesemeyeceği karakter yoktur ayrıca savaşçı vs de çifte kullanamaz gazapa karşı büyücü işini biliyorsa vs de gazapta yerde emin ol ;)
Kafalar jüpiterr. büyücüyü 2 sınıfta rahat kesiyor şifacı zaten havada karada keser 3 asite pert
Kullanıcı avatarı
DLMZ
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen DLMZ »

Gazap 1.3 olan bir şifacı kesemiyceği büyücü yok. Aynı şekilde def 2.3 olan bir savaşçıda olsun.Her şekilde keser bu tılsımı olan sınıflar boşuna kendinizi yormayın.M.1 Meteorit 2.3 Buz Oku 2.3 Buz Oku 1.3 büyü bozma 3 tılsımları kulladım.Def 2.3 gazap 1.3 olan tılsımlara karşı kesemedim ne yaptıysam.Yenilik lazım