Güncelleme ile klan parası ve rütbelerin sıfırlanması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Güncelleme ile klan parası ve rütbelerin sıfırlanması

Mesaj gönderen movie »

Bazı arkadaşlar komik bir şekilde "kedi uzanamadığı ciğere mundar der" yakıştırması yapmış. Garip ':)
Nasıl uzanılamıyor acaba bu ciğere. Şu anda anlaşmalı er meydanı ile günde rahat 60-70 bin kp kasılabiliyor. 1 ayda 2m eder bu. 4 ayda sıfırdan mareşal yapabiliyorsun. Yani sandığınız kadar ciğere ulaşılamıyormuş durumu yokmuş değil mi :relaxed:
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

AnakinLandWalker yazdı: 06 Ara 2017 14:05
Caffeine yazdı: 06 Ara 2017 03:53
0LIVERA yazdı: 06 Ara 2017 02:14 verin 20m+9m+8m kp'nin karşılığını artı rütbenin karşılığını seve seve kaldırsınlar.

konu tam troll naylon veya değil x2 alan bir insanın kpsini sıfırlayamazsın onu sıfırlayacak adamın dönüp arkasına bir bakarlar.

kp kasanlar sayesinde 10mden gözlük alıyorsunuz daha hala tantana yapıyorsunuz.

tabi gözlüklerin 30-50m olduğu (o zaman 1m şimdinin 100m'si) zamanlarını bilmezsiniz.
para verip silah aldın diye adam öldür o zaman. ortada haksız kazanç varsa bu hak edilmeyen kazanım demektir. steam da bile ücreti karşılığında aldığın oyunda (beleş oyunları demiyorum bile) hile yaptığın anlaşılırsa bahsi geçen oyundan banlanıyorsun. ödediğin ücreti de ikv tabiriyle /nah geri alıyorsun. para ödemen seni yasal olmayan kullanıma itemez. gerçi geliştirici ekipte bu konuda vurdum duymaz orası ayrı tabi. gözlük ticaretine başlamak, kp kasanın işine geldi bunu neden söylemiyorsun? m lerce parayı cebe indirdiniz. kp bugundan kaldırdığınız meblağın haddi hesabı yok. birinizde çıkıp dedi mi "ya arkadaşlar yaptığımız bu olay yasal değil. böyle bir hatayı kullanmayalım. normal olarak oynayalım." diye? yok! niye desin ki? beleşten m leri cebe atmak varken! hem kp olarak hem de rütbe olarak oldukça karlı bir bug zamanıydı. ayrıca gözlükler, aksesuar niteliğinde olup ne savaşa ne de bölgelere büyük faydalar sağlamıyor. gözlüksüz de oyun gayet akıcı bir şekilde oynanıyor. ben ortaya konuşuyorum. yani o, bu, şu yaptı demiyorum. kaldıracak olsa kaldırırlar zaten. kimseye hesap verecek halleri yok. 1 aylık 3 madeninde yüzde 60 artırıcısını verip konuyu kapatırlar isteseler. sözleşme gereği her hangi bir itiraz hakkı da bulunmamakta. iyi forumlar.

gözlükler olmadan akıcı mı ? :D sen kenan yada junon girmiyosun heralde düz koşarken çift ma adamı yakalıyolar gözlüklerin nadir bulunması zaten kenana junona bulunamayan y2 sayısını iyice sıfırlar hol çok boşalacağı için canlı kalmaz hol madenleri coşar sadece full büyüler ve tanklar inerki oda adaletsiz millet alter takı set için 100 kenan atıyo şansına göre burda kpemin kaldırılmamalı yada naylon kp yasaklanmamalı demiyorum ama arkadaşın gözlükler 50 60 m olur uğraşamazsınız demesi doğru
slot hızlarında değişiklik yapmış olabilirler. ister yasaklansın ister yasaklanmasın beni ilgilendirmiyor. ama illegal bir şeyin legalmiş gibi gösterilmesi yanlış. onunda çözümü var. gözlüklerin kp değerleri düşürülür. maraton mor m2.5 gözlük 125k kp miydi neydi onu 50k ya çektiğin zaman al sana çözüm işte.
Kullanıcı avatarı
AnakinLandWalker
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AnakinLandWalker »

Caffeine yazdı: 06 Ara 2017 14:11
0LIVERA yazdı: 06 Ara 2017 02:14 verin 20m+9m+8m kp'nin karşılığını artı rütbenin karşılığını seve seve kaldırsınlar.

konu tam troll naylon veya değil x2 alan bir insanın kpsini sıfırlayamazsın onu sıfırlayacak adamın dönüp arkasına bir bakarlar.

tabi gözlüklerin 30-50m olduğu (o zaman 1m şimdinin 100m'si) zamanlarını bilmezsiniz.
para verip silah aldın diye adam öldür o zaman. ortada haksız kazanç varsa bu hak edilmeyen kazanım demektir. steam da bile ücreti karşılığında aldığın oyunda (beleş oyunları demiyorum bile) hile yaptığın anlaşılırsa bahsi geçen oyundan banlanıyorsun. ödediğin ücreti de ikv tabiriyle /nah geri alıyorsun. para ödemen seni yasal olmayan kullanıma itemez. gerçi geliştirici ekipte bu konuda vurdum duymaz orası ayrı tabi. gözlük ticaretine başlamak, kp kasanın işine geldi bunu neden söylemiyorsun? m lerce parayı cebe indirdiniz. kp bugundan kaldırdığınız meblağın haddi hesabı yok. birinizde çıkıp dedi mi "ya arkadaşlar yaptığımız bu olay yasal değil. böyle bir hatayı kullanmayalım. normal olarak oynayalım." diye? yok! niye desin ki? beleşten m leri cebe atmak varken! hem kp olarak hem de rütbe olarak oldukça karlı bir bug zamanıydı. ayrıca gözlükler, aksesuar niteliğinde olup ne savaşa ne de bölgelere büyük faydalar sağlamıyor. gözlüksüz de oyun gayet akıcı bir şekilde oynanıyor. ben ortaya konuşuyorum. yani o, bu, şu yaptı demiyorum. kaldıracak olsa kaldırırlar zaten. kimseye hesap verecek halleri yok. 1 aylık 3 madeninde yüzde 60 artırıcısını verip konuyu kapatırlar isteseler. sözleşme gereği her hangi bir itiraz hakkı da bulunmamakta. iyi forumlar.

gözlükler olmadan akıcı mı ? :D sen kenan yada junon girmiyosun heralde düz koşarken çift ma adamı yakalıyolar gözlüklerin nadir bulunması zaten kenana junona bulunamayan y2 sayısını iyice sıfırlar hol çok boşalacağı için canlı kalmaz hol madenleri coşar sadece full büyüler ve tanklar inerki oda adaletsiz millet alter takı set için 100 kenan atıyo şansına göre burda kpemin kaldırılmamalı yada naylon kp yasaklanmamalı demiyorum ama arkadaşın gözlükler 50 60 m olur uğraşamazsınız demesi doğru
slot hızlarında değişiklik yapmış olabilirler. ister yasaklansın ister yasaklanmasın beni ilgilendirmiyor. ama illegal bir şeyin legalmiş gibi gösterilmesi yanlış. onunda çözümü var. gözlüklerin kp değerleri düşürülür. maraton mor m2.5 gözlük 125k kp miydi neydi onu 50k ya çektiğin zaman al sana çözüm işte.
haklısın ama işte dediğim gibi nolursa olsun 50k kp öyle kolay kolay kasılacak bi miktar değil tılsımı seti olmayan bir büyünün ne kadar zor kasabileceğini düşün.demek istediğim şey gözlükler özellikle y2 kullanırken şart kpemin ve naylon kpnın engellenmesi ise gözlük fiyatlarını ne kadar düşürülürse düşürsün 5 katı artar
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

manyetix yazdı: 06 Ara 2017 12:02
pankuscagiz yazdı: 06 Ara 2017 11:44 naylon kp kasmayanlar ne olacak hocam peki, ben hala maraton gözlük alamadım mesela. ':)
Topkapıda rıfkımıydı neydi o 300m den satıyor alabilirsin :')
düşündüm de rütbeleri bıraksınlar klan paralarını sıfırlasınlar ardından da 49 levele kadar olan gözlükleri ucuzdan oyun parasına versinler. 3m 5m gibi bir fiyata. ardından da arkadaşın dediği 300 saniye uygulaması güzel. fakat diğer oyunculara dc yedirmemenin garantisini verirlerse :)
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

asla olmayacak birşey ki etik olmaz haksızlık olur çünkü kp em dediğiniz şey forum üzerinden dile getirildiğinde bunun yasak olmadığı yetkililer tarafından belirtildi kalkıpta kp em de klan parası kasmış olanların rütbeleri sıfırlanırsa telafisi olmayacak bir çelişki ve bundan doğacak bir sonuç çıkar ortaya
Resim
ikvTDK
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ikvTDK »

halo903 yazdı: 06 Ara 2017 10:12 Biz boşamı kastık o kp leri gece gündüz.
karakürkte makroyla kastın ama doğru söylüyosun gece gündüz makro açıktı
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

Caffeine yazdı: 06 Ara 2017 14:11

Sadece savaşarak 50 bn kp yapmak :thinking_face: boyle birsey olursa gözlük satışı olmaz zaten. Okadar kp kasıp baskasına 20 30m e kim verir. 500 1t desen yeridir
Resim
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

yazdığıma pişman oldum ne kp düşmanı varmış ':)

öyle yada böyle sırf seviyeli ve güzel bir tartışma amacı ile bir çok kişinin yazdığına inanıyorum.

yoksa konu tutar kpler sıfırlanır ümidi olan varsa boşa hayal kurmasın.

benim gibi çok kişi vardır elimde hazır kp bekleten.

şuan 20m civarı kp'yi güncelleme gelir ümidi ile 2 yıl önce yaptım ve yatıyor.

istesem 2 yıl içersinde 100mye bile çıkarırdım fakat abartmaya gerek duymadım.

güncelleme ile yeni kp'li eşyalar geldiğinde nayloncu dediğiniz başını benimde ve bir çok arkadaşınca çektiği kişilere

kardeş göz ne kadar şu fiyat yapta alalım hadi vs. pmleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

0LIVERA yazdı: 07 Ara 2017 05:19 yazdığıma pişman oldum ne kp düşmanı varmış ':)

öyle yada böyle sırf seviyeli ve güzel bir tartışma amacı ile bir çok kişinin yazdığına inanıyorum.

yoksa konu tutar kpler sıfırlanır ümidi olan varsa boşa hayal kurmasın.

benim gibi çok kişi vardır elimde hazır kp bekleten.

şuan 20m civarı kp'yi güncelleme gelir ümidi ile 2 yıl önce yaptım ve yatıyor.

istesem 2 yıl içersinde 100mye bile çıkarırdım fakat abartmaya gerek duymadım.

güncelleme ile yeni kp'li eşyalar geldiğinde nayloncu dediğiniz başını benimde ve bir çok arkadaşınca çektiği kişilere

kardeş göz ne kadar şu fiyat yapta alalım hadi vs. pmleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
Kimse öyle pm atmayacak.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Deepweed
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Deepweed »

Kpem kaldırsalar iyi olucak şahsen kullanan biriydim millet kpemde uğraşıyor.Onun yerine oyunda daha etkili şeyler zaman geçiricek şeyler yapsalar daha iyi olur.